Jesteś tutaj
Dom > 34t > Oxymorph

Oxymorph

Siema byki

Od kilku dni mam okazję testować nowego preworkout’a. Nie będę się tutaj za bardzo rozwodził nad tym jak smakuje, czy jaka jest jego rozpuszczalność w shakerze, bo jak to u dzików – miarka i proszek wędruje bezpośrednio do ryja A druga sprawa, zjemy wszystko, co działa.

Oxymorph, bo o nim mowa, to coś dla fanów geranium i mocnego pierd*** znaczy się dobrego kopa. Mnie osobiście cieszy fakt, że nie jest to typowy mózgojeb, bo oprócz kosmicznego pobudzenia zawarta w tej przedtreningówce sulbutiamina pomaga skupić się na treningu i robocie do zrobienia, co dla mnie jest priorytetem.

Produkt fajnie też sprawdzi się w okresach redukcyjnych, gdzie oprócz dobrze znanej yoszki można znaleźć synefryne, ksantyne czy kofeine. Wszystkie te substancje pomogą Nam pozbyć się zbędnego sadła.

 

Aaaaaa, no i jeszcze rzecz której zabraknąć nie może. Czegoś, co My fani żelastwa kochamy jak cheat meal’e, czyli formuły pompującej. Ja dodatkowo, do tego co oferuje ten preworkout, wrzuciłem sobie kilka gram argininy i była petarda.

Moje odczucia?
Zacznijmy od początku, zwyczajowo przedtreningówki wrzucam na 20-25 min przed treningiem. I tutaj nic się nie zmienia. Dodam tylko, że tego szatana zażywam 2/3 miarki (porcji) przy ciężkich treningach. Dwa słowa na temat smaku – bardzo przyjemny.

Działanie?
Wpadając po 15-20 minutach do szatni zmieniłem się w strusia pędziwiatra… kur** dawno tak szybko się nie przebierałem. A na samym treningu sztangi w moich dłoniach osiągały temperaturę wrzenia. I mimo ostatniej aury za oknem, każdy zwolennik stylu na nurka (mokra dupa) będzie tutaj zadowolony. Na mnie nie zostało suchej nitki. Wyrwało mnie z jordanów.

 

Finalnie, OXYMORPF – NUTREX LAB, polecam bez ściemy.

Autor: Sebastian Strokosz, trener personalny

https://www.facebook.com/strokosztrener/

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Oxymorph"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Michal
Gość

Tez testuje ten produkt i jest ok na pelnej petardzie a gdzie kupowales ten produkt oxymorph

Sebastian
Gość

no preworkout jest kozak 🙂 kupowałem w sklepie SupleShop.pl

Wiktor
Gość

To i ja sprawdze.

wpDiscuz
Do góry