Jesteś tutaj
Dom > Nowości > LAUBR. Kółko do ćwiczeń

LAUBR. Kółko do ćwiczeń

Kółko do ćwiczeń. Czemu służy?

– rewelacyjne urządzenie do ćwiczeń 
– doskonale kształtuje sylwetkę
– poprawia kondycję fizyczną 
– skutecznie wzmacnia mięśnie brzucha ,grzbietu i klatki piersiowej

Jak ćwiczyć mięsnie brzucha?

Wykorzystaj kółko do ćwiczeń. W pozycji klęczącej odjeżdżaj kółkiem jak najdalej do przodu, nie pozwalając, aby brzuch dotknął podłogi. Wykorzystaj mięśnie brzucha, by wrócić do pozycji wyjściowej.

Kółko do ćwiczeń brzucha. Co to jest?

Puszka z kółkiem u dołu oraz z rączkami po obu stronach jest i było rewelacyjnym sprzętem do ćwiczeń mięśni brzucha i grzbietu. Ćwiczenie z tym urządzeniem polega na jednoczesnym trzymaniu i odsuwaniu (tocznia) owej puszki po podłożu wzdłuż torsu. Ruch odbywa się pomiędzy miednicą, a głową ćwiczącego w tempie wolnym i średnim, dodatkowo może wystąpić zatrzymanie podczas całego ruchu w dowolnej fazie odsuwania.

Firma LAUBR SPORT w swojej kolekcji sprzętu sportowego, obok nowoczesnych urządzeń, jak: rowerek magnetyczny czy trenażer eliptyczny, oferuje też przyrządy bardziej tradycyjne, dziś już trochę zapomniane. Jednym z nich jest właśnie kółko do ćwiczeń. Poniżej prezentujemy ten produkt.

 

KÓŁKO DO ĆWICZEŃ

Nr katalogowy: IR97728

Specyfikacja:

–         Materiał: PP, PVC i stal

–         Antypoślizgowy uchwyt

–         Kolor: czarno – limonkowy

 

Ćwiczenie z kołkiem na brzuch: Wykonaj klęk, chwyć w dłonie urządzenie, poprzez ruch do przodu opuść tułów jak najniżej, by znajdował się w pozycji równoległej do podłoża. Nie dotykaj torsem ziemi, ćwicz w tempie wolnym przesuwając urządzeniu od kolan do brody. Ćwiczone mięśnie: brzuch, lędźwie, grzbiet.

Warto zaopatrzyć się w kółko do ćwiczeń marki LAUBR, gdyż urządzenie to nie kosztuje wiele, nie zajmuje dużo miejsca, a ćwiczenie na nim jest przyjemne i owocne. Zachęcamy do zapoznania się z całą nową kolekcją firmy LAUBR SPORT, gdyż bogata jest ona w rozmaite przyrządy do ćwiczeń. Artykuły z bieżącymi informacjami o produktach wypuszczanych na rynek przez firmę LAUBR znaleźć można na naszej stronie: www.bodyinfo.pl. Duży wybór sprzętu sportowego, także marki LAUBR, znajduje się w sklepie internetowym: www.sportxtreme.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry