Jesteś tutaj
Dom > Nowości > LAUBR. Nowa kolekcja trenażerów eliptycznych część I

LAUBR. Nowa kolekcja trenażerów eliptycznych część I

Firma LAUBR SPORT w swojej najnowszej kolekcji sprzętu sportowego przygotowała ciekawą ofertę trenażerów eliptycznych, zwanych popularnie orbitrekami. Treningi na orbitrekach zyskały w ostatnich latach ogromną popularność, gdyż pozwalają one bez chwili nudy pracować nad praktycznie wszystkimi partiami mięśniowymi. Ponadto urządzenia te są w pełni bezpieczne i nie przeciążają stawów. W poniższym tekście prezentujemy jeden z modeli trenażerów eliptycznych firmy LAUBR SPORT. Sprzęt tej marki słynie z tego, że można go kupić w przystępnej cenie, a jego uniwersalność i łatwość użytkowania pozwalają na to, by ćwiczyli na nim wszyscy członkowie rodziny.

 

ORBITREK TRENINGOWY

Z oporem magnetycznym 817M

nr katalogowy: IREB817M

EAN: 6935352113921

 

ZASTOSOWANIE ORBITREKA:

Sprzęt zapewnia efektywny trening aerobowy całego ciała. Świetnie poprawia kondycję fizyczną oraz w idealny sposób wspomaga przemianę tłuszczów poprzez symulację chodu bez nadmiernego obciążenia kręgosłupa i stawów (spalane kalorie: ok.14 kcal/min). Oszczędzający stawy treningo eliptycznym przebiegu ruchów wzmacnia nogi, pośladki i biodra. Powiązany z pracą nóg trening górnych partii ciała dodatkowo wzmacnia ramiona, barki, klatkę piersiową i plecy. Czujnik pomiaru PULSU w kierownicy pozwala na stałą kontrolę tętna.

 

FUNKCJE KOMPUTERA :

– czas

– prędkość

– kalorie

– dystans

– puls

– scan

 

SPECYFIKACJA:

– magnetyczna 8-stopniowa regulacja oporu

– koło zamachowe 4,5 kg

– pomiar pulsu w kierownicy

– maks. obciążenie 100 kg

– wymiary: 110,5x64x142,5 cm

– waga N/B: 24/26 kg

 

ATUTY URZĄDZENIA:

–         opór magnetyczny – cicha praca

–         czytelne wskazania licznika

–         skokowa regulacja obciążenia

–         czujnik kontroli pulsu wbudowany w kierownicę

 

Największy wybór sprzętu marki LAUBR Sport znajduje się na stronie: www.sportxtreme.pl. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą tej firmy, gdyż cechują ją: bogaty wybór i niewysokie ceny. Bieżące informacje o nowościach wypuszczanych na rynek przez LAUBR, jak również przez inne znane marki sportowe znaleźć można w naszym serwisie internetowym: www.bodyinfo.pl. Serdecznie zapraszamy do systematycznej lektury!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry