Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Coś dla łyżwiarzy… – łyżwy-sklep.pl. Zapraszamy!

Coś dla łyżwiarzy… – łyżwy-sklep.pl. Zapraszamy!

Od kilku lat, a już w gigantycznym stopniu od dwóch zim, trwa w Polsce ogromna moda na jazdę na łyżwach!!! Tysiące Polaków i Polek, dorosłych i dzieci jeździ co sezon na łyżwach. Z roku na rok w Polsce otwiera się coraz więcej lodowisk i ślizgawek. Setki Polaków każdego dnia poszukuje właściwego dla siebie modelu łyżew. Na rynku wybór tego typu sprzętu jest ogromny… mamy do czynienia z łyżwami hokejowymi, figurowymi, rekreacyjnymi, a także regulowanymi (dla dzieci i młodzieży). Jaki model byłby najwłaściwszy dla Was?

 

W trosce o spełnienie potrzeb, wymagań, a także zachcianek wielu sympatyków łyżwiarstwa, w zeszłym roku powstał specjalistyczny sklep internetowy: www.łyżwy-sklep.pl

 

 

Do największych atutów tego znakomitego łyżwiarskiego sklepu internetowego należą: olbrzymi asortyment, gigantyczny wybór…i przede wszystkim – przystępne ceny poszczególnych produktów! Na tym nie koniec zalet www.łyżwy-sklep.pl  !!! Strona internetowa jest bardzo przejrzysta, a zaproponowany na niej podział asortymentu na poszczególne kategorie jest niesamowicie klarowny. Kolejne modele łyżew, ochraniaczy i kasków są ciekawie i szczegółowo opisane oraz opatrzone świetnymi zdjęciami. Świetnie się korzysta z tej strony i znakomicie się na niej kupuje!

 

   RÓŻNE KATEGORIE   

 

 

 

Nieważne czy jesteś półprofesjonalnym łyżwiarzem lub hokeistą, czy też zamierzasz w tym roku rozpocząć dopiero swoją rekreacyjną przygodę z łyżami. Na stronie www.łyżwy-sklep.pl na pewno znajdziesz coś właściwego dla siebie i dla swojego dziecka. Wybrać tam możesz łyżwy dla całej rodziny!

 

 

  GIGANTYCZNY WYBÓR

 

 

 

Na naszym portalu www.bodyinfo.pl przeczytać można sporo informacji na temat łyżew i łyżwiarstwa. Zachęcamy do regularnej lektury kategorii: REKREACJA – http://www.bodyinfo.pl/rekreacja.c6. Dowiedz się wszystkiego na temat podziału łyżew i poznaj podstawy techniki jazdy. Jeśli chcesz nabyć któryś z omawianych na www.bodyinfo.pl produktów wejdź na stronę www.łyżwy-sklep.pl Sklep ten dysponuje wszystkim tym o czym piszemy i co polecamy. Zachęcamy do korzystania z Łyżwy-Sklepu!!!

 

 

Główna siedziba sklepu internetowego www.łyżwy-sklep.pl znajduje się w Tychach. Oto wykaz placówek stacjonarnych:

 

 

 

Hurtownia Sportowa SPORTXTREME (sprzedaż hurtowa i wysyłkowa)

Ul. Przemysłowa 60 (TERENY PRZEMYSŁOWE)

TYCHY

 

SupleShop.pl (łyżwy, rolki, sprzęt sportowy, odzież oraz odżywki i suplementy diety)

Ul Piłsudskiego 10

SOSNOWIEC

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry