Jesteś tutaj
Dom > Bieganie > Diety cud

Diety cud

Dieta cud? Trening 30 dni do ABS? Super połączenie treningu i diety 7 dni 7 kg? Hiperekstraturbobezproblemowo szybka utrata wagi?

Takie hasła pojawiają się dość często, obiecując cuda i efekty utrzymujące się jeszcze na Waszych wnukach. Jednakże życie to nie bajka, jednorożców tu nie spotkamy więc rzucę teraz hasłem które wszyscy razem i każdy z osobna powinien zapamiętać i dobrze przyswoić.

KONSEKWENCJA

Nie zrozumcie mnie źle, nie chodzi o radykalizm – koniec z tym czy z tamtym. Chodzi o ciągłe, stałe doskonalenie swojego ŻYCIA przez żywienie – nie dietę – oraz trening.

To jak jemy ma Nas wspierać w stanach chorobowych, pomagać wyjść ze schorzenia, a kiedy jesteśmy zdrowi – utrzymywać sylwetkę jaką chcemy (czyli nie ma masowania na zimę i wyglądania jak ludzik Michelin i cięcia na lato).

Trening ma wyciągać Nas z wykoślawień jakie gwarantuje Nam tryb życia w XXI w. I jeżeli nie dostajesz pieniędzy za to, że założysz parę kilo więcej na kij, nie ciśnij za mocno.

Konsekwentne działanie pozwoli uniknąć Nam efektów jojo, rozchwiania gospodarki hormonalnej jak i da Nam spokój psychiczny. Skąd ten spokój? Ano jeżeli jesteśmy w dobrej formie cały czas to sobotni wieczór ze znajomymi z którego powrotu nie pamiętamy nie wpłynie tak bardzo na Naszą formę psychiczną jak i fizyczną. ALE w momencie kiedy taka sobota jest co tydzień albo częściej, a potem nagle REDUKCJA/CIĘCIA/FORMA NA LATO (bo kto wtedy imprezuje ten formy na lato nie ma) to Nasza psychika pęka.

Jest maj My mamy jeszcze z 5 kg do zrzucenia, za oknem piękna pogoda, sobotnie popołudnie dzwoni kumpel zaprasza na piwko (gluten, alkohol, cukry) i grill (peroksydacja) ale My mu odmawiamy bo robimy formę i zamykamy się w Naszej grocie razem z Golumem i oglądamy najnowsze wydanie MD (Muscular Development).

A w scenariuszu kiedy w maju do formy na lato mamy 0,5 kg i to w gruncie rzeczy tylko dla Naszego lepszego samopoczucia bo i tak wyglądamy bosko bez koszulki, możemy sobie skoczyć na grilla (i już pląsać w około skwierczących kiełbas prezentując nasz 6-pak) i po odpowiednim zabezpieczeniu zminimalizować skutki piwka i kiełby niewiadomego pochodzenia. Za to podładujemy Nasze społeczne baterie i będziemy się lepiej czuli.

Wszystko jest dla ludzi! 🙂

Autor: Diet Doctors

https://www.facebook.com/dietdoctorsclinic/

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry