Jesteś tutaj
Dom > Fitness > Europe Sport Power 2018

Europe Sport Power 2018

W miniony weekend (17-18.02.2018) podczas targów Europe Sport Power odbyły się jedne z największych zawodów kulturystycznych w Polsce – Debiuty 2018.

Targi ESP to obecnie jedno z najszybciej rozwijających się wydarzeń branżowych w Polsce i Europie. ESP to doskonała okazja do spotkań z wystawcami, przedstawicielami firm z branży fitness a także zawodnikami i śmietanką polskiej sceny kulturystycznej.

Z roku na rok organizatorzy targów przygotowują dla odwiedzających coraz więcej atrakcji i tworzą okazję do spotkań z idolami nie tylko polskiej, ale i międzynarodowej sceny świata sportu. Bardzo pozytywnym akcentem jest to, że lista polskich zawodników i gwiazd sceny kulturystycznej jest tak długa, że nie sposób wymienić tutaj wszystkich nazwisk.

Na targach ESP – Europe Sport Power można było spotkać największe gwiazdy branży fitness i kulturystyki, dziesiątki wystawców, przedstawicieli wiodących firm na rynku fitness i kulturystyki oraz przyszłe twarze polskiej sceny. Na imprezie można było przybić piątkę i wymienić poglądy z takimi osobistościami świata kulturystyki i fitness jak: Mariusz Tomczuk, Alina Pettke, Szymon Łada, Radosław Słodkiewicz, Sebastian Szmyt, Karol Małecki, Akop Szostak czy Ewelina Szala. Na targach oczywiście nie mogło również zabraknąć ekipy SupleShop.pl

.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry