Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Męskie T-Shirty do biegania. ASICS. Linie LEVEL1 i LEVEL 2.

Męskie T-Shirty do biegania. ASICS. Linie LEVEL1 i LEVEL 2.

Firma ASICS, która specjalizuje się w sportowym obuwiu i odzieży przeznaczonej do biegania, w nowej kolekcji jesień/zima 2012 oferuje duży wybór znakomitych koszulek do joggingu. W poniższym tekście prezentujemy męskie T-Shirty dwóch linii: LEVEL 1 i LEVEL 2. Są to produkty cechujące się niebywałą funkcjonalnością i praktycznością oraz najwyższą jakością. Ponadto wyróżnia je duża atrakcyjność wizualna.

 

IM ½ ZIP TOP

Z linii LEVEL 1

Cechy:

Odblaskowe logo i pasy na klatce piersiowej i ramionach dla widoczności i bezpieczeństwa.

Właściwości:

Tkanina z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Bardzo elastyczna wstawka w kształcie rombu wszyta z tyłu utrzymująca łopatki we właściwej pozycji, otwiera klatkę piersiową i prostuje kręgosłup dla zwiększonego zasięgu ruchu ramion, łatwiejszego rozmachu i zwiększenia pojemności płuc, a co za tym idzie – łatwiejszego oddychania.

Materiał:

80% Polyester, 20% Polyurethane.

Kolor:

Czarna ze srebrnymi wstawkami lub pomarańczowa ze srebrnymi wstawkami.

 

SS SEAMLESS TOP

Z linii LEVEL 1

Cechy:

Fabrycznie wyszywany wzór, logo ASICS na przodzie.

Właściwości:

Włókna elektrostatyczne z właściwościami antybakteryjnymi i termoregulacyjnymi dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Bezszwowa konstrukcja zapewnia pełen komfort bez żadnych obtarć. Odblaski dla bezpieczeństwa i widoczności.

Materiał:

65% Nylon, 31% Polyester, 4% Xstatic.

Kolor:

Ciemnopomarańczowo – czarna.

 

½ ZIP SS TOP

Z linii LEVEL 2

Cechy:

Dwukolorowe wstawki na ramionach. Kieszonka na zamek ułatwiająca przechowywanie. Spirala ASICS MEDIA PORT na lewym ramieniu z otworem do wprowadzenia przewodu do słuchawek.

Właściwości:

Lekka tkanina z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Zabezpieczony zamek błyskawiczny zapobiega otarciom podbródka. Płaskie szwy redukując tarcie zapewniają dodatkowy komfort. Siatkowe wstawki wentylacyjne. Odblaski dla bezpieczeństwa i widoczności.

Materiał:

100% Polyester, 110 gr/sqm.

Kolor:

Ciemnopomarańczowy ze srebrnymi wstawkami lub morska zieleń ze srebrnymi wstawkami.

 

SS GRAPHIC TEE

Z linii LEVEL 2

Cechy:

Wielokolorowy nadruk graficzny dla urozmaicenia estetycznego.

Właściwości:

Lekka tkanina z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Płaskie szwy redukując tarcie zapewniają dodatkowy komfort. Odblaski dla bezpieczeństwa i widoczności.

Materiał:

100% Polyester, 110 gr/sqm.

Kolor:

Czarny, ciemnopomarańczowy ze srebrnymi wstawkami lub morska zieleń ze srebrnymi wstawkami.

 

SHORT SLEEVE TEE

Z linii LEVEL 2

Cechy:

Kieszonka na odtwarzacz muzyczny na rękawie . Spirala ASICS MEDIA PORT na lewym ramieniu. Wielokolorowy nadruk graficzny dla urozmaicenia estetycznego. Logo ASICS na klatce piersiowej.

Właściwości:

Lekka tkanina z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Płaskie szwy redukując tarcie zapewniają dodatkowy komfort. Odblaski dla bezpieczeństwa i widoczności. Siatkowe wstawki wentylacyjne.

Materiał:

100% Polyester, 110 gr/sqm.

Kolor:

Czarny lub ciemnopomarańczowy ze srebrnymi wstawkami.

 

Warto zapoznać się z powyższą ofertą firmy ASICS. Wybór modeli poszczególnego typu produktów jest duży, interesujący i absolutnie godny uwagi. Nie inaczej jest z koszulkami do biegania – kolekcja jesień/zima 2012 zawiera bogatą gamę ciekawych T-Shirtów joggingowych. Zachęcamy do bliższego zaznajomienia się z powyżej opisanymi liniami. Najlepsze ceny artykułów marki ASICS znajduje się na stronie: www.bodyinfo.pl. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry