Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Rozmowa z rzeczniczką prasową marki TECHNO GYM. Targi Fitnessowe – Warszawa 2014

Rozmowa z rzeczniczką prasową marki TECHNO GYM. Targi Fitnessowe – Warszawa 2014

Zgodnie z tym co zapowiedzieliśmy jakiś czas temu, publikujemy cyklicznie na formum portali: www.bodyinfo i www.muscleinfo wywiady z przedstawicielami największych marek fitnessowo – kulturystycznych świata. Wszystkie rozmowy pochodzą z warszawskich Targów Fitness & Wellness, które odbyły sie w dniach 3-4 października 2014 roku w Centrum EXPO XXI. Nasza redakcja była obecna na tej imprezie. Redaktor Naczelna naszych portali przepytała na tę okoliczność różne ważne osobistości związane ze światem sprzętu fitness i suplementacji diety. Wszystkie te wywiady kolejno publikowane będą w naszych serwisach. Zachęcamy do lektury.

 

 

 

Poniżej prezentujemy wywiad z Panią Małgorzatą Kulką, specjalistką do spraw PR i marketingu firmy ITP S.A – wyłącznego na Polskę dystrybutora marki TECHNO GYM. 

 

 

 

 

 

Co charakteryzuje tą kolekcję sprzętu, którą wystawiliście Państwo tu na targach FIWE w Warszawie? Czym się ona wyróżnia?

Prezentujemy kompleksowy sprzęt do wyposażenia klubów, ponieważ targi FIWE są skierowane w głównej mierze do inwestorów, osób prowadzących klub i trenerów. Są to urządzenia cardio z najnowszej linii Excite+ (bieżnie, urządzenia eliptyczne), urządzenia siłowe z linii Element, Selection i Pure Strength, a także sprzęt do treningu funkcjonalnego, taki jak np. Omnia czy Kinesis. Czym wyróżnia się Technogym? Przede wszystkim jakością, dbałością o detale i niepowtarzalnym, przyjemnym dla oka designem. Technogym to marka włoska, a jak wiadomo, Włosi są w tym względzie niepodważalnym liderem.

 

 

Czy jest jakiś konkretny model, lub jakaś konkretna technologia na którą chcecie Państwo położyć tu szczególny akcent i o której chciałaby mi Pani teraz coś więcej opowiedzieć?

Naszą największą dumą jest multimedialny system UNITY, który pozwala użytkownikowi połączyć trening cardio z ulubioną rozrywką np. oglądaniem telewizji, korzystaniem z serwisów społecznościowych, oglądaniem filmów na YouTube, wejściem na ulubioną stronę. Dzięki połączeniu UNITY z platformą w chmurze – mywellness cloud, użytkownik może założyć swoje konto i zapisywać na nim swoje wyniki i odtwarzać je z dowolnego urządzenia mobilnego z systemem Android lub Apple. Mywellness cloud to również doskonałe narzędzie dla trenerów (mogą oni np. wprowadzać tam nowe i modyfikować istniejące treningi) oraz właścicieli klubów, którzy mogą np. monitorować eksploatację sprzętu czy przekazywać komunikaty marketingowe klientom.

 

 

Słyszałam już o podobnych systemach u innej marki, ale pod zupełnie inną nazwą. Wiem, że konkurencja ma też zaawansowane technologie, stąd moje pytanie: Co wyróżnia TECHNO GYM spośród konkurencji. Dlaczego miałabym kupić bieżnie marki TECHNO GYM, a nie bieżnię innej marki?

To nad czym Technogym pracuje od samego początku swojej działalności to rozwój technologii i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Dział Badań i Rozwoju Technogym zatrudnia ponad 130 osób, które codziennie pracują nad udoskonalaniem produktów i wytyczaniem nowych standardów w zakresie technologii. Ich prace oraz współpraca z wieloma ośrodkami badawczymi i uniwersytetami, zaowocowała na przestrzeni lat wieloma innowacyjnymi produktami, jak np. system elektronicznej kontroli treningu siłowego, ekran VISIOWEB czy teraz UNITY i mywellness cloud. Oczywiście funkcjonują na rynku różne rozwiązania technologiczne, jednak żadna marka nie posiada tak rozwiniętego systemu jak Technogym – systemu, który stanowi narzędzie zarówno dla użytkownika, trenera jak i właściciela klubu. I tu mały news: można z niego już korzystać na urządzeniach Technogym z linii do użytku domowego!

 

 

Proszę mi powiedzieć, jaka firma jest w Polsce dystrybutorem TECHNO GYM?

Wyłącznym dystrybutorem marki Technogym w Polsce jest firma ITP S.AITP S.A. jest liderem na rynku polskim w dostarczaniu najwyższej jakości, opatentowanych  technologii dla medycyny estetycznej. Współpracując z czołowymi światowymi producentami innowacyjnych rozwiązań estetycznych i medycznych, umożliwia szerokiej rzeszy lekarzy w Polsce, dostęp do urządzeń zapewniających im pracę na najwyższym poziomie i gwarantujących bezpieczeństwo oraz  satysfakcję pacjenta.  Zabiegi wykonywane z zastosowaniem tych technologii oferują natychmiastową i długotrwałą poprawę wyglądu skóry i ciała, a tym samym poprawiają komfort życia i samopoczucie. ITP S.A. jest w Polsce dystrybutorem takich firm jak: Palomar Medical Technologies,  Pollogen, Deka czy Storz Medical oraz LPG.

 

 

Jaką markę uważacie Państwo za swoją najpoważniejszą konkurencję na rynku sprzętu fitness?

Tak naprawdę, każda firma oferująca profesjonalny sprzęt fitness do wyposażenia siłowni jest w mniejszym lub większym stopniu naszą konkurencją. Nie skupiamy się jednak na konkurencji, a robimy po prostu swoje. Pracujemy na 100% swoich możliwości, prężnie działamy marketingowo, a nowych klubów ze sprzętem Technogym w Polsce przybywa z dnia na dzień. To jest dla nas najważniejsze.

 

Jak Pani ocenia warszawskie targi FIWE? Bywaliście Państwo w ogóle na jakiś innych?

Tak, oczywiście. Jesteśmy co roku na FIT-EXPO w Poznaniu. Targi FIWE pozytywnie nas zaskoczyły, ponieważ organizatorom udało się zgromadzić pokaźną liczbę uczestników. Na naszym stoisku prawie cały czas są tłumy, ludzie przyłączają się do treningu, kręcą filmy, robią zdjęcia. Panuje bardzo pozytywna energia i to jest najważniejsze.

 

Czy są to targi dynamiczne?

Tak, bardzo dynamiczne. Może sprzyja temu mniejsza powierzchnia – tak naprawdę wszystko odbywa się na jednej sali. Jesteśmy zadowoleni, że zdecydowaliśmy się tu być. 

 

 

Z Małgorzatą Kulką rozmawiała redaktor naczelna portalu www.bodyinfo.pl – Magdalena Kutynia.

 

 Tak prezentuje się sprzęt marki TECHNO GYM:

 

 

 

 

 

W najbliższym czasie, na łamach www.bodyinfo.pl ukaże sie kolejny wywiad przeprowadzony z przedstawicielem kolejnej marki sportowej. Bądźcie z nami, a dowiecie sie wszystkiego na temat urządzeń fitness, odżywek i suplementów diety oraz odzieży sportowej. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie coś się dzieje. Zdobywamy najcenniejsze informacje, rozmawiamy z najważniejszymi osobami, pokazujemy najszybciej i najciekawiej.

www.bodyinfo.pl

ŚWIAT SPORTU NIE MA PRZED TOBĄ TAJEMNIC!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry