Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Męskie bluzy do biegania w zimę. ASICS.

Męskie bluzy do biegania w zimę. ASICS.

Chęć uprawiania joggingu również w porze jesienno – zimowej wymusza na biegaczach konieczność zaopatrzenia się w ciepłe bluzy sportowe, przystosowane do treningu w różnych warunkach pogodowych. Firma ASICS w męskiej kolekcji jesień/zima 2012 oferuje duży wybór tego typu ubrań. Właściwie wszystkie linie tej kolekcji ASICS zawierają w swej ofercie bluzy joggingowe. Największy wybór odzieży marki ASICS znajduje się na stronie: www.sportxtreme.pl. Poniżej przedstawiamy propozycje z najnowszej kolekcji:

 

AKASHI ½ ZIP LS TOP

Bluza z linii LEVEL 1

Cechy:

Wzór a’la tygrysie pasy. Logo ASICS na klatce piersiowej.

Właściwości:

Lekka, odporna na działania UV tkanina z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Zabezpieczony suwak zapobiega otarciom podbródka. Rękaw z otworem na kciuk zakrywa dłoń w trakcie zmniennych warunków pogodowych. Odblaski dla widoczności i bezpieczeństwa. Tylna kieszeń na suwak umożliwia przechowywanie drobnych przedmiotów.

Kolor:

Czarny z pomarańczowymi wstawkami.

 

 

LS SEAMLESS TOP

Bluza z linii LEVEL 1

Cechy:

Fabrycznie wyszywany wzór, logo ASICS na przodzie.

Właściwości:

Włókna elektrostatyczne z właściwościami antybakteryjnymi i termoregulacyjnymi dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Bezszwowa konstrukcja zapewnia pełen komfort bez żadnych obtarć. Odblaski dla widoczności i bezpieczeństwa.

Kolor:

Czarno – pomarańczowy.

 

 

½ ZIP LS TOP

Bluza z linii LEVEL 1

Cechy:

Odblaskowy pas na przodzie dla dodatkowej widoczności I bezpieczeństwa. Funkcjonalna kieszonka na rękawie z otworem do wyprowadzania przewodu od

 Słuchawek. Logo ASICS na klatce piersiowej.

Właściwości:

Wodoodporna, elastyczna tkanina z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Zewnętrzne ślady potu pozostają niewidoczne. Zabezpieczony suwak zapobiega otarciom podbródka. Rękaw z otworem na kciuk zakrywa dłoń w trakcie zmiennych warunków pogodowych. Odblaski  zapewniają 360 stopni widoczności.

Kolor:

Pomarańczowy.

 

 

GORE ½ ZIP TOP

Z linii LEVEL 1

Cechy:

Funkcjonalna kieszonka na rękawie z otworem do wyprowadzenia przewodu od słuchawek. Logo ASICS na piersi.

Właściwości:

Tkanina GORE WINDSTOPPER połączona z ocieplaną tkaniną termoregulująca  z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów i chroniącymi przed skrajnymi warunkami pogodowymi. Zabezpieczony suwak zapobiega otarciom podbródka. Rękaw z otworem na kciuk zakrywa dłoń w trakcie zmiennych warunków pogodowych. Odblaski dla bezpieczeństwa i widoczności.

Kolor:

Czarny.

 

 

LS SEAMLESS TOP

Bluza z linii LEVEL 2

Cechy:

Fabrycznie wyszywany wzór. Logo ASICS na przodzie.

Właściwości:

Bezszwowa konstrukcja zapewnia pełen komfort bez żadnych otarć. Odblaski dla widoczności i bezpieczeństwa.

Kolor:

Czarno – srebrno – szary.

 

 

½ ZIP LS WINTER TOP

Bluza z linii LEVEL 2

Cechy:

Kolorowe wstawki dla urozmaicenia estetycznego. Logo ASICS na klatce piersiowej. Spirala ASICS MEDIA PORT na lewym ramieniu z otworem do wyprowadzania przewodu od słuchawek.

Właściwości:

Ocieplana tkanina z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów i chroniącymi przed skrajnymi warunkami  pogodowymi. Zabezpieczony suwak zapobiega otarciom podbródka. Płaskie szwy redukując tarcie zapewniają dodatkowy komfort. Siatkowe wstawki wentylacyjne. Odblaski dla bezpieczeństwa i widoczności.

Kolor:

Czarny oraz morska zieleń.

 

 

HAYAI ½ ZIP HOODIE

Bluza z linii SOUKAI

Cechy:

Zapinający się na całej długości kaptur z wewnętrzna kolorową podszewką. Odblaskowe logo ASICS na rękawie oraz z tyłu przy karku.

Właściwości:

Miękka, elastyczna, szczotkowana tkanina z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Dodatkowe właściwości termiczne dla ochrony przed zimnem. Odblaski zapewniają 360 stopni widoczności. Przednie kieszenie na suwak  ułatwiają bezpieczne przechowywanie. Laserowa perforacja wentylacyjna pod pachami. Spirala ASICS MEDIA PORT na lewym ramieniu z otworem do wyprowadzania przewodu od słuchawek.

Kolor:

Czarny oraz morska zieleń.

 

 

HERMES LS ½ ZIP TOP

Bluza z linii LEVEL 3

Cechy:

Logo ASICS na klatce piersiowej.

Właściwości:

Odporna na działanie promieni UV tkanina z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Siatkowe wstawki wentylacyjne na bokach. Odblaski dla bezpieczeństwa i widoczności.

Kolor:

Czarny oraz morska zieleń.

 

 

M’S L1 TRAIL HOODIE

Bluza z linii TRAIL

Przeznaczone do biegania TRAILOWEGO

Cechy:

Odblaskowe logo ASICS na klatce piersiowej i logo ASICS RAIL RUNNING na plecach.

Właściwości:

Miękka, oddychająca, elastyczna, ocieplana tkanina z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i utrzymania ciepła. Dopasowany kaptur chroni przed zmiennymi warunkami pogodowymi. Odblaski zapewniają 360 stopni widoczności dla bezpieczeństwa. Płaskie szwy redukują tarcie. Spirala ASICS MEDIA PORT na lewym ramieniu z otworem do wyprowadzania przewodu od słuchawek. Przednia kieszonka na zamek ułatwia bezpieczne przechowywanie. Siatkowe wstawki wentylacyjne pod pachami. Otwory na kciuk w rękawach zapewniają dodatkowy komfort.

Kolor:

Morska zieleń.

 

 

M’S TRAIL LS ½ ZIP

Bluza z linii TRAIL

Przeznaczone do biegania TRAILOWEGO

Cechy:

Odblaskowe logo ASICS na klatce piersiowej i logo ASICS RAIL RUNNING na plecach.

Właściwości:

Elastyczna, wiatroszczelna, wodoodporna tkanina z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Odblaski zapewniają 360 stopni widoczności. Siatkowe wstawki wentylacyjne pod pachami. Otwory na kciuk w rękawach zapewniają dodatkowy komfort. Boczne kieszenie kopertowe plus dodatkowa kieszonka na suwak ułatwiająca bezpieczne przechowywanie. Płaskie szwy redukując tarcie zapewniają dodatkowy komfort. Antypoślizgowe, silikonowe nadruki na ramionach zwiększają ochronę i bezpieczeństwo.

Kolor:

Metaliczny z wsawkami w kolorze morskiej zieleni.

 

 

Bieżące informacje na temat najnowszych produktów firmy ASICS i mnóstwo porad na temat biegania, znajduje się na naszym serwisie: www.bodyinfo.pl. Zapraszamy do lektury!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry