Jesteś tutaj
Dom > Nowości > ASICS. Seria 33. GEL-VOLT33

ASICS. Seria 33. GEL-VOLT33

Kolejnym z modeli wchodzących w skład serii 33 kolekcji 2012 marki ASICS jest GEL-VOLT33. Model ten jest minimalistycznym rozwiązaniem klasy Premium w kategorii ASICS – NATURAL. Zbudowany został na węższym kopycie. Charakteryzuje się niska wagą oraz skupia w sobie kluczowe technologie, w celu zapewnienia naturalnego ruchu.

 

ZMIANY:

  1. Nowatorska podeszwa środkowa SOLYTE z różnicą wysokości między piętą a przednią częścią wynoszącą 10mm posiada zdolność do odkształceń plastycznych, redukując masę obuwia, sprawiając, że czucie podłoża jest bardziej bezpośrednie.
  1. Element PROPULSION-TRUSSTIC współpracuje z rozciągiem podeszwowym, wspomagając naturalny mechanizm dźwigniowy stopy. Technologia ta oparta jest na mechanizmie działania łuku, który skupia i rozładowuje napięcie, zmieniając je w odpowiednim momencie w energię, dodawaną do każdego kroku.
  2. GUIDANCE-LINE przebiegająca zgodnie z linią rozłożenia siły zapewnia powtarzalność oraz efektywność każdego kroku.

 

Najważniejszym elementem modelu GEL-VOLT33 jest GUIDANCE – LINE.

Cała kolekcja biegowa ASICS33 wyposażona jest w GUIDANCE – LINE, przebiegająca zgodnie z linią rozłożenia siły. Zapewnia powtarzalność oraz efektywność każdego ruchu oraz umożliwia współpracę wszystkich technologii ze stopą. W każdej fazie kontaktu z nawierzchnią obuwie reaguje adaptacyjnie, powodując, że bieg staje się bardziej wydajny.

 

GEL-VOLY33 W SZCZEGÓŁACH:

 

MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY

–                    Lekki, oddychający SANDWICH-MESH, wzmocniony skóropodobnym materiałem.

–                    Elementy odblaskowe 3M zapewniają dobra widoczność po zmroku.

 

 

PODESZWA ZEWNĘTRZNA

–                    GUIDANCE LINE rozmieszczona na całej powierzchni podeszwy zapewnia optymalne, linearne rozłożenie sił podczas każdego kroku sportowca. Pozwala utrzymać stopie odpowiednią pozycję. Zwiększa efektywność biegu, zapobiegając przedwczesnemu zmęczeniu oraz kontuzjom.

–               Zastosowany w strefie tyłostopia AHAR®+ zawiera większą karbonu w celu poprawienia trwałości. W strefie przodostopia natomiast umieszczono AHAR+® w formie pianki (DURASPONGE®), zwiększając w ten sposób wygodę użytkownika. AHAR+® zapewnia elastyczność, niska wagę oraz odporność na ścieranie.

 

WKŁADKA WEWNĘTRZNA

–         Lekka, wymienna wkładka EVA

 

PODESZWA ŚRODKOWA

–          Element żelowy w tylnej części pozwala efektywnie rozłożyć działające siły oraz zredukować wstrząsy powstające podczas kontaktu z podłożem.

–        Nowatorska konstrukcja podeszwy środkowej, składająca się z wysoce reaktywnego SOLYTE. Kombinacja ta zapewnia elastyczny, bardziej dynamiczny proces przetaczania stopy oraz pozwala na bezpośrednie wyczucie podłoża.

–       Element PROPULSION-TRUSSTIC współpracuje z rozcięgnem podeszwowym, wspomagając naturalny mechanizm dźwigniowy stopy. Technologia ta kumuluje działające podczas fazy lądowania siły, zamieniając je w momencie odbicia w energię, dodawana do każdego kroku!

 

MASA

–          Męskie: 275g

–         Damskie: 235g

 

Duży wybór butów ASICS znajduje się na stronie: www.sportxtreme.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry