Multisport Tychy Uczniowska 7 Uvex
2015-05-10 10:23
A  A  A

Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać sprzęt jeździecki?

Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać sprzęt jeździecki?

Wiosna i lato to dla sympatyków jazdy konnej wyjątkowy czas. Słoneczna pogoda, wysoka temperatura powietrza i bezchmurne niebo to niezwykle sprzyjające warunki do uprawiania tego wyjątkowego sportu. Najwięksi maniacy jazdy konnej w okresie wiosenno–letnim oddają się swej pasji bez końca... Czasem praktycznie nie schodzą z siodła! Kto spróbował tej niezwykle ciekawej formy rekreacji, ten wie jak bardzo potrafi być ona wciągająca. Z jazdy konnej płynie oczywiście cała masa frajdy i satysfakcji, ale płyną też pewne uniedogodnienia…

Czym więcej jeździmy tym bardziej pocimy nasze wyposażenie. Im bardziej oddajemy się tej przyjemności, tym szybciej i skuteczniej zabrudzamy wewnętrzną stronę niektórych elementy jeździeckiego ubioru. Część garderoby treningowej możemy oczywiście wyprać. Największy kłopot sprawiają nam jednak: kask lub toczek oraz buty jeździeckie (często są to sztyblety).

Wewnętrzna strona tych elementów wyposażenia dżokeja przesiąknięta bywa potem i zapachem szeroko rozumianej nieświeżości. Buta wewnętrznego nie da się tak po prostu wyprać w pralce. Nawet jeśli używasz oddychających skarpet to przepocenie się środka buta jest nieuniknione, szczególnie jeśli intensywnie i często jeździsz. Podobnie rzecz wygląda z wnętrzem nakrycia głowy. Bywa ono brudne, nieświeże i nasiąknięte nieprzyjemnym zapachem.

Jak poradzić sobie z tym problemem? Jak wyczyścić wnętrze buta jeździeckiego? Jak odświeżyć środek kasku lub toczka?

 

Odpowiedź na te pytania i receptę na te uniedogodnienia znalazła marka VIO – PRO !!!

 

 

 

Receptą na nieświeżość pojawiającą się wewnątrz butów jeździeckich, a także kasku i toczka jest nowatorski odświeżać marki VIO-PRO - Ag-ent Mega Hit ODŚWIEŻACZ do sprzętu sportowego z nano cząsteczkami srebra.

 

 

Na czym polega technologia NANO SILVER?

Innowacyjne formuły produktów do czyszczenia i odświeżania powierzchni gładkich oraz materiałów tekstylnych coraz częściej opierają swą skuteczność o zawarte w nich molekuły NANO. Szczególne właściwości wykazuje w tym zakresie NANO SREBRO
Dzięki przejściu do skali NANO, składnik ten uzyskuje wysoką efektywność w zakresie blokowania rozwoju wielu szczepów bakterii oraz grzybów. Znaczne podwyższenie skuteczności srebra przetworzonego do tak małej cząsteczki wynika z osiągnięcia większej powierzchni oddziaływania małych cząsteczek, których ilość i rozproszenie jest dużo większe niż w przypadku mikro cząstek spotykanych zazwyczaj w formulach preparatów chemicznych.

Nano cząsteczki srebra tworząc równomierną powłokę szczelnie pokrywają powierzchnię elementów na które zostały naniesione i działają do momentu ich mechanicznego usunięcia.
Zapewnia to długotrwały efekt aktywnego blokowania rozwoju bakterii i grzybów.

 

 

AG-ent NANO SILVER to preparat do odświeżania i dezynfekowania sprzętu sportowego. Nano cząsteczki srebra aktywnie blokują źródło nieprzyjemnych zapachów. Odświeżacz ogranicza występowanie bakterii, grzybów i wirusów, a dodatkowo zapewnia przyjemny i długotrwały zapach świeżości.

Koniecznie zastosuj go do odświeżenia swoich butów jeździeckich, a także kasku lub toczka. Jak go stosować? Wysuszone buty spryskaj obficie detergentem. Odczekaj kilka godzin, włóż buty i wsiadaj na konia. Podobnie uczyń z nakryciem głowy: spryskaj wnętrze kasku lub toczka, poczakaj aż wyschnie i ruszaj w konną trasę! Tego typu zabieg dobrze jest powtarzać regularnie. 

 

            

 

 

 

Z Odświeżaczem NANO SILVER marki VIO-PRO poradzisz sobie z każdym "nieładnie pachnącym" problemem. Żadna nieświeżość nie odbierze Ci radości płynącej z jazdy konnej. Dzięki temu  nowatorskiemu detergentowi uporasz się z uniedogodnieniami i będziesz mógł w pełni cieszyć się "galopującym szaleństwem". 

Odświeżacz z cząsteczkami NANO SILVER to prawdziwa rewolucja na rynku chemii sportowej!!! 

 

 

 

Marka VIO-PRO to producent chemii o „sportowym” zastosowaniu. Produkty tej marki służą ludziom aktywnym do radzenia sobie ze swoim sprzętem treningowym. Celem wypuszczania na rynek przez VIO-PRO rozmaitych preparatów jest pomoc sportowcom w funkcjonowaniu w trudnych warunkach.

 

 

 


Na tym nie koniec niespodzianek jakie dla amatorów jeździectwa przygotowała marka VIO-PRO...

Czy zdarza Wam się kłusować po lesie, gdzie wilgoć dostaje się do wnętrza odzieży tekstylnej? Czy miewacie w zwyczaju kontunuować jazdę konną także w mżawce i opadach deszczu? Czy doskwiera Wam czasem na koniu problem przemoczonej odzieży?

Każdy sympatyk jazdy konnnej miał przynajmniej kilka razy w życiu wątpliwą przyjemność wracania po przejażdżce do stadniny w totalnie przemoczonej odzieży wierzchniej. Czy myśleliście już o tym jak zaradzić tego typu problemom? VIO - PRO - znakomity producent chemii sportowej - znalazł i na to receptę!

Marka VIO-PRO wypuściła na rynek IMPREGNAT DO ODZIEŻY TEKSTYLNEJ - "Twój jedyny niewidzialny parasol"!!!

 

 

Impregnat marki VIO-PRO zabezpieczy Twój sprzęt i odzież sportową przed przemoczeniem. Nadaje tekstyliom właściwości wodoodporne. Może być stosowany do odzieży i obuwia z membraną lub bez membrany.

Na opakowaniu impregnatu do odzieży tekstylnej widnieje piktogram KONIA, który jednoznacznie podpowiada dżokejom, że preparat ten zaadresowany jest właśnie do nich. Zalecany jest wszystkim sympatykom jazdy konnej. Odnawia membranę w kurtach, spodniach i softshellach oraz nadaje właściwości wodoodporne odzieży nie posiadającej membrany.

Spryskaj swoje spodnie, kurtkę i rękawice impregnatem marki VIO - PRO i odczekaj kilka godzin. Następnie włóż swoją odzież i ruszaj na przejażdźkę konną. Oddaj się szalonemu galopowi i nie obawiaj się, że przemokniesz. Tego rodzaju zabieg powtórz kilkakrotnie w ciągu sezonu.

  

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat produktów marki VIO-PRO przeczytaj poniższe teksty:

http://www.bodyinfo.pl/impregnat-marki-vio-pro-produkt-pomocny-w-kazda-pogode.a2233 

http://www.bodyinfo.pl/marka-vio-pro-sport-wszystko-na-temat-jej-produktow.a2236 

http://www.bodyinfo.pl/nano-silver-rewolucja-nowosc-marki-vio-pro-jest-juz-na-rynku.a2232 

 

 

Odświeżacz NANO SILVER marki VIO-PRO dostępny jest między innymi w sklepie SportXtreme:  www.sportxtreme.pl.

 

 

Zachęcamy też do odwiedzenia strony internetowej producenta: www.vio-pro.com.pl

Czytaj nasz portal: www.bodyinfo.pl a poznasz także inne zastosowania produktów chemicznych marki VIO-PRO. Już wkrótce opowiemy Wam do czego jeszcze użyć można preparatu NANO SILVER.

Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać rolki?

W upalne dni rolkarstwo dostarcza nam najwięcej frajdy, ale też najwięcej uniedogodnień. Jednym z najpopularniejszych problemów maniaków szaleństwa na ...czytaj dalej »
Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać rolki?
2015-05-16

Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać rękawice bokserskie?

Boks i inne sztuki walk uderzeniowych robią ostatnio w Polsce niesłychana furorę. Całe rzesze młodych chłopaków uczęszcza na salki bokserskie, trenuje ...czytaj dalej »
Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać rękawice bokserskie?
2015-03-21

Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać odzież hokejową po zakończonym sezonie?

Marka VIO-PRO to producent chemii o „sportowym” zastosowaniu. Produkty tej marki służą ludziom aktywnym do radzenia sobie ze swoim sprzętem treningowy ...czytaj dalej »
Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać odzież hokejową po zakończonym sezonie?
2015-03-01
Powiązane artykuły
Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać łyżwy?

Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać łyżwy?

Jak zatem czyścić wnętrze łyżew? Odpowiedź na to pytanie znalazła marka VIO – PRO.
2015-02-15 14:37
Marka VIO-PRO radzi: Jak impregnować odzież narciarską i snowboardową?

Marka VIO-PRO radzi: Jak impregnować odzież narciarską i snowboardową?

Jak taktować odzież zimową by odnowić w niej właściwości wodoodporne? Co zrobić z odzieżą narciarska i snowboardową by przy pierwszym upadku
2015-02-07 14:36
Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać buty narciarskie i snowboardowe?

Marka VIO-PRO radzi: Jak odświeżać buty narciarskie i snowboardowe?

Jeśli do tej pory nie wiedziałeś jak radzić sobie ze sprzętem, odzieżą i obuwiem w niełatwych warunkach, dziś dowiesz się jak łatwo zlikwido
2015-02-02 21:29
Marka VIO-PRO radzi: Jak pielęgnować obuwie do biegania zimą?

Marka VIO-PRO radzi: Jak pielęgnować obuwie do biegania zimą?

Marka Vio-Pro, producent detergentów zaadresowanej do ludzi aktywnych, w sezonie 2015 wychodzi naprzeciw tego rodzaju uniedogodnieniom. W po
2015-01-31 14:43
Marka VIO-PRO SPORT. Wszystko na temat jej produktów

Marka VIO-PRO SPORT. Wszystko na temat jej produktów

Poniżej opiszemy detergenty wypuszczane na rynek przez markę VIO-PRO.
2014-12-03 12:50
Impregnat marki VIO-PRO! Produkt pomocny w każdą pogodę!

Impregnat marki VIO-PRO! Produkt pomocny w każdą pogodę!

Dzięki impregnatowi do odzieży tekstylnej marki VIO-PRO możesz ruszyć w długą pieszą drogę lub na stok i nie martwić się pogodą. Detergent z
2014-12-02 16:40
NANO SILVER - rewolucja!!! Nowość marki VIO-PRO jest już na rynku!!!

NANO SILVER - rewolucja!!! Nowość marki VIO-PRO jest już na rynku!!!

AG-ent NANO SILVER to preparat do odświeżania sprzętu sportowego. Nano cząsteczki srebra aktywnie blokują źródło nieprzyjemnych zapachów.
2014-12-02 14:33
SUPLEMENTACJA WITAMINĄ D vs SUPLEMENTACJA CHOLESTEROLU (jedzenie)

SUPLEMENTACJA WITAMINĄ D vs SUPLEMENTACJA CHOLESTEROLU (jedzenie)

Większość z nas słyszała o tym, że należy suplementować witaminę D w zimie. Dlaczego w zimie? No dlatego, że nie ma słoneczka. Lekarze zalec
2017-05-22 13:36
VOXYGEN - LABOTEST USA

VOXYGEN - LABOTEST USA

VOXYGEN marki LABOTEST USA to odsłona termogenika z najwyższej półki na rynku suplementów diety.
2017-04-28 13:59
Gala OCTAGON NO MERCY 2 - Ostrów Wielkopolski

Gala OCTAGON NO MERCY 2 - Ostrów Wielkopolski

W minioną sobotę tj. 04.03.2017r. odbyła się druga edycja gali walk- Octagon No Mercy.
2017-03-07 16:55
III Puchar Polski oraz IV Otwarte Mistrzostwa Śląska w Trójboju Siłowym Klasycznym

III Puchar Polski oraz IV Otwarte Mistrzostwa Śląska w Trójboju Siłowym Klasycznym

W dniach 01-02.04.2017 w Hali Zapaśniczej w Rudzie Śląskiej przy ul. Bytomskiej 13 w dzielnicy Orzegów odbędą się: III Puchar Polski oraz IV
2017-02-27 13:56
Europe Sport Power 2017

Europe Sport Power 2017

Europe Sport Power to targi fitness i największe zawody kulturystyczne w Polsce.
2017-02-14 13:15
Fit sernik na zimno - przepis

Fit sernik na zimno - przepis

Przepis na nisko-węglowodanowy sernik, który sprawdzi się idealnie w okresie redukcji wagi ciała.
2016-12-13 10:47
TAD 600 - złoty antyoksydant

TAD 600 - złoty antyoksydant

Ostatnio dość często można uslyszeć o złotym środku antyoksydacyjny - TAD 600
2016-12-10 10:37
Wyniki  "Olympia Amateur" San Marino

Wyniki "Olympia Amateur" San Marino

W dniach 2-5.12.2016 odbyła się kolejna edycja "Olympia Amateur" w San Marino. Kolejne ważne medale trafiają w ręce Polaków.
2016-12-07 10:27
redmonster
Redakcja RedMonster
43-100 Tychy, Uczniowska 7
[email protected]
NIP: 6462632499