Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Impregnat marki VIO-PRO! Produkt pomocny w każdą pogodę!

Impregnat marki VIO-PRO! Produkt pomocny w każdą pogodę!

Marka VIO-PRO, która słynie z produkcji rozmaitych detergentów zaadresowanych osobom aktywnym, wypuściła na rynek nowoczesny impregnat! Produkt ten zapewnia właściwości mocno wodoodporne!

 

 

Specyfik ten wiernie służy wszystkim trekkingowcom, piechurom, narciarzom i snowboardzisom, zabezpieczając ich odzież i obuwie przed przemoczeniem. Dzięki impregnatowi marki VIO-PRO odzież i buty nie zawierające membrany zyskują właściwości wodoodporne. Natomiast te tekstylia, które membranę zawierają, są dzięki specyfikowi marki VIO-PRO dodatkowo impregnowane i zabezpieczone przed jej utratą.

 

 

Dzięki impregnatowi do odzieży tekstylnej marki VIO-PRO możesz szusować na nartach lub desce snowboardowej w każdą pogodę i nie niepokoić się, że Twoja kurtka lub spodnie przemokną. Niezależnie od pogody, odzież spryskana impregnatem VIO-PRO nie przepuści przez swą powłokę ani kropli wody.

 

Impregnat marki VIO-PRO jest niezastąpionym towarzyszem wszystkich Twoich aktywnych wypraw na lądzie i wodzie! Jak działa? Wystarczy po wypraniu i wysuszeniu spryskać nim buty, kurtkę, spodnie lub plecak. Membrana zawarta w tych akcesoriach zostaje odnowiona i wzmocniona. Te tekstylia natomiast, które membrany nie posiadają, zyskują odporność na przemoczenie. Detergent ten jest szczególnie polecany trekkingowcom i Nordic Walkingowcom, którzy nie chcą zaniedbywać treningów w gorsze pogodowo dni.

Dzięki impregnatowi do odzieży tekstylnej marki VIO-PRO możesz ruszyć w długą pieszą drogę lub na stok i nie martwić się pogodą. Detergent zapewni Twej odzieży i obuwiu właściwości wodoodporne!

 

Produkt został przetestowany przez wielu narciarzy, snowboardzistów, a także alpinistów oraz himalaistów i cieszy się znakomitą opinią. Jego skuteczność jest niepodważalna! Deszcz i śnieg przestają być groźne, gdy tekstylia zostały zaimpregnowane nowym specyfikiem marki VIO-PRO!

 

 

 

Z impregnatu skorzystać mogą również osoby, które dużo chodzą po mieście, także w te dni, kiedy pogoda nie dopisuje. A także rowerzyści i motocykliści, którzy sporo jeżdżą również jesienią i zimą. Zaleca sie go ponad to do impregowania odzieży przeznaczonej do zimowego joggingu lub jazdy na łyżwach na odkrytych lodowiskach. Wszędzie tam, gdzie Twoja odzież może przemoknąć, użyj małego „pomocnika” marki VIO-PRO!

 

Odwiedź stronę internetową producenta VIO-PRO – www.vio-pro.com.pl

Śledź na bieżąco nasz portal: www.bodyinfo.pl, a dowiesz sie wszystkiego na temat ciekawych nowości wypuszczanych na rynek przez najważniejsze w branży marki!

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry