Jesteś tutaj
Dom > Nowości > ASICS 2013. Buty linii HYBRID

ASICS 2013. Buty linii HYBRID

Kolekcja butów ASICS wiosna/lato 2013 wkrótce dostępna będzie w sklepach. My, na naszym portalu opisujemy ją już dziś. Jedną z najciekawszych zmian jakie przyniesie najświeższa kolekcja obuwia tej marki będzie wprowadzenie nowej linii HYBRID – tzw.: butów hybrydowych. Największy wybór produktów marki ASICS, dostępnych w przystępnych cenach, znaleźć można w sklepie internetowym: www.sportxtreme.pl.

Modelem flagowym linii HYBRID jest GEL-KINSEI 4 (dla mężczyzn i dla kobiet). Nie są to najtańsze buty (kosztują 759 zł), ale ilość wbudowanych w ten model systemów sprawia, że GEL-KINSEI 4 jest wart swojej ceny. Poniżej prezentujemy ten model:

 

GEL-KINSEI 4

Właściwości:

IMPACT GUIDANCE SYSTEM (I.G.S®) – Filozofia wzornicza ASICS. Angażuje powiązane z sobą elementy by wspierać naturalny ruch stopy od pięty do palców.

FULL LENGHT GUIDANCE LINE – System pionowych rowków przecinających podeszwę wzdłuż linii progresji dla spotęgowania efektywności przetaczania stopy w całym cyklu biegu.

DISCRETE REARFOOT AND FOREFOOT GEL®USHIONING SYSTEM – Pochłania wstrząsy podczas uderzenia I fazy odbicia oraz pozwala na ruch stopy w wielu płaszczyznach.

HEEL CLUTCHING SYSTEM – Zewnętrzny zapiętek zapewniający zwiększone wsparcie stopy oraz stwarzający doskonałe dopasowanie buta do pięty.

DISCRETE HEEL UNIT – Wznosi IMPACT GUIDANCE SYSTEM (I.G.S®) na wyższy poziom tworząc najwyższy stopień pochłaniania wstrząsów I stabilizacji stopy.

X-40 ORTHOLITE SOCKLINER – Doskonale dopasowująca się pianka, która potęguję siłę odbicia i ma właściwości antybakteryjne dla chłodniejszego, suchszego, i zdrowszego środowiska stopy.

PROPULSION TRUSSTIC – Naśladuje tkankę łączną stopy tworząc idealne napięcie łuku podczas gdy stopa przygotowuje się do odbicia od podłoża.

CUPROTHERMO – Metaliczna, cienka powłoka, która zatrzymuje ciepło, gdy jest zimno, a uwalnia ciepło na zewnątrz, gdy jest gorąco.

BIOMORPHIC FIT®UPPER – Elastyczny materiał umieszczony w strategicznych miejscach cholewki w celu redukcji potencjalnych ucisków i podrażnień.

 

Waga:

Waga buta: 330g

 

Kolor:

Kolor buta: rażąco-zielony z domieszką białego i czarnego.

 

Cała kolekcja ASICS wiosna/lato 2013 (podobnie jak najnowsze kolekcje innych marek) opisana i zaprezentowana będzie na naszej stronie internetowej www.bodyinfo.pl. Zachęcamy do zapoznania się również z innymi modelami najświeższej kolekcji ASICSa, gdyż są one ciekawe i bardzo mocno ulepszone w stosunku do swoich poprzedników z poprzednich sezonów. Najnowsza kolekcja ASICS przyniesie swoistą rewolucję na rynku obuwia do biegania.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry