Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Męskie kurtki do biegania w zimę! ASICS.

Męskie kurtki do biegania w zimę! ASICS.

Ci spośród joggerów, którzy zamierzają przez cały okres zimy regularnie biegać w terenie, powinni zaopatrzyć się w specjalistyczne kurtki joggingowe, chroniące przed trudnymi warunkami pogodowymi. Jest to niezbędne, jeśli chce się zachować zdrowie, a jednocześnie czerpać z „zimowego” biegania radość. Firma ASICS przygotowała w kolekcji jesień/zima 2012 kilka modeli takich męskich kurtek. Właściwie każda linia tej kolekcji oferuje jakieś ciepłe rozwiązanie „na górę”. Poniżej przybliżamy tę ofertę.

 

GORE JACKET

Z linii LEVEL 1

Cechy:

Elastyczny ściągacz w pasie dla dodatkowego komfortu. Logo ASICS na klatce piersiowej.

Właściwości:

Tkanina GORE WINDSTOPPER z dodatkiem stretch’u z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów i chroniącymi przed skrajnymi warunkami pogodowymi. Tylna wentylacja pomaga w regulowaniu temperatury ciała. Zabezpieczony suwak zapobiega otarciom podbródka. Harmonijne zgięcia łokciowe dla precyzyjnego dopasowania  i swobody ruchów. Odblaski zapewniające 360 stopni widoczności.

Materiał:

77% Polyester, 23% ePTFE, 83 gr/sqm.

Kolor:

Czarny z białym nadrukiem.

 

WOVEN JACKET

Z linii LEVEL 2

Cechy:

Kieszonka na zamek ułatwiająca przechowywanie. Spirala ASICS MEDIA PORT na lewym ramieniu z otworem do wyprowadzania przewodu do słuchawek. Zapinana na suwak boczna kieszeń dla dodatkowego przechowywania. Elastyczny ściągacz w pasie ułatwiający precyzyjne dopasowanie. Kolorowe wstawki dla urozmaicenia estetycznego. Logo ASICS na klatce piersiowej.

Właściwości:

Lekki, wiatroszczelny i wodoodporny materiał z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Tylna wentylacja pomaga regulować temperaturę ciała. Zabezpieczony suwak zapobiega otarciom podbródka. Harmonijne zgięcia łokciowe dla precyzyjnego dopasowania  i swobody ruchów. Odblaski zapewniające 360 stopni widoczności.

Materiał:

100% Recycled Polyester, 56 gr/sqm.

Kolor:

Rażąco niebieski z czarnymi wstawkami lub rażąco pomarańczowy ze srebrnymi wstawkami.

 

HASHIRU JACKET

Z linii SOUKAI

Cechy:

Nadruk „Kanji” na całej powierzchni tkaniny. Odblaskowe logo ASICS na rękawie oraz z tyłu przy karku.

Właściwości:

Lekki, wiatroszczelny i wodoodporny materiał z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Przednie kieszenie na suwak ułatwiają bezpieczne przechowywanie. Zabezpieczony suwak zapobiega otarciom podbródka. Odblaski zapewniające 360 stopni widoczności. Spirala ASICS MEDIA PORT z otworem na wyprowadzenie przewodu do słuchawek.

Materiał:

100% Polyamide, 59 gr/sqcm

Kolor:

Rażąco niebieski.

 

HERMES JACKET

Z linii LEVEL 3

Cechy:

Elastyczny ściągacz w pasie dla precyzyjnego dopasowania. Kieszenie na suwak ułatwiające bezpieczne przechowywanie. Logo ASICS na klatce piersiowej.

Właściwości:

Lekki, wiatroszczelny i wodoodporny materiał z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Siatkowe wstawki wentylacyjne pod pachami. Odblaski dla bezpieczeństwa i widoczności.

Materiał:

100% Polyester, 73gr/sqm.

Kolor:

Czarny.

 

M’S TRAIL JACKET

Z linii TRAIL

Przeznaczone do biegania TRAILOWEGO

Cechy:

Odblaskowe logo ASICS na klatce piersiowej. Logo ASICS TRAIL RUNNING na plecach.

Właściwości:

Lekki, wiatroszczelny i wodoodporny materiał z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Odblaski zapewniające 360 stopni widoczności. Bardzo elastyczne panele pod pachami gwarantują swobodę ruchów. Wewnętrzne rękawki z otworem na kciuk zapewniają dodatkowy komfort. Antypoślizgowe silikonowe nadruki na ramionach zwiększają ochronę. Przednie i tylne panele wentylacyjne.

Materiał:

100% Polyester.

Kolor:

Pomarańczowy.

 

Największy wybór ubrań joggingowych firmy ASICS znajduje się na stronie: www.sportxtreme.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry