Jesteś tutaj
Dom > Nowości > HMB

HMB

Kwas 3-hydro-3-metylomasłowy …. to suplement odkryty w 1992 roku! Jego popularność w latach 90’ była olbrzymia tak samo jak i cena na ów czesne lata! Na obecną chwilę wszyscy o nim zapominają i to BŁĄD !!!


Tak… badania naukowe z tamtych lat pokazywały ze ma kilkukrotnie mocniejsze właściwości katabolicznych niż Leucyna (główny składnik preparatu BCAA).
Pytanie brzmi wiec dlaczego HMB poległo? W latach 90 na pewno przez cenę…. A obecnie? Obecnie na topie jest BCAA które poza efektami antykatabolicznymi ma jeszcze efekty Anaboliczne których nie ma kwas 3-hydro-3-metylomasłowy!

Obecnie cena HMB jest o wiele niższa niż w latach 90’ a jeśli komuś zależy na zahamowaniu Katabolizmu po treningowego a jednocześnie ograniczenie przyrostów masy (przykładowo przy redukcji masy ciała lub zbijaniu wagi pod jakieś zawody). To z pewnością bardzo dobry preparat!
W naszej ofercie znajdziecie HMB w najlepszych cenach na rynku!!

Jeśli jesteście zainteresowani większa ilością informacji odnośnie HMB i suplementacją tym środkiem zapraszamy do prywatnych wiadomości!

#hmb #kwas3-hydro-3-metylomasłowy #antykatabolik #antykatabolizm #antykatabolic #katabolik #kortyzol #redukcja #redukcjatkankitłuszczowej #redukcjawagi #zbijaniewagi #niedlamasy #leucyna #aminokwasy #aminokwasyrozgałęzione #bcaa #bcaaniedziała #suplementy #suplements #suplementacja

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry