Jesteś tutaj
Dom > Fitness > FIWE TRADE SHOW 2017

FIWE TRADE SHOW 2017

W miniony weekend (09-10.09.2017) podczas targów FIWE odbyły się zawody GRAND PRIX POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS oraz DEBIUTY SUMMER EDITION 2017.

Międzynarodowe Targi Fitness & Wellness FIWE Trade Show to obecnie jedno z najszybciej rozwijających się wydarzeń branżowych w Europie. FIWE to doskonała okazja do spotkań z wystawcami, przedstawicielami firm z branży fitness a także gwiazdami i zawodnikami polskiej sceny kulturystycznej.

Z roku na rok organizatorzy targów przygotowują dla odwiedzających coraz więcej atrakcji i tworzą okazję do spotkań z idolami nie tylko polskiej, ale i międzynarodowej sceny świata sportu. W tym roku zagraniczną ambasadorką targów FIWE była jedna z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek fitness na świecie, 26 letnia Austriaczka Stephanie Davis. Z kolei bardzo pozytywnym akcentem jest to, że lista polskich zawodników i gwiazd sceny kulturystycznej jest tak długa, że nie sposób wymienić tutaj wszystkich nazwisk. Na targach nie mogło również zabraknąć ekipy SupleShop.pl. Zapraszamy do małej fotorelacji.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry