Jesteś tutaj
Dom > Nowości > LAUBR. Ławka skośna. Nowa kolekcja!

LAUBR. Ławka skośna. Nowa kolekcja!

Najnowsza kolekcja firmy LAUBR SPORT zawiera w swej ofercie ciekawy sprzęt treningowy, między innymi: ławki skośne przeznaczony do wygodnego ćwiczenia w domu lub do wyposażenia siłowni. Urządzenie to zapewnia efektywny trening wszystkich partii mięśni brzucha W poniższym tekście prezentujemy tą ofertę.

 

ŁAWKA SKOŚNA

nr katalogowy: IRSB07

EAN: 6935352113679

 

SPECYFIKACJA:

– regulacja kąta nachylenia

– maks. obciążenie 120 kg

– wymiary: 125x32x58cm

– waga N/B: 6/7,5 kg

 

Niewątpliwym atutem ławki skośnej marki LAUBR jest jej solidna i trwała konstrukcja, która gwarantuje długą żywotność tego urządzenia i jego uniwersalność – ćwiczyć na nim mogą właściwie wszyscy (Maksymalne obciążenie – 120 kg). Ponadto ławeczkę wyróznia duża wygoda użytkowania i sosunkowo niewysoka cena kupna.

Zachęcamy do pełnego zapoznania się z nową kolekcją LAUBR Sport, gdyż obok wygodnej i trwałej ławeczki skośnej, o której mowa była powyżej, można w niej znaleźć ciekawe modele rowerków i orbitreków. Produkty marki LAUBR w atrakcyjnych cenach znajdują się na stronie: www.sportxtreme.pl. Gorąco polecamy ten sklep internetowy. Wiele artykułów na temat produktów firmy LAUBR Sport znajduje się na naszej stronie: www.bodyinfo.pl.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry