Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Coś dla rolkarzy…- rolki-sklep.pl. Zapraszamy!

Coś dla rolkarzy…- rolki-sklep.pl. Zapraszamy!

Od kilku lat, a już w gigantycznym stopniu od kilku miesięcy, rozpętała się w Polsce ogromna moda na rolkarstwo! W lipcu i sierpniu tego (2013) roku mieliśmy już do czynienie z czymś co śmiało nazwać można rolkomanią…czy wręcz gigantomanią rolkarską!!! Tysiące Polaków jeździ na rolkach, setki Polaków każdego dnia poszukują właściwego dla siebie modelu rolek. 80% sympatyków rolkarstwa to rolkarze rekreacyjni – kupujący rolki fitnessowe. Jest jednak wśród nas także znaczny odsetek rolkarzy freestylowych, slalomowych i szybkich. Ci maniacy kupują dla siebie specyficzne modele rolek agresywnych lub treningowych.

 

W trosce o spełnienie potrzeb, wymagań, a także zachcianek wielu sympatyków skatingu, kilka tygodni temu powstał specjalistyczny sklep internetowy: www.rolki-sklep.pl

 

                 

 

Do największych atutów tego znakomitego rolkarskiego sklepu internetowego należą: olbrzymi asortyment, gigantyczny wybór…i przede wszystkim – przystępne ceny poszczególnych produktów! Na tym nie koniec zalet rolki-sklep.pl !!! Strona internetowa jest bardzo przejrzysta, a zaproponowany na niej podział asortymentu na poszczególne kategorie jest niesamowicie klarowny. Kolejne modele rolek, ochraniaczy i kasków są ciekawie i szczegółowo opisane oraz opatrzone świetnymi zdjęciami.

 

   RÓŻNE KATEGORIE   

 

Nie ważne czy jesteś profesjonalnym skaterem freestylowym poszukującym rolek agresywnych lub slalomowych, czy też jesteś totalnym amatorem chcącym spróbować nowej formy aktywności fizycznej. Koniecznie wejdź na stronę: www.rolki-sklep.pl i przejrzyj aktualną ofertę! Zaopatrz się w najwłaściwszy dla siebie model rolek, dopasuj odpowiednie ochraniacze oraz kask i spraw, że jazda na rolkach stanie się Twoja pasją, namiętnością i miłością!

 

   BARDZO  DUŻY ASORTYMENT   

 

Na naszym portalu www.bodyinfo.pl często polecamy nowości skaterskie poszczególnych marek: K2, Rollerblabe, Tempish, Spokey i wiele innych. Jeśli chcesz nabyć któryś z omawianych produktów wejdź na stronę www.rolki-sklep.pl. Sklep ten dysponuje wszystkim tym o czym piszemy i co polecamy. Zachęcamy do korzystania z ROLKI-SKLEPu.

 

 

Siedziba rolki-sklep.pl znajduje się w Tychach. Oto wykaz placówek stacjonarnych:

 

             

 

 

Hurtownia Sportowa SPORTXTREME (sprzedaż hurtowa i wysyłkowa)

Ul. Przemysłowa 60 (TERENY PRZEMYSŁOWE)

TYCHY

 

SupleShop.pl (rolki, sprzęt sportowy, odzież, obuwie oraz odżywki i suplementy diety)

Ul Piłsudskiego 10

SOSNOWIEC

 

Zapraszamy do sklepów stacjonarnych oraz do regularnych wizyt na stronie: www.rolki-sklep.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry