Jesteś tutaj
Dom > Nowości > ASICS 2013. Gel Excel33. Rewolucja.

ASICS 2013. Gel Excel33. Rewolucja.

Kolekcja obuwia ASICS wiosna/lato 2013 wyróżnia się wieloma rewolucyjnymi modelami. Przynosi swoisty przełom na drodze rozwoju butów do biegania. Jednym z flagowych, najwybitniejszych i najciekawszych modeli tej kolekcji jest model GEL-EXCEL33 2, który stanowi nowocześniejszą i lepszą wersje modelu GEL-EXCEL33 z kolekcji ASICS 2012. Model ten pochodzi z linii „33”. W poniższym tekście prezentujemy ten model.

  

GEL-EXCEL33 2

Został stworzony byś poruszał się naturalnie!!!

Aż do dzisiaj obuwie sportowe projektowane było wokół idei rotacji stawu skokowego. Technologia AXIAL GEOMETRY zbudowana jest na podstawie rotacji stawu skokowo  – piętowego. Staw skokowo – piętowy definiuje pronację oraz supinację stopy. Porusza się w trzech kierunkach.

AXIAL GEOMETRY pokazuje jak zmienił się sposób budowy butów ASICS. Radykalnie zmieniono geometrię podeszwy środkowej, tak aby pozwolić stawowi skokowo – piętowemu na obracanie się w bardziej naturalny sposób. To oznacza, że pozwolono stopie na pronowanie w najbardziej naturalny sposób.

         

Model GEL-EXCEL33 2 wyróżnia się następującymi systemami wbudowanymi w buta:

–         EXOSKELETON CLUTCH COUNTER

–         ORTHIOLE COMFORT DRY SOCK LINER

–         SOLYTE 45 LASTING

–         AXIAL GEOMETRY MIDSOLE

–         VISIBLE REAR FOOT GEL

–         AXIAL GEOMETRY MIDSOLE

–         DEEP FLEX GROOVES

–         PROPULSION TRUSSTIC

–         AXIAL GEOMETRY OUTSOLE

 

Buty marki ASICS dostępne są w sklepie internetowym www.sportxtreme.pl. Bieżące informacje o nowościach wypuszczanych na rynek przez ASICS (oraz wiele innych firm sportowych) znajdują się w naszym serwisie internetowym www.bodyinfo.pl.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry