Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać buty narciarskie i snowboardowe?

Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać buty narciarskie i snowboardowe?

Zima jest na narciarzy i snowboardzistów wyjątkowym czasem!!! Szaleństwom na śniegu nie ma końca. Z urlopów, ferii i weekendów zimowych czerpać można nieskończenie wiele radości, satysfakcji i frajdy! Poza przyjemnością związaną ze śnieżnym szaleństwem, liczyć się jednak niestety też trzeba ze swoistymi trudnościami. Z jazdy na nartach i desce płynie gigantyczna przyjemność, ale płyną też pewne uniedogodnienia.

Jednym z najpopularniejszych problemów maniaków zimowego szaleństwa jest brzydki zapach, który często wydziela się z wnętrza obuwia narciarskiego i snowboardowego. Buta wewnętrznego nie da się wyprać. Nawet jeśli używasz oddychających skarpet to przepocenie się środka buta jest nieuniknione, szczególnie jeśli intensywnie i często jeździsz.

Jak zatem czyścić wnętrze butów?

Odpowiedź na to pytanie znalazła marka VIO – PRO.

 

 

 

VIO – PRO to  renomowany producent chemii, który każdego dnia pracuje nad ułatwianiem i umilaniem życia sportowcom i podróżnikom. Patenty wprowadzane przez tą nowatorską markę są unikalne, rewolucyjne i niezwykle użyteczne, a ich główną cechą jest zapewnianie użytkownikom komfortu. Jeśli do tej pory nie wiedziałeś jak radzić sobie ze sprzętem, odzieżą i obuwiem w niełatwych warunkach, dziś dowiesz się jak łatwo zlikwidować dyskomfort. 

 

 

Receptą na nieświeżość pojawiającą się wewnątrz butów narciarskich i snowboardowych jest nowatorski odświeżać marki VIO-PRO – Ag-ent Mega Hit ODŚWIEŻACZ do sprzętu sportowego z nano cząsteczkami srebra.

AG-ent NANO SILVER to preparat do odświeżania i dezynfekowania sprzętu sportowego. Nano cząsteczki srebra aktywnie blokują źródło nieprzyjemnych zapachów. Odświeżacz ogranicza występowanie bakterii, grzybów i wirusów, a dodatkowo zapewnia przyjemny i długotrwały zapach świeżości.

Koniecznie zastosuj go do odświeżenia swoich butów narciarskich lub snowboardowych. Jak go stosować? Wysuszone buty spryskaj obficie detergentem. Odczekaj kilka godzin, włóż buty i ruszaj na stok. Tego typu zabieg dobrze jest powtarzać regularnie. 

 

 

Z Odświeżaczem NANO SILVER marki VIO-PRO poradzisz sobie z każdym „nieładnie pachnącym” problemem. Żadna nieświeżość nie zepsuje Ci wypadu w góry. Dzięki temu  nowatorskiemu detergentowi uporasz się z uniedogodnieniami i będziesz mógł w pełni cieszyć się z zimowego szaleństwa. 

Agent NANO SILVER to nie jedyny pomocnik, który oferuje marka VIO-PRO ludziom aktywnym. VIO-PRO ma dla Ciebie jeszcze inne niespodzianki – 

http://www.bodyinfo.pl/impregnat-marki-vio-pro-produkt-pomocny-w-kazda-pogode.a2233

 

Marka VIO-PRO to producent chemii o „sportowym” zastosowaniu. Produkty tej marki służą ludziom aktywnym do radzenia sobie ze swoim sprzętem treningowym. Celem wypuszczania na rynek przez VIO-PRO rozmaitych preparatów jest pomoc sportowcom w funkcjonowaniu w trudnych warunkach.

 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć sie więcej na temat odświeżacza NANO SILVER marki VIO-PRO przeczytaj poniższe teksty:

– http://www.bodyinfo.pl/nano-silver-rewolucja-nowosc-marki-vio-pro-jest-juz-na-rynku.a2232

– http://www.bodyinfo.pl/marka-vio-pro-radzi-jak-odswiezac-lyzwy.a2253 

 

 

Omawiany powyżej odświeżacz NANO SILVER marki VIO-PRO dostępny jest w sklepach internetowych:www.sportxtreme.pl oraz www.supleshop.pl

 

 

 

 

Zachęcamy też do odwiedzenia strony internetowej producenta: www.vio-pro.com.pl

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry