Jesteś tutaj
Dom > Nowości > HARDCORE MASS to innowacyjny gainer na rynku suplementów diety ze stajni VENOM NUTRITION

HARDCORE MASS to innowacyjny gainer na rynku suplementów diety ze stajni VENOM NUTRITION

HARDCORE MASS to innowacyjny gainer na rynku suplementów diety ze stajni VENOM NUTRITION. Produkt zawiera wszystko czego potrzebujesz w zaledwie jednej porcji. Mieszanka 5 białek, 8 g BCAA, zawartość witamin, minerałow, enzymów trawiennych i zaledwie 4,5 g cukrów prostych na każde 100 g czynią z HARDOCRE MASS najwyżej jakości gainera, dostępnego na rynku suplementów diety.

W skład HARDCORE MASSa wchodzi kompleks zaawansowanych, złożonych węglowodanów, który cechuje niski indeks glikemiczny oraz kompleks białek: koncentrat białka serwatkowego, izolat białka serwatkowego, hydrolizat białka serwatkowego, kazeinian wapnia a także białko jajeczne. Skład HARDCORE MASS przyczynia się do wzrostu jakościowej masy mięśniowej w szybkim tempie.

Dodatkowo HARDCORE MASS został wzbogacony o aminokwasy rozgałęzione BCAA, kompleks witamin, minerałów i enzymów dla jeszcze większych efektów i lepszej przyswajalności produktu. Takie połączenie jest gwarantem najwyższej jakości źródła białka, zróżnicowanego profilu aminokwasów oraz pełnowartościowych węglowodanów. Poprzez różne tempo wchłaniania mamy pewność, że aminokwasy są dostarczane do naszych mięśni nawet kilka godzin po spożyciu produktu a kompleks węglowodanów o niskiej zawartości cukru pozytywnie wypływa na proces regeneracji po treningu, a także wywiera korzystny wpływ na układ immunologiczny. Doskonała proporcja pełnowartościowych protein i węglowodanów (1:2) zapewni optymalny wzrost beztłuszczowej masy ciała.

Sprawdźmy jak HARDCORE MASS wypada na tle najpopularniejszych odżywek typu gainer dostępnych na rynku:

ZAWARTOŚĆ WĘGLOWODANÓW W 100 G ZAWARTOŚĆ CUKRÓW PROSTYCH W 100 G ZAWARTOŚĆ BIAŁKA W 100 G WARTOŚĆ ENERGETYCZNA W 100 G
HARDCORE MASS – VENOM NUTRITION 60 g 4.5 g 30 g 380 kcal
IRON MASS – IHS 60 g 6 g 21 g 348 kcal
MUTANT MASS – MUTANT 70 g 14.6 g 20 g 410 kcal
MASS XXL – TREC 74.27 g 22.90 g 19.03 g 385 kcal
ANABOLIC MASSTER – AMIX 39 g 24.3 g 45 g 366 kcal
TRUE-MASS – BSN 52.4 g 9.7 g 31.7 g 434 kcal
GAIN BOLIC – OLIMP 75 g 32 g 15 g 376 kcal

 

HARDCORE MASS już na pierwszy rzut oka wyróżnia się na tle innych gainerów stosunkiem białka do węglowodanów (1:2) i najniższą zawartością cukrów prostych. Dodatkowo zróżnicowanie białek, węglowodany o niskim indeksie glikemicznym, enzymy trawienne, witaminy i minerały oraz BCAA zawarte w tym gainerze zostawiają swoją konkurencję w tyle. Więcej na temat tego produktu znajdziecie pod adresem:

https://supleshop.pl/venom-nutrition-gainer-hardcore-mass-6000g-produkt-22214

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry