Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać rękawice bokserskie?

Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać rękawice bokserskie?

Boks i inne sztuki walk uderzeniowych robią ostatnio w Polsce niesłychaną furorę. Całe rzesze młodych chłopaków uczęszcza na salki bokserskie, trenuje różnego rodzaju uderzenia i ciosy. Sztuki walk stały się w ostatnich latach jedną z najpopularniejszych form rekreacji. Eksperci jednomyślnie twierdzą, że uprawianie sportów walki znakomicie rozwija motorycznie, mentalnie i technicznie młodych sympatyków tej formy ruchu.

Z jakimi uniedogodnieniami jednak najczęściej zmierzyć się musi młody entuzjasta boksu lub innych dyscyplin sportu walk? Jednym z najpopularniejszych problemów jest brzydki zapach wydzielający się z wnętrza rękawicy bokserskiej. Wewnętrznej części rękawicy nie da się wyprać. Nagromadzony w niej pot jest trudny do usunięcia.

Jak zatem czyścić wnętrze rękawic bokserskich?

Odpowiedź na to pytanie znalazła marka VIO-PRO. 

 

 

 

 

VIO – PRO to  renomowany producent chemii, który każdego dnia pracuje nad ułatwianiem i umilaniem życia sportowcom i podróżnikom. Patenty wprowadzane przez tą nowatorską markę są unikalne, rewolucyjne i niezwykle użyteczne, a ich główną cechą jest zapewnianie użytkownikom komfortu. Jeśli do tej pory nie wiedziałeś jak radzić sobie ze sprzętem, odzieżą i obuwiem w niełatwych warunkach, dziś dowiesz się jak łatwo zlikwidować dyskomfort. 

 

 

 

Receptą na nieświeżość pojawiającą się wewnątrz rękawic przeznaczonych do sportów walk uderzeniowych jest nowatorski odświeżać marki VIO-PRO – Ag-ent Mega Hit ODŚWIEŻACZ do sprzętu sportowego z nano cząsteczkami srebra.

AG-ent NANO SILVER to preparat do odświeżania i dezynfekowania sprzętu sportowego. Nano cząsteczki srebra aktywnie blokują źródło nieprzyjemnych zapachów. Odświeżacz ogranicza występowanie bakterii, grzybów i wirusów, a dodatkowo zapewnia przyjemny i długotrwały zapach świeżości.

Koniecznie zastosuj go do odświeżenia swoich rękawic bokserskich. Jak go stosować? Osuszone z potu rękawice spryskaj wewnątrz starannie odświeżaczem marki VIO – PRO. Pozostaw na kilka godzin do całkowitego wyschnięcia, a nastepnie włóż swoje rękawice i ruszaj na sparing. Tego typu zabieg dobrze jest powtarzać regularnie. 

 

 

 

Z detergentem marki VIO-PRO poradzisz sobie z każdym „brzydko pachnącym” problemem. Żadna nieświeżość nie zespuje Ci treningu, nie zniechęci do boksu, nie zmusi do częstej wymiany rękawic na nowe. Dzieki temu nowatorskiemu środkowi chemicznemu uporasz sie z uniedogodnieniami i będziesz mógł w pełni cieszyć się z uprawiania sztuk walk. 

Agent NANO SILVER to nie jedyny pomocnik, który oferuje marka VIO-PRO ludziom aktywnym. VIO-PRO ma dla Ciebie jeszcze inne niespodzianki – 

– http://www.bodyinfo.pl/impregnat-marki-vio-pro-produkt-pomocny-w-kazda-pogode.a2233

– http://www.bodyinfo.pl/marka-vio-pro-radzi-jak-impregnowac-odziez-narciarska-i-snowboardowa.a2251  

 

 

 

Marka VIO-PRO to producent chemii o „sportowym” zastosowaniu. Produkty tej marki służą ludziom aktywnym do radzenia sobie ze swoim sprzętem treningowym. Celem wypuszczania na rynek przez VIO-PRO rozmaitych preparatów jest pomoc sportowcom w funkcjonowaniu w trudnych warunkach.

 

 

 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć sie więcej na temat odświeżacza NANO SILVER marki VIO-PRO przeczytaj poniższe teksty:

– http://www.bodyinfo.pl/nano-silver-rewolucja-nowosc-marki-vio-pro-jest-juz-na-rynku.a2232

– http://www.bodyinfo.pl/marka-vio-pro-radzi-jak-odswiezac-buty-narciarskie-i-snowboardowe.a2249 

 

Omawiany powyżej odświeżacz NANO SILVER marki VIO-PRO dostępny jest w sklepach internetowych: www.sportxtreme.pl oraz www.supleshop.pl

 

 

Zachęcamy też do odwiedzenia strony internetowej producenta: www.vio-pro.com.pl.  

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry