Jesteś tutaj
Dom > Nowości > ASICS. Linie CUSHIONING i STRUCTURED CUSHIONING damskich butów do biegania.

ASICS. Linie CUSHIONING i STRUCTURED CUSHIONING damskich butów do biegania.

Jesteś kobietą zaczynającą swoją przygodę z joggingiem i nie wiesz na jakie buty się zdecydować? Z jednej strony, nie masz ogromnych wymagań co do obuwia sportowego ani skonkretyzowanych potrzeb, z drugiej jednak strony zależy Ci na wygodzie, komforcie, no i na tym by ustrzec się przed kontuzjami. Po cichu marzy Ci się także by w swoich butach joggingowych po prostu świetnie wyglądać. Nic dziwnego, lubisz czuć się atrakcyjna zawsze i wszędzie, także w czasie treningu. W takiej sytuacji, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będą znakomite linie: CUSHIONING – Women i STRUCTURED CUSHIONING – Women z najnowszej kolekcji jesień/zima 2012 butów firmy ASICS. CUSHIONING i  STRUCTURED CUSHIONING to linie obuwia przeznaczonego do zwykłego, codziennego joggingu. Buty tej linii gwarantują absolutną wygodę i komfort, a jednocześnie bezpieczeństwo – zabezpieczają bowiem nogi przed kontuzjami. Są przystosowane do treningów w różną pogodę, a więc stopy nie odparzają się przy upalnej pogodzie, ani nie przemakają przy lekkim deszczu. Ponadto produkty ASICSa są bardzo trwałe i solidne, a więc buty posłużą Ci przez dłuższy czas. Cechują się też bardzo dużą atrakcyjnością wizualną – mają ciekawy fason i rewelacyjne kolory.

W poniższym artykule polecamy dwa stosunkowo niedrogie damskie modele butów firmy ASICS –  jeden z linii CUSHIONING, a drugi z linii STRUCTURED CUSHIONING. Każdy z tych modeli nadaje się zarówno do biegania na poziomie początkującym, jak i do zaawansowanych treningów dla biegaczek uprawiających zwykły, tradycyjny jogging.

 

GEL-1170

Linia: STRUCTURED CUSHIONING

Właściwości:

REAFOOT AND FOREFOOD GEL® CUSHIONING SYSTEM – Tłumi uderzenia o podłoże podczas biegu, pozwala na ruch w wielu płaszczyznach podczas całego cyklu biegu.

SPEVA®MIDSOLE MATERIAL – Zapewnia zwiększoną sprężystość oraz minimalizuje ryzyko pękania podeszwy.

DUOMAX®SUPPORT SYSTEM – Materiał podeszwy środkowej składający się z dwóch elementów o różnym poziomie gęstości zapewniający dynamiczne wsparcie i stabilność oraz kontrolę nadmiernej pronacji.

TRUSSIC SYSTEM – Obniża wagę całej konstrukcji podeszwy jednocześnie wzmacniając integralną strukturę buta.

AHAR – Wysoce odporna na uszkodzenia, trwała guma używana jako gruba warstwa w miejscach narażonych na szczególne uszkodzenia. Wydłuża żywotność podeszwy.

Waga buta: 250 gram

Kolor: biało – fioletowy lub czarny

 

GEL-OBERON 6

Linia: CUSHIONING

Właściwości:

TRUSSIC SYSTEM – Obniża wagę całej konstrukcji podeszwy jednocześnie wzmacniając integralną strukturę buta.

AHAR – Wysoce odporna na uszkodzenia, trwała guma używana jako gruba warstwa w miejscach narażonych na szczególne uszkodzenia. Wydłuża żywotność podeszwy.

REAFOOT GEL®CUSHIONING – łagodzi wstrząsy podczas fazy uderzania i pozwala na płynne przejście do fazy środkowej.

REMOVABLE EVA SOCKLINET – Wkładka, którą można usunąć w celu umieszczenia w bucie wkładki ortopedycznej.

Waga buta: 245 g

Kolor: czarno – srebrno – turkusowy.

 

Zaopatrzenie się w któryś z dwóch omówionych powyżej modeli butów do joggingu sprawi, że bieganie stanie się dla Ciebie prawdziwą pasją. Treningi biegowe powinny sprawiać przyjemność, a ta nie jest możliwa bez poczucia komfortu. Ponadto szczęśliwy biegaczka to biegaczka bez kontuzji, a więc urazów stóp, stawów skokowych i kolan dobrze jest unikać. Buty sportowe damskich linii CUSHIONING i STRUCTIRED CUSHIONING firmy ASICS zapewnią Ci komfort oraz bezpieczeństwo kończyn dolnych. Dzięki nim szybko pokochasz bieganie! Największy wybór butów ASICSa znajduje się na stronie :www.sportxtreme.pl. Zapraszamy również do regularnej lektury artykułów dotyczących biegania, znajdujących się na naszej stronie: www.bodyinfo.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry