Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Damskie ubrania do TRAILA. Asics.

Damskie ubrania do TRAILA. Asics.

Firma ASICS. W swojej tegorocznej jesienno – zimowej kolekcji tekstyliów, zaproponowała specjalną damską linię TRAIL, zawierającą odzież przystosowaną do biegania w terenie. Tzw. jogging trailowy wiąże się z wieloma kilometrami pokonywanymi bezdrożami leśnymi i górskimi. Dobrze jest zaopatrzyć się w ubrania sportowe spełniające wymagania najsurowszych warunków. W poniższym tekście polecamy trzy damskie produkty ASICSA linii TRAIL: W’s Trail Jacket, W’s Trail SS Zip Top oraz W’s Trail Tight.

 

W’s Trail Jacket

Lekka kurtka sportowa

Właściwości:

Elastyczna, wiatroszczelna, wodoodporna tkanina z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Odblaski zapewniają 360 stopni widoczności dla bezpieczeństwa. Dodatkowe elastyczne panele pod pachami zwiększają swobodę ruchów. Kurtka zawiera funkcjonalne wewnętrzne z otworem na kciuki, przednie kieszenie na suwak ułatwiające bezpieczne przechowywanie. Płaskie szwy redukując tarcie zapewniają dodatkowy komfort. Antypoślizgowe silikonowe nadruki na ramionach zwiększają ochronę. Wstawki wentylacyjne z przodu i na plecach.

Cechy:

Odblaskowe logo ASICS na klatce piersiowej i logo ASICS Trail Running na plecach. Schemat trójkolorowy z nadrukiem graficznym z przodu.

Materiał:

Norman fit, raglan, long sleeve, full zip jacket.

Materiał 2:

100 % Polyester.

 

 

W’s Trail SS Zip Top

T-shirt z krótkim rękawem, występujący w kolorze rażąco niebieskim z wstawkami czarnymi.

Właściwości:

Lekka, oddychająca tkanina z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Odblaski zapewniają 360 stopni widoczności. Koszulka zawiera siatkowe wstawki wentylacyjne pod pachami, dodatkowy tylny panel wentylacyjny o płaskim szwie zapobiegającym tarciu, boczne kieszenie kopertowe plus dodatkową kieszonkę na suwak ułatwiającą bezpieczne przechowywanie. Płaskie szwy redukując tarcie zapewniają dodatkowy komfort. Antypoślizgowe silikonowe nadruki na ramionach zwiększają ochronę.

Cechy:

Odblaskowe logo ASICS na klatce piersiowej i logo ASICS Trail Running na plecach.Schemat trójkolorowy z nadrukiem graficznym z przodu.

Materiał:

 Norman fit, raglan, sleeve, half zip top.

Materiał 2:

100% Polyester, 150 gr/sgm

 

W’s Trail Tight

Długie getry występujące w kolorze platynowo szarym z wstawkami rażąco niebieskimi.

Właściwości:

Oddychająca tkanina z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Odblaski zapewniają 360 stopni widoczności dla bezpieczeństwa. Getry zawierają siatkowe wstawki wentylacyjne za kolanem, dodatkowy tylny panel wentylacyjny, kieszeń kopertową plus dodatkową kieszonkę na suwak ułatwiającą bezpieczne przechowywanie. Tylne suwaki na nogawkach ułatwiają zakładanie.

Cechy:

Odblaskowe logo ASICS z przodu i logo ASICS Trail Running z tyłu. Kolorowy nadruk graficzny z przodu. Elastyczny pierścień i boczne suwaki na nogawkach.

Materiał:

Tight fit, full lenght tight.

Materiał 2:

90% Polyester, 10% Elasthane, 220 gr/sqm

 

TRAIL jest specyficznym rodzajem joggingu, wymagającym twardego charakteru, dużej sprawności fizycznej, ale także specjalnego wyposażenia, dzięki któremu możliwym staje się znoszenie trudów treningu w lesie bądź w górach. W TRAILU biegaczka zmuszona jest atakować liczne przeszkody, zakręty i podbiegi, omijać drzewa i krzaki, pokonywać powalone konary i przeskakiwać kałuże. Dlatego zaopatrzenie się w wymienione powyżej produkty może okazać się czymś niezwykle pomocnym. Dzięki odpowiedniej odzieży, TRAIL nie będzie dla Ciebie katorgą, a czysta przyjemnością. Zapraszamy na stronę www.sportxtreme.pl, na której znaleźć można buty i odzież firmy ASICS.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry