Jesteś tutaj
Dom > Bieganie > NAJNOWSZE SPALACZE TKANKI TŁUSZCZOWEJ TYLKO U NAS !!!

NAJNOWSZE SPALACZE TKANKI TŁUSZCZOWEJ TYLKO U NAS !!!

Mowa tutaj oczywiście o dwóch produktach firmy PROSUPPS a mianowicie  o DNPX POWDER 138gr. i DNPX II 60kap.

Te dwa w/w produkty to więcej niż tylko kolejny termogenik na rynku. To opracowana naukowo formuła która redukuje tkankę tłuszczową w naszym organizmie. Oba preparaty składają się z odpowiednio dobranych i wyselekcjonowanych składników . Oba produkty poprawiają koncentrację umysłu i usprawniają jego działanie oraz regulują hormony takie jak Kortyzol oraz Insulina. Produkt w swoim składzie zawiera także znaną Nam wszystkim Johimbinę która zwiększa docieranie do miejsc gdzie tkanka tłuszczowa jest najmniej ukrwiona a co za tym idzie najciężej jest Nam się jej pozbyć. Najważniejsze składniki oraz ich działanie:

1. Alpha Yoh HCL – zwiększa we krwi poziom noradrenaliny, która przyczynia się do rozpadu trój-glicerydów, co zostało potwierdzone naukowo Johimbina stała się jednym z ważniejszych składników wszystkich preparatów stymulujących rozpad tkanki tłuszczowej w naszym organizmie. Najlepiej działa na tzw. „oponkę” u mężczyzn oraz w przypadku kobiet na okolicę ud oraz pośladków. Efektem jej stosowania jest bardzo precyzyjne rzeźbienie naszej sylwetki w tych miejscach w których najbardziej chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej.

2. White Willow Extract – to tak na prawdę nic innego jak naturalna aspiryna ale w porównaniu do zwykłej i innych jej pochodnych, (wyciąg z kory wierzby) nie powoduje żadnych przykrych dolegliwości jelitowo-żołądkowych. Pobudza także rozwój naturalnej mikroflory bakteryjnej co w zdecydowany sposób przyśpiesza trawienie oraz wspomaga nasz metabolizm.

3. 5-HTP – jest to aminokwas a jako składnik suplementu diety skutecznie oddziałuję  na nas działając jako „bloker pożywienia”. Nasze łaknienie znika co w zdecydowany sposób pomaga nam osiągnąć wymarzony efekt. Reguluje także poziom serotoniny w naszym organizmie co pomaga nam łagodniej znosić każdy rodzaj nawet najbardziej restrykcyjnej diety a co za tym idzie łagodzi takie objawy jak zmęczenie, depresja czy nawet wybuchy agresji. Poprawia nam także nastrój oraz podnosi poziom energii o powoduje że jeszcze więcej mamy w sobie motywacji do dalszego treningu i trzymania diety.

4. Pikatropin- jest stymulantem układu nerwowego, zwiększając przepływ krwi do mózgu zdecydowanie zmniejsza nasze zmęczenie psychiczne. Pikatropin istotnie wpływa na poprawę funkcji poznawczych oraz poprawia koordynację ruchów. Pikatropin dzięki swoim właściwościom działa także regenerująco na nasz organizm oraz poprawia funkcje pamięciowe i zdolność uczenia się.

http://supleshop.pl/dnpx-ii-black-60kap-prosupps-produkt16207

http://supleshop.pl/dnpx-powder-138g-prosupps-produkt19828

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry