Jesteś tutaj
Dom > Nowości > ASICS 2013. Damska Linia NATURAL

ASICS 2013. Damska Linia NATURAL

Jesteś zaawansowaną joggerką i w przyszłym roku marzy Ci się udział w maratonie lub półmaratonie? Marzysz o profesjonalnych butach, które spełnią wymagania i potrzeby zawodowca? Zależy Ci nie tylko na komforcie i bezpieczeństwie, ale także na tym by dobrze czuć podłoże pod stopami? Chcesz by Twe stopy miały w pełni kontrolowany kontakt z podłożem po którym biegniesz? W takiej sytuacji, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie znakomita linia NATURAL z najnowszej kolekcji wiosna/lato 2013 butów firmy ASICS. NATURAL to linia obuwia przeznaczonego do zawodowego, zaawansowanego biegania. Są tak skonstruowane, że maratończyk znakomicie będzie wyczuwał w nich podłoże po którym biegnie. Buty tej linii gwarantują absolutną wygodę i komfort, a jednocześnie bezpieczeństwo – zabezpieczają bowiem nogi przed kontuzjami. Są przystosowane do treningów w różną pogodę, a więc stopy nie odparzają się przy upalnej pogodzie, ani nie przemakają przy lekkim deszczu. Ponadto produkty ASICSa są bardzo trwałe i solidne, a więc buty posłużą Ci przez dłuższy czas. Cechują się też bardzo dużą atrakcyjnością wizualną – mają ciekawy fason i rewelacyjne kolory.

 

W poniższym tekście prezentujemy dwa modele damskich butów do biegania linii NATURAL, kolekcji wiosna/lato 2013, marki ASICS. Każdy z tych modeli nadaje się zarówno do biegania maratonów i półmaratonów na najwyższym światowym poziomie, jak i do zaawansowanych treningów dla biegaczek uprawiających zwykły, tradycyjny jogging długodystansowy.

 

DAMSKA LINIA NATURAL:

 

GEL-ATTRACT

Właściwości:

REARFOOT GEL®CUSHIONING SYSTEM – Pochłania wstrząsy podczas uderzenia I fazy odbicia oraz pozwala na ruch stopy w wielu płaszczyznach.

FULL LENGHT DUAL DENSITY MIDSOLE – Miękka wierzchnia warstwa pianki SpEVA dla komfortu I amortyzacji. Środkowa warstwa SOLYTE ma większą gęstość zapewniając stabilizację i potęgując reaktywność stopy.

COMFOR DRY SOCKLINER – Zapewnia lepszą amortyzację i ma właściwości antybakteryjne dla chłodniejszego, suchszego i zdrowszego środowiska stopy.

AHAR® – Akronim ASICS High Abrasion Rubber. Guma umieszczona w tych miejscach podeszwy zewnętrznej najbardziej narażonych na ścieranie, zapewnia wyjątkową trwałość obuwia.

Waga:

Waga buta: 245g

Kolor:

Kolor buta: czarno – czerwone ze wstawkami białymi

Cena:

Cena modelu: 379 zł

                                

 

 

GEL-ZARACA

Właściwości:

REARFOOT GEL®CUSHIONING SYSTEM – Pochłania wstrząsy podczas uderzenia I fazy odbicia oraz pozwala na ruch stopy w wielu płaszczyznach.

REMOVABLE EVA SOCKLINER – Wkładka, którą można wyjąć w celu umieszczeni wkładki ortopedycznej.

Waga:

Waga buta: 236g

Kolor:

Kolor buta: turkusowe ze wstawkami fioletowymi i białymi

Cena:

Cena modelu: 299 zł

   

 

 

Zaopatrzenie się w któryś z omówionych powyżej modeli butów do joggingu sprawi, że bieganie stanie się dla Ciebie prawdziwą pasją. Treningi biegowe powinny sprawiać przyjemność, a ta nie jest możliwa bez poczucia komfortu. Ponadto szczęśliwy biegacz to biegacz bez kontuzji, a więc urazów stóp, stawów skokowych i kolan dobrze jest unikać. Buty sportowe linii NATURAL firmy ASICS zapewnią Ci komfort oraz bezpieczeństwo kończyn dolnych. Dzięki nim szybko pokochasz bieganie! Największy wybór butów ASICSa znajduje się na stronie: www.sportxtreme.pl. Zapraszamy również do regularnej lektury artykułów dotyczących biegania, znajdujących się na naszej stronie: www.bodyinfo.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry