Jesteś tutaj
Dom > Nowości > ASICS 2012. Seria 33

ASICS 2012. Seria 33

Seria 33 to technologia wykorzystana w obuwiu linii NATURAL. Bieganie naturalne uprawiane jest najczęściej przez zawodowców i joggerów bardzo zaawansowanych.

Jakie zalety dla biegacza płyną z używania butów serii 33:

  1. Niska waga w połączeniu z płaską, elastyczna podeszwą środkową gwarantuje bezpośrednie oraz naturalne czucie podłoża.
  2. Kombinacja całościowej GUIDANCELINE oraz technologii PROPULSION – TRUSSTIC przyczynia się do bardziej wydajnego biegu.
  3. Dwuwarstwowa konstrukcja podeszwy środkowej oraz żelowa technologia amortyzacyjna zapewniają wysoki komfort.

 

Oto modele Serii 33:

–         Męskie GEL-EXVEL33

–         Damski GEL-EXVEL33

–         Męskie GEL-HYPER33

–         Damskie GEL-HYPER33

–         Męskie GEL-VOLT33

–         Damskie GEL-VOLT33

 

Wszystkie te modele należą do linii NATURAL i przeznaczone są do biegania naturalnego.

 

Doświadczenie NATURAL – RUNNING

Już w roku 2000 ASICS dostrzegł jak ważny podczas biegania jest jego naturalny przebieg i na tej podstawie stworzył motto: „więcej wolności i mniej kontroli ruchu”. Bazując na badaniach naukowych ASICS zmienił konstrukcję oraz wyposażenie technologiczne swego obuwia do tego stopnia, że każdy but perfekcyjnie współpracuje ze stopą. W serii 33 filozofia ta jest kontynuowana – nieskomplikowana budowa, lekki materiał oraz podeszwa zewnętrzna z głębokimi nacięciami wspomagają naturalny proces przetaczania stopy na każdym etapie.

 

33 stawy w stopie

Koncepcja ASICS33 jest starannie dostosowana do występujących w ludzkiej stopie 33 stawów. Każdy z modeli kolekcji 33 w pełni współpracuje z każdym z 33 stawów, w celu zapewnienia jak najbardziej naturalnego ruchu, jednocześnie zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa, amortyzacji oraz elastyczności przy zachowaniu niskiej masy obuwia.

 

Specyfikacja butów serii 33

  1. SYSTEM PROPULSION-TRUSSTIC

System Propulsion-TRUSSTIC wspomaga naturalny proces ruchu, pochłaniając energię oraz zamieniając ją w chwili odbicia w siłę zapewniającą pęd oraz dynamikę.

  1. GUIDANCE-LINE NA CAŁEJ DŁUGOŚCI

Przecinająca całą podeszwę buta GUIDANCE-LINE to umieszczona pionowo, elastyczne linia, zapewniająca współpracę wszystkich technologii ze stopą. Dzięki niej obuwie w każdej fazie kontaktu z nawierzchnią reaguje adaptacyjnie, tworząc idealna płaszczyznę pomiędzy stopą a podłożem, zapewniając powtarzalność każdego kroku.

  1. PŁASKA PODESZWA ŚRODKOWA (10MM RÓŻNICA WYSOKOŚCI)

Płaska podeszwa środkowa złożona z dwóch warstw zapewnia dobre czucie podłoża i przyczynia się do utrzymania harmonijnego rytmu biegu.

  1. ŻELOWY SYSTEM AMORTYZACYJNY

Elementy żelowe, imitujące ludzka podeszwową poduszkę tłuszczową rozpraszają siły pionowe działające w momencie kontaktu z podłożem.

  1. NACIĘCIA W STREFIE PRZODOSTOPIA

Elastyczne nacięcia wkomponowane w podeszwę to specjalne miejsca w strefie śródstopia i podeszwy zewnętrznej, odpowiedzialne są za elastyczność, zapewniającą naturalny ruch.

  1. ASICS-HIGH-ABRASION-RUBBER® (AHAR)

Specjalny materiał podeszwy zewnętrznej, charakteryzujący się niską ścieralnością. Zapewnia długą żywotność.

  1. HEEL-CLUTCHING-SYSTEM

Nowa, innowacyjna konstrukcja stabilizująca piętę, zastępująca tradycyjny zapiętek. Struktura ta zapewnia indywidualne dopasowanie.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry