Jesteś tutaj
Dom > Nowości > NANO SILVER – rewolucja!!! Nowość marki VIO-PRO jest już na rynku!!!

NANO SILVER – rewolucja!!! Nowość marki VIO-PRO jest już na rynku!!!

W związku z rozpoczętym sezonem zimowym chcemy dziś na łamach naszych portali www.bodyinfo.pl oraz www.muscleinfo.pl przedstawić Wam ciekawą ofertę zaadresowaną do miłośników sportów zimowych.

Marka VIO-PRO, znana z produkcji rozmaitych detergentów, wypuściła na rynek nowoczesny, niezwykle funkcjonalny produkt przeznaczony dla hokeistów, łyżwiarzy, narciarzy, snowboardzistów i alpinistów.

Produktem tym jest odświeżacz AG-ent NANO SILVER – preparat do odświeżania i dezynfekowania sprzętu sportowego.

 

 

 

Czym jest AG-ent NANO SILVER?

Jest to detergent,  który posiada działanie dezodorujące, dezynfekujące, odświeżające, nadające przyjemny zapach.

 

 

Do czego jest przeznaczony?

Jego zastosowanie jest bardzo szerokie – przeznaczony jest do konserwacji akcesoriów do wielu form sportu i rekreacji: rękawic bokserskich, obuwia, kasków i odzieży motocyklowych, rowerowych oraz jeździeckich, a także: namiotów, żagli i butów trekkingowych. Najlepiej jednak sprawdza się w przypadku zimowych dyscyplin sportu: butów narciarskich i snowboardowych oraz łyżew i wyposażenia hokejowego. NANO SILVER nie uszkadza delikatnego materiału i sprawnie neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Tego czego nie da się wyprać w pralce, odświeżyć można AG-entem NANO SILVER marki VIO-PRO.

 

 

 

 

Dlaczego NANO SILVER marki VIO-PRO jest tak użyteczny dla sportów zimowych?

Akcesoria takie jak: łyżwy, ubiór hokeisty, buty narciarskie oraz snowboardowe, czy zimowce trekkingowe narażone są na olbrzymie przepocenie i idącą za tym nieświeżość. Sporty zimowe w gigantycznym stopniu wpływają na potliwość ludzkiego organizmu. Musisz być ciepło ubrany, a jednocześnie przegrzewasz się w skutek wysiłku. Problemem narciarzy, snowboardzistów, hokeistów, alpinistów i łyżwiarzy była zawsze niemożność wyprania buta wewnętrznego w swoim obuwiu oraz wyczyszczenia odzieży w której uprawia się daną zimową dyscyplinę. Aby wyjść naprzeciw tego rodzaju trudnościom oraz dyskomfortowi z nich płynącemu, renomowana marka VIO-PRO wypuściła na rynek detergent, który potrafi sprostać zadaniu odświeżenia i zdezynfekowania zimowego sprzętu sportowego. Nowym produktem marki VIO-PRO jest odświeżacz AG-ent oparty na technologii NANO SILVER!

 

 

 

Na czym polega technologia NANO SILVER?

Innowacyjne formuły produktów do czyszczenia i odświeżania powierzchni gładkich oraz materiałów tekstylnych, coraz częściej opierają swą skuteczność o zawarte w nich molekuły NANO. Szczególne właściwości wykazuje w tym zakresie NANO SREBRO (NANO SILVER).
Dzięki przejściu do skali NANO, składnik ten uzyskuje wysoką efektywność w zakresie blokowania rozwoju wielu szczepów bakterii oraz grzybów. Znaczne podwyższenie skuteczności srebra przetworzonego do tak małej cząsteczki wynika z 
osiągnięcia większej powierzchni oddziaływania małych cząsteczek, których ilość i rozproszenie jest dużo większe niż w przypadku mikro cząstek, spotykanych zazwyczaj w formułach preparatów chemicznych.

NANO cząsteczki srebra tworząc równomierną powłokę, szczelnie pokrywają powierzchnię elementów, na które zostały naniesione i działają do momentu ich mechanicznego usunięcia,
co zapewnia długotrwały efekt aktywnego blokowania rozwoju bakterii i grzybów.

 Nasz portal: www.bodyinfo.pl pragnie polecić wszystkim sympatykom aktywnego spędzania zimy – trekkingowcom, alpinistom, hokeistom, łyżwiarzom i narciarzom ciekawy produkt. 

Marka VIO-PRO specjalizuje się w czyszczeniu i odświeżaniu wewnętrznej częsci buta. Już wkrótce dowiecie się więcej na temat marki VIO-PRO i jej innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie higieny – sportowo – rekreacyjnej. 

Odwiedź stronę www.vio-pro.com.pl

 

 

PODSUMOWANIE:

AG-ent NANO SILVER to preparat do odświeżania sprzętu sportowego.

Nano cząsteczki srebra aktywnie blokują źródło nieprzyjemnych zapachów. Odświeżacz ogranicza występowanie bakterii, grzybów i wirusów, a dodatkowo ma przyjemny zapach świeżości.

AG-ent NANO SILVER to niezastąpiony towarzysz wszelkiej aktywności fizycznej. Wygrywa z zapachem treningu wydobywającym się z Twojego sprzętu. Bez względu na to, czy są to buty bokserskie, rękawice, łyżwy, kask, buty narciarskie, obuwie trekkingowe czy baletki, NANO SILVER odświeży je, zdezynfekuje i nada im przyjemny zapach.

Zabierz go ze sobą na boisko, ring, stok, lodowisko, do klubu fitness, na siłownię lub w teren! Produkt jest w stu procentach produkowany w Polsce!

 

 

Preparat dostępny jest w sportowym sklepie internetowym: www.sportxtreme.pl.

Zachęcamy też do odwiedzenia strony internetowej producenta VIO-PRO –

www.vio-pro.com.pl

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry