Jesteś tutaj
Dom > Nowości > LAUBR. Trenuj aerobik w domu!

LAUBR. Trenuj aerobik w domu!

Nie masz czasu by regularnie uczestniczyć w grupowych ćwiczeniach aerobiku, stepu lub zumby? A może szkoda Ci pieniędzy na drogie zajęcia z trenerką? A może po prostu nie chce Ci się po pracy przebijać przez korki by przejechać całe miasto i dostać się do klubu fitness. W żadnym razie nie rezygnuj jednak z aktywności fizycznej zażywanej przy dynamicznej muzyce. Trening aerobikowy urządzić możesz sobie sama we własnym domu. Potrzebujesz do tego jedynie dobrych chęci, dobrej muzy i dobrych gadżetów. A potem niech Cię już niesie wyobraźnia i energetyzująca melodia płynąca z głośników domowej wieży. Ruszaj się w rytm muzyki, pracuj rękoma, nogami i tułowiem… baw się świetnie, no i spalaj kalorie.

Aby urządzić taki trening aerobikowo – stepowy potrzebujesz kilku drobiazgów, które kupić możesz w każdym salonie sportowym lub sklepie internetowym. (Polecamy: www.sportxtreme.pl).  Firma LAUBR SPORT, charakteryzująca się niskimi cenami, ma w swojej ofercie wszystko to, co może Ci się przydać.

A oto rzeczy, które są Ci potrzebne:

 

AEROBIK STEP

Plastikowy STEP do wspinania się na niego w ramach treningu aerobikowego

nr katalogowy: IR97301

Specyfikacja:

–          antypoślizgowa powłoka

–          wymiary: 68cm/28cm/10 – 15cm

–          dwa stopnie wysokości

 

ZESTAW TAŚM DO ĆWICZEŃ AEROBIK/PILATES

Nr katalogowy: IR97627

W zestawie znajdują się 3 sztuki o różnej rozciągliwości: strong, medium i light

Materiał: guma

Kolor: żółty, różowy i czarny

 

HANTLE PLASTIKOWE

Nr katalogowy: IR92004

Hantle występują w wersji: 1kg, 1,5 kg lub 2 kg

Wykonanie: wypełnienie cementowe, otulina plastikowa

Kolor: zielony

 

Zaopatrz się w powyższe produkty i zacznij trening w domu już od jutra. Godzinny trening powtarzany dwa razy w tygodniu powinien przynieść rewelacyjne rezultaty. Pomoże Ci spalić tkankę tłuszczową, wysmuklić sylwetkę, polepszyć kondycję i poprawić ogólną sprawność organizmu. Dzięki podjęciu ćwiczeń we własnym domowych zaoszczędzisz sporo pieniędzy (cena karnetu plus koszta dojazdu) i czasu. Potrzebne Ci gadżety nie są drogie, więc koszta ich zakupu szybko się zwrócą. Produkty marki LAUBR SPORT spełnią w stu procentach Twoje wymagania i nie obciążą boleśnie Twojego portfela. Polecamy!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry