Jesteś tutaj
Dom > Bieganie > Odżywki proteinowe marki Medlabs

Odżywki proteinowe marki Medlabs

Sportowe dzień dobry wszystkim. W dzisiejszej publikacji przybliżymy Wam dwa kolejny produkty marki Medlabs – Protein 90 Hybrid oraz 100% Isolate Micronized. Jak już doskonale pewnie się domyślacie, oba te produkty to suplementy proteinowe. A więc do dzieła.

Protein 90 Hybrid to mix białek, których zawartość w 100g wynosi 80g. Jest to suplement który posiada aż trzy frakcje białek o bardzo wysokiej jakości, które idealnie nadają się do budowania suchej masy mięśniowej. Ze względu na skład, który zawiera różne frakcje białek, produkt ten nadaję się idealnie do stosowania nie tylko po treningu, ale i rano czy między posiłkami. Protein 90 Hybrid jest doskonałym uzupełnieniem białka w diecie jak i źródłem wysokiej jakości aminokwasów co znakomicie wpływa na regeneracje włókien mięśniowych. Mix białek w Protein 90 Hybrid zawiera:

– Koncentrat białka serwatki – naturalne i doskonale sprawdzające się źródło białka, które odgrywa główną role w budowie jak i ochronie masy mięśniowej.
– Izolat białka serwatki – forma białka szybko przyswajalna i i świetnie rozpuszczalna. Jakość jaką daje Nam izolat pozwala na dostarczenie niezbędnych dla naszego organizmu aminokwasów w bardzo szybkim czasie.
– Hydrolizat białka wołowego – białko pozyskiwane z mięsa wołowego posiada najwyższe stężenie aminokwasów, stymuluje włókna mięśniowe do wzrostu siły i wytrzymałości, a forma hydrolizatu sprawia że białko wchłania się błyskawicznie.

A oto jak wygląda udział poszczególnych frakcji białek: koncentrat białka serwatki (47g/100g), izolat białka serwatki (15g/100g), koncentrat białka mleka, hydrolizowany izolat białka wołowego(7,8g/100g).

 
Przejdzmy teraz do drugiej propozycji odżywki białkowej marki Medlabs – 100% Isolate Micronized.

Jest to najwyższej jakości odżywka białkowa w postaci izolatu białka serwatki CFM. 100% Isolate Micronized jest doskonałym, szybko wchłanialnym i łatwo strawnym źródłem białka, które śmiało możemy włączyć do Naszej codziennej diety. Białko w postaci izolatu białka serwatki idealnie nadaje się do spożycia bezpośrednio po treningu, co pozwoli w łatwy i szybki sposób dostarczyć niezbędnych aminokwasów. Ten suplement wyróżnia się niską zawartością nasyconych kwasów tłuszczowych oraz jest pozbawiony laktozy i aspartamu, co w połączeniu z wysoką zawartością białka i świetnym smakiem daje nam produkt najwyższej klasy. Co więcej 100% Isolate Micronized to aż 86g białka w 100g. Jeszcze jednym atutem tej odżywki białkowej jest wyeliminowanie cukrów prostych niemalże do 0 (0,2g w 100g). A co wchodzi w skład tego produktu?
Izolat białka serwatki bez laktozy, hydrolizowany izolat białka serwatki bez laktozy, wolne od laktozy białko serwatki otrzymywane metodą ultra i mikro filtracji przepływu krzyżowego.

Tytułem końca można dodać, że mimo tego, iż białka te nie należą do najtańszych, ich skład broni się sam za siebie. Białka pełnią w naszym organizmie rolą budulcową, a ich uzupełnienie w postaci suplementów diety powinno opierąć się przede wszystkim na wysokiej jakości produktu. Wybierajmy mądrze.

Trener personalny: Sebastian Strokosz

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry