Jesteś tutaj
Dom > Fitness > Europe Sport Power 2017

Europe Sport Power 2017

W dniach 11, 12 lutego 2017r., w Hali Stulecie we Wrocławiu podczas Europe Sport Power odbyły się Debiuty w Kulturystyce i Fitness. Europe Sport Power to targi fitness i jednocześnie jedne z największych zawodów kulturystycznych w Polsce. ESP to ogólnopolskie wydarzenie sportowe o konsumenckim charakterze, mające na celu krzewienie kultury fizycznej i propagowanie zdrowego stylu życia oraz organizację zawodów w wielu dyscyplinach. Po raz pierwszy Debiuty w Kulturystyce i Fitness odbyły się w Hali Stulecie we Wrocławiu. W zawodach kulturystycznych wzięło udział ok. 500 Zawodników oraz Zawodniczek z całej Polski!

Na targach ESP Europe Sport Power można było spotkać największe gwiazdy branży fitness i kulturystyki, prawie 100 wystawców, przedstawicieli wiodących firm na rynku fitness i kulturystyki oraz przyszłe twarze polskiej sceny. Na imprezie odbyły się także zawody MMA, Street Workout oraz pokazowe treningi przeprowadzone przez samą śmietankę gwiazd kulturystyki i fitness takich jak: Michał Karmowski, Alina Pettke czy Marta Banasik.

Jednak to co przyciąga najbardziej to same zawody – rywalizacja przedstawicieli m.in.: bikini fitness, męskiej i damskiej sylwetki, a także kulturystyki mężczyzn.

KATEGORIE 2017 przedstawiają się następująco:
– Fitness sylwetkowe kobiet: 163 cm i +163 cm
– Fitness kobiet: open
– Bikini fitness kobiet:163 cm, 168 cm, 172 cm i +172 cm
– Fit model kobiet:open
– Fitness atletyczne kobiet: open
– Fitness plażowe mężczyzn: 174 cm, 178 cm, 182 cm i +182 cm
– Fitness mężczyzn: open
– Fit model mężczyzn:  open
– Kulturystyka klasyczna mężczyzn:  175 cm, 180 cm, +180 cm
– Kulturystyka mężczyzn: 70 kg; 75 kg; 80 kg; 85 kg, 90 kg; +90 kg

Bez udziału w Debiutach trudno mówić o rozpoczęciu kariery w tej dyscyplinie. Nic dziwnego, że zawodnicy przygotowują się do tych zawodów długimi latami. Debiuty to w końcu najważniejsza impreza w życiu niejednego kulturysty.

Po wyniki Debiutów PZKFiTS 2017 zapraszamy na stronę: http://pzkfits.pl/debiuty-pzkfits-w-kulturystyce-i-fitness-2017-wyniki-sobota/

Ciekawostką może być fakt zdobycia złotego medalu w najcięższej kategorii (+90kg) rezydenta teamu SupleShop.pl – Bartłomieja Chybowskiego. Gratulujemy sukcesu.

Trener personalny: Sebastian Strokosz

Do góry