Jesteś tutaj
Dom > Nowości > BODYINFO.PL patronem medialnym zawodów siłowych w Sosnowcu!

BODYINFO.PL patronem medialnym zawodów siłowych w Sosnowcu!

W dniu 11 kwietnia 2015 (sobota) w Sosnowcu odbędzie się wiosenna Impreza kulturystyczno – fitnessowa, która zaadresowana jest do wszystkich sympatyków sportów siłowych i sylwetkowych. Organizatorem imprezy jest sieć sklepów z odżywkami i suplementami diety SupleShop.pl, producent odżywek i suplementów diety FIT MAX oraz sieć siłowni POWER FIT

Odwiedź strony: www.supleshop.pl, www.fitmax.pl oraz www.powerfit.pl

 

 

 

 

 

 

Przedsięwzięcie odbędzie się na siłowni POWER-FIT 2 przy ulicy Sienkiewicza 3 w Sosnowcu. Start o godzinie 10.00 rano. 

Patronem medialnym imprezy sosnowieckiej jest nasz portal: www.bodyinfo.pl

 

Znalezione obrazy dla zapytania bodyinfo.pl logo

 

 

 

 

KONKURS

Najważniejszym punktem imprezy będą zawody siłowe dla kobiet i mężczyzn. Główna konkurencja polegać będzie na wyciskaniu sztangą połowy masy własnego ciała. Najsilniejsi zawodnicy zmierzą się również w konkurencji wyciskania sztangi ważącej 100 kg.

Fundatorem nagród dla najlepszych zawodników i zawodniczek będzie sosnowiecka filia sklepów SupleShop, która znajduje się na ul. Piłsudskiego 10 w Sosnowcu, marka FIT MAX The Champions’ Choice oraz sosnowiecka filia klubów fitness – POWER-FIT.

 

 

GOŚĆ SPECJALNY

Gościem specjalnym sosnowieckiej imprezy sportowej będzie Karol Małecki – wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Europy w kulturystyce, twarz firmowa marki FIT MAX. Kulturysta poprowadzi imprezę, rozda nagrody za konkurs siłowy oraz udzieli rad treningowych i dietetycznych zainteresowanym sympatykom sportów siłowych i sylwetkowych.

 

 

TEMAT

Tematem przewodnim tego sportowego przedsięwzięcia będzie dieta sportowa i trening na siłowni. Wszystko kręcić się będzie wokół fitnessu, kulturystyki, ćwiczeń siłowych oraz suplementacji i odżywiania. 

 

 

PATRONAT MEDIALNY

Nasz portal www.bodyinfo.pl jest patronem medialnym tego przedsięwzięcia. Będziemy na bieżąco relacjonować Wam wszystko to, co tam się dzieje. Zrobimy masę zdjęć, które opublikujemy na naszych portalach: BODYINFO.PL oraz MUSCLEINFO.PL.

Odwiedzajcie też nasz FanPage BODYINFO.PL na facebooku. Czeka tam na Was każdorazowo wiele ciekawostek i rozmaitych niespodzianek!

Zbierzemy masę informacji, porozmawiamy z ważnymi osobami, a wszystko to zobaczyć i przeczytać będzie można tylko u nas!

  

 

 

 

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie coś się dzieje. Patronujemy wszystkim istotnym w sporcie przedsięwzięciom. Docieramy do ważnych osób, uzyskujemy najciekawsze informację, a wszystko to po to by służyć Wam – naszym czytelnikom i sympatykom aktywnego trybu życia!!!

 

Pozdrawiam!

Magdalena Kutynia

Redaktor Naczelna 

portali:

www.bodyinfo.pl

www.muscleinfo.pl 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry