Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Rolki ATHENA 78. K2. 2012

Rolki ATHENA 78. K2. 2012

Firma K2 w swojej kolekcji 2012 prezentuje ciekawą linię rolek rekreacyjnych FITNESS. Sprzęt rolkarski marki K2 cechuje się wysoką jakością, ogromną funkcjonalnością i komfortem użytkowania. W poniższym tekście prezentujemy jeden z najpopularniejszych modeli tej linii: ATHENA 78.

 

Rolki rekreacyjne, fitness – ATHENA 78 2012

 

 

Krótki opis:

Rekreacyjne rolki ATHENA marki K2 to jeden z najpopularniejszych damskich modeli. Wyjątkowo wygodna, miękka wkładka oraz niska waga to wyraźny atut modelu.

ROLKI ATHENA marki K2 są przeznaczona do spokojnej jazdy rekreacyjnej. Bardzo lekkie ale zarazem stabilne.
Jest to model DAMSKI – uwzględniający anatomię damskiej budowy stopy. But wewnętrzny bardzo dobrze odprowadza nagromadzone ciepło i znakomicie dopasowuje się do stopy. Znakomity dla początkujących i średnio zaawansowanych rolkarzy / rolkarek a także dla tych którzy przy wyborze sprzętu kierują się nienaganną jakością i precyzją wykonania. Model ten jest doskonałym wyborem zarówno do nauki jak i dla osób jeżdżących rekreacyjnie.

Zdjęcie 8 Rolki rekreacyjne, fitness ATHENA 78 W 2012Zdjęcie 9 Rolki rekreacyjne, fitness ATHENA 78 W 2012Zdjęcie 4 Rolki rekreacyjne, fitness ATHENA 78 W 2012Zdjęcie 5 Rolki rekreacyjne, fitness ATHENA 78 W 2012Zdjęcie 6 Rolki rekreacyjne, fitness ATHENA 78 W 2012Zdjęcie 7 Rolki rekreacyjne, fitness ATHENA 78 W 2012

Dane techniczne:

  • Skorupa stability shell – Cholewka ST zapewnia precyzyjne lecz komfortowe utrzymanie stopę w stawie skokowym zwiększając kontrolę nad rolką
  • Wkład wewmetrzny K2 Softboot miekki – wyjatkowow wygodny i dobrze wentylowany
  • Płoza Kompozytowa TEC COMP – płoza o niskim profilu, doskonale tłumiąca drgania idealna dla początkujących użytkowniczek.
  • Wiązanie – Tradycyjna sznurówka , rzep pod kątem 45 stopni, oraz górna klamra ponad kostką dla lepszej stabilizacji
  • Kółka poliuretanowe ( potocznie nazywane kauczukowymi ) o średnicy 78 mm i twardości 80A
  • HAMULEC montowany na prawej rolce
  • Łożyska – Markowe łożyska ABEC 5 ( standard ABEC w rolkach markowych jest nieporównywalnie lepszy od ABEC w rolkach nie markowych.) To gwarancja bardzo dobrego toczenia się kółek bez zbędnych oporów. Są skuteczniejsze i dużo wytrzymalsze. Wykonane z najlepszych materiałów. Dodatkowo w modelu ATHENA Środek cieżkości maksymalnie obniżono co sprawia że jazda staje się łatwiejsza i bezpieczniejsza.

 

Rolki rekreacyjne ATHENA 78, linii FITNESS, marki K2, poza bardzo dobrymi parametrami wyróżniają się też ogromną wygodą użytkowania. Wygoda, bezpieczeństwo jazdy i znakomita jakość to znaki firmowe modelu ATHENA.

Największy wybór rolek, w atrakcyjnych cenach, znaleźć można na stronie: www.sportxtreme.pl. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry