Jesteś tutaj
Dom > 34t > Potężne kłamstwo Potężnej Władzy.

Potężne kłamstwo Potężnej Władzy.

Większość z Nas bezgranicznie ufa lekarzom. Większość z Nas idąc do lekarza, dostaje konkretną diagnozę i sposób leczenia – przyjmuje je do wiadomości i postępuje zgodnie z zaleceniami.

I tak właśnie powinno być w zdrowym świecie pragnącym dobra dla obywateli.

Nauka się rozwija, mamy nowe metody badawcze, szybsze komputery, lepszy sprzęt, WIĘKSZE MOŻLIWOŚĆ… nooo ale jak to jest że ludzie są coraz bardziej chorzy? A ilość osób z zawalami serca wzrasta z roku na rok? A przecież mamy takie wspaniale leki na cholesterol – atorwastatyny, cerwiastatyny, fluwa statyna, lowastatyna, pitwastatyna i wiele innych inhibitorów HMG- CoA.

Teraz prosto na metę.

Powinniśmy ufać lekarzom, NFZ’towi, światowej organizacji zdrowia czy np. amerykańskiej organizacji zdrowia serca o której mowa w tytule?.

American Heart Journal w 1987 roku dopuściła się MASAKRYCZNEJ manipulacji, której żniwa do dziś zbiera PRZEMYSŁ FARMACEUTYCZNY oraz firmy GRABARSKIE.

Wykres 1.

Wynika z niego, że po przekroczeniu poziomu cholesterolu ok 235 mg/dl następuje gigantyczny wzrost ilości przypadków kardiologicznych! Naprawdę można się tego cholesterolu przestraszyć i o to właśnie chodziło.

Ale na spokojnie. Przyjrzyjmy się JEDNOSTKOM na osi X i Y dokładnie. Na osi X odległość między poszczególnymi punktami wynosiła 30 na początku, a już na samym końcu 830!!! Kto z Was pamięta ze szkoły jak buduje się wykresy? Podziałka musi być równa.

Kiedy wykres z tymi samymi liczbami zbudujemy w sposób POPRAWNY czyli taki z równą podziałką ( zastosujemy te same odległości pomiędzy sąsiadującymi wartościami np. 100) wygląda on następująco – Wykres 2.

 

I gdzie ten przerażający skok śmiertelności ?

BOOM!

Nie ma go. A ilość przypadków jest stała.

Ponadto dziesiątki innych badań potwierdzają, że spadek o każdy 1 mg ilości cholesterolu zwiększa możliwość choroby wieńcowej i całkowitą śmiertelność!

Wykresy z książki „Ukryte Terapie cz. 2” Jerzego Zięby.

Bądźcie zdrowi!

Autor: Diet Doctors

https://www.facebook.com/dietdoctorsclinic/

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry