Jesteś tutaj
Dom > Nowości > BODYINFO.PL partnerem medialnym TARGÓW FITNESSOWYCH w Warszawie!

BODYINFO.PL partnerem medialnym TARGÓW FITNESSOWYCH w Warszawie!

3 października 2014 roku rozpoczną się dwudniowe TARGI FIRNESS & WELLNESS w Warszawie. Już za tydzień do Warszawy do Centrum EXPO XXI zjedzie cała masa rozmaitych uczestników, wystawców, klientów, hurtowników, potencjalnych kontrahentów i partnerów handlowych rozmaitych firm oraz maniaków fitnessu i zdrowego trybu życia po prostu.

 

 

 

Warszawskie Międzynarodowe Targi Fitness i Wellness są jednymi z największych w Europie. Organizatorzy spodziewają się tysięcznych tłumów.

http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przedsiebiorczosc/warszawa/fiwe-miedzynarodowe-targi-branzy-fitness–wellness-57823/

 

Tegoroczne Targi Fitnessowe wspierane są przez liczne podmioty medialne, a wśród nich znajduje się nasz portal sportowo – rekreacyjny: www.bodyinfo.pl

 

 

 

http://www.bodyinfo.pl/targi-fitness-wellness-warszawa-2014.a2211

 

Czym jest FIWE?

FIWE to Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness. Jest to największe wydarzenie tej branży w Polsce.

FIWE jest doskonałym miejscem i okazją do przedstawienia nowości oraz szerokiej gamy produktów i usług sektora fitness i wellness. Jest to także możliwość pozyskania nowych partnerów biznesowych, podpisania kontraktów, a także powiększenia sieci dystrybucyjnej i zapoznania się z ofertą konkurencji. Poza prezentacją produktów FIWE oferuje  szkolenia oraz forum branżowe z wyspecjalizowanymi Prelegentami.

Warszawa, miejsce organizacji Targów FIWE, została wybrana ze względu na dogodny dojazd ze wszystkich stron Polski, jak i gości z zagranicy. Warszawskie Centrum EXPO XXI jest to jeden z najsłynniejszych i najnowocześniejszych ośrodków wystawienniczych w Polsce. 

 

 

 

Jaka jest rola portalu BODYINFO na tej imprezie?

Nasz portal dołączył do grona partnerów medialnych warszawskich targów fitnessowo – wellnessowych. Wspieramy to ogromne przedsięwzięcie, podobnie jak wspieramy wiele innych, mniejszych. Jesteśmy obecni wszędzie tam, gdzie obecne są SPORT, REKREACJA, FITNESS i WELLNESS

Będziemy oglądać najnowsze kolekcje odzieży, sprzętu i akcesoriów fitnessowych. Będziemy rozmawiać z przedstawicielami poszczególnych marek. Będziemy zbierać masę informacji i robić wiele zdjęć. Wszystko to zaprezentujemy Wam zaraz po targach. Dzięki nam będziecie wiedzieć co nowego wychodzi na rynek, w co warto zainwestować, w co warto się zaopatrzyć, z czego warto skorzystać, gdzie warto się udać.

Co w sezonie modne? Co jest naprawdę dobre? Co warto mieć? Czytajcie www.bodyinfo.pl, a świat sportu i fitnessu nie będzie miał przed Wami tajemnic!

 

Pamiętacie nasze relacje z innych targów?

– http://www.bodyinfo.pl/targi-sportowe-kielce-2014–relacja.a2154 

– http://www.bodyinfo.pl/targi-sportowe-kielce-2013–relacja.a1848 

– http://www.muscleinfo.pl/fibo-2014.a2162 

 

Już w październiku na łamach portali: www.bodyinfo i www.muscleinfo.pl pojawi się kilka ciekawych artykułów na temat TARGÓW WARSZAWA 2014!!! Zaprezentujemy najnowsze kolekcje poszczególnych marek, pokażemy ciekawe zdjęcia z tej imprezy, opublikujemy wywiady, które uda nam sie przeprowadzić z przedstawicielami najwazniejszych firm. Bądźcie z nami. Czytajcie nasz portal!

  

 

 

 

Pozdrawiamy

Redakcja BODYINFO.PL

Partnera Medialnego Targów Fitness & Wellness w Warszawie.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry