Jesteś tutaj
Dom > Bieganie > PODNOSIMY POZIOM TESTOSTERONU !!!

PODNOSIMY POZIOM TESTOSTERONU !!!

Nasz naturalny testosteron chociaż przez wszystkich nazywany „męskim” hormonem występuje też u kobiet i co ciekawe one też nie mogą bez niego żyć. Testosteron bowiem decyduje o prawidłowym funkcjonowaniu naszego umysłu oraz ciała. Ma też znaczący wpływ na takie cechy jak głęboki głos, duże mięśnie, nasze libido itd.

U kobiet jest on w niewielkiej ilości wytwarzany przez jajniki i jest naukowo udowodnione że im wyższy jego poziom tym częściej mają one ochotę na sex oraz więcej przyjemności z niego czerpią. U mężczyzn testosteron jest wytwarzany w jądrach już w znacząco większych ilościach niż u kobiet a przynajmniej w wieku 20-30 lat gdzie jego stężenie we krwi jest największe. Gdy nasz organizm ma go za mało to niezależnie od płci pojawiają sie problemy. Nasza sylwetka przybiera „okrągłych” kształtów, spada lub całkowicie znika zainteresowanie seksem, jesteśmy dziwnie zmęczeni a nawet możemy popaść w apatie. Na szczęście można bronić się przed tym stanem korzystając z suplementów diety które w znaczący sposób zwiększą w naszym organizmie produkcję testosteronu i sprawią że wszystko wróci do normy. Preparatów na rynku jest mnóstwo warto więc prześledzić ich najpopularniejsze składniki:

1. Tribulus Terrestris – podnosi stężenie hormonów anabolicznych w naszym organizmie i dzięki swoim właściwościom hamuje aktywność enzymów które „marnotrawią” nasz testosteron lub zamieniają go w kobiecy hormon zwany estrogenem.

2. ZMA – to nic innego jak kompozycja witaminy B6, Cynku i Magnezu – krótko i na temat ta kompozycja składników po prostu poprawia nam zdolności naszego organizmu do przetwarzania i zamieniania androstendionu w testosteron.

3. Kwas D-asparaginowy – substancja ta przyśpiesza wytwarzanie hormonu lutenizującego a tym samym powoduje zwiększenie produkcji naszego naturalnego testosteronu nawet o 40%.

Polecam wypróbować następujące produkty i sprawdzić ich działanie na swoim organizmie ponieważ każdy z nas ma inną genetykę i na każdego z nas każdy produkt może działać inaczej.

http://supleshop.pl/musclecore-myto-test-v3-90kap-amix-produkt12281

http://supleshop.pl/zma-120kap-4–nutrition-produkt11693

http://supleshop.pl/extreme-men-formula—zma-30cap-gratis-30tab-trec-produkt467

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry