Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać łyżwy?

Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać łyżwy?

Zima jest wyjątkowym czasem dla maniaków jazdy na łyżwach i łyżwiarskich dyscyplin sportu. Hokeiści i łyżwiarze czerpią nieskończenie wiele radości z szaleństwa na lodzie. Poza przyjemnością związaną z łyżwiarską pasją, liczyć się jednak niestety też trzeba ze swoistymi trudnościami, które z używania łyżew wynikają. Jednym z najpopularniejszych problemów maniaków szaleństwa na lodzie jest brzydki zapach, który często wydziela się z wnętrza łyżwy. Buta wewnętrznego nie da się wyprać. Nawet jeśli używasz oddychających skarpet to przepocenie się środka łyżew jest nieuniknione, szczególnie jeśli intensywnie i często jeździsz.

 

Znalezione obrazy dla zapytania łyżwy figurowe tło

 

 

Jak zatem czyścić wnętrze łyżew?

Odpowiedź na to pytanie znalazła marka VIO – PRO.

 

 

 

 

VIO – PRO to  renomowany producent chemii, który każdego dnia pracuje nad ułatwianiem i umilaniem życia sportowcom i podróżnikom. Patenty wprowadzane przez tą nowatorską markę są unikalne, rewolucyjne i niezwykle użyteczne, a ich główną cechą jest zapewnianie użytkownikom komfortu. Jeśli do tej pory nie wiedziałeś jak radzić sobie ze sprzętem, odzieżą i obuwiem w niełatwych warunkach, dziś dowiesz się jak łatwo zlikwidować dyskomfort. Receptą na nieświeżość pojawiającą się wewnątrz łyżew jest nowatorski odświeżać marki VIO-PRO – Ag-ent Mega Hit ODŚWIEŻACZ do sprzętu sportowego z nano cząsteczkami srebra.

AG-ent NANO SILVER to preparat do odświeżania i dezynfekowania sprzętu sportowego. Nano cząsteczki srebra aktywnie blokują źródło nieprzyjemnych zapachów. Odświeżacz ogranicza występowanie bakterii, grzybów i wirusów, a dodatkowo zapewnia przyjemny i długotrwały zapach świeżości.

Koniecznie zastosuj go do odświeżenia swoich łyżew. Jak go stosować? Wysuszone łyżwy spryskaj wewnątrz obficie detergentem. Odczekaj kilka godzin, włóż łyżwy i ruszaj na lodowisko. Tego typu zabieg dobrze jest powtarzać regularnie. 

 

Z Odświeżaczem NANO SILVER marki VIO-PRO poradzisz sobie z każdym „nieładnie pachnącym” problemem. Żadna nieświeżość nie zepsuje Ci treningu hokejowego lub łyżwiarskiego. Dzięki temu  nowatorskiemu detergentowi uporasz się z uniedogodnieniami i będziesz mógł w pełni cieszyć się z zimowego szaleństwa. 

Agent NANO SILVER to nie jedyny pomocnik, który oferuje marka VIO-PRO ludziom aktywnym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktów marki VIO-PRO zapoznaj się z poniższymi tekstami:

– http://www.bodyinfo.pl/marka-vio-pro-radzi-jak-odswiezac-buty-narciarskie-i-snowboardowe.a2249 

– http://www.bodyinfo.pl/marka-vio-pro-radzi-jak-impregnowac-odziez-narciarska-i-snowboardowa.a2251 

– http://www.bodyinfo.pl/marka-vio-pro-radzi-jak-pielegnowac-obuwie-do-biegania-zima.a2246 

 

 

 

Marka VIO-PRO to producent chemii o „sportowym” zastosowaniu. Produkty tej marki służą ludziom aktywnym do radzenia sobie ze swoim sprzętem treningowym. Celem wypuszczania na rynek przez VIO-PRO rozmaitych preparatów jest pomoc sportowcom w funkcjonowaniu w trudnych warunkach.

Odwiedź strone internetową producenta – www.vio-pro.com.pl 

 

 

 

Omawiany powyżej odświeżacz NANO SILVER marki VIO-PRO dostępny jest w sklepach internetowych: www.sportxtreme.pl oraz www.supleshop.pl

 

 

Zachęcamy do zakupienia tego wyjątkowego detergentu!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry