Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Sosnowiecka Impreza Kulturystyczno-Fitnessowa – grudzień 2014. Podsumowanie

Sosnowiecka Impreza Kulturystyczno-Fitnessowa – grudzień 2014. Podsumowanie

W ramach podsumowania Mikołajkowej Imprezy Kulturystyczno – Fitnessowej, która odbyła się kilka dni temu w Sosnowcu, przypominamy kilka faktów.

Przedsięwzięcie sportowe odbyło się 6 grudnia 2014 na siłowni POWER-FIT w Sosnowcu. Na imprezę przybyło kilkaset sympatyków sportów siłowych i sylwetkowych. Atmosfera była bardzo przyjemna i bardzo sportowa. Organizatorami zabawy byli: sieć sklepów SupleShop (www.supleshop.pl), których sosnowiecka siedziba mieści sie na ul. Piłsudskiego 10 w Sosnowcu oraz marka OLIMP Sport Nutrion – producent odżywek i suplementów diety (www.olimp-sklep.pl). Patronem medialnym przedsięwzięcia był nasz portal: www.bodyinfo.pl

Głównym punktem zabawy były zawody siłowe dla mężczyzn i kobiet, w których udział wzięło łącznie kilkadziesiąt osób. Siłacze-amatorzy mierzyli się w wyciskaniu sztangi ważącej połowe masy własnego ciała leżąc oraz w robieniu pompek na poręczach w zwisie (na ilość). Damska konkurencja to przysiady ze sztangą ważąca połowę ciała zawodniczki (na ilość). Emocje były ogromne, a rywalizacja sięgnęła bardzo wysokiego poziomu.

Poniżej zamieszczamy wyniki głównej konkurencji:

 

 

Arbitrem konkursu był profesjonalny sędzia trójboju siłowego, a prywatnie także trener kulturystyki – Grzegorz Leski. Zawody przeprowadzone były w sposób bardzo profesjonalny i solidny.

Nagrody dla zawodników ufundowane były przez organizatorów i sponsowów Imprezy Kulturystyczno – Fitnessowej:

– SKLEP: www.supleshop.pl, 

– MARKĘ: www.olimp-supplements.com 

– SIŁOWNIĘ: www.powerfit.pl 

 

Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali od organizatorów upominki, natomiast najlepsi zawodnicy konkursu nagrodzeni zostali drogocennymi nagrodami. Sponsorzy przygotowali też dla gości imprezy promocyjne ceny na produkty marki OLIMP oraz darmowe próbki najnowszych odżywek sportowych tej marki. 

 

 

Największą atrakcją SOSNOWIECKIEJ IMPREZY SPORTOWEJ była wizyta w siłowni POWER-FIT gwiazdy wieczoru – Piotra Głuchowskiego – wielokrotnego Mistrza Polski w Kulturystyce i Mistrza Świata federacji NABBA.

Gość specjalny rozdawał autografy swoim sympatykom, wdawał się w krótkie pogawędki, pozwolił się fotografować i osobiście rozdał nagrody rzeczowe dla laureatów konkursu. 

Organizatorzy Mikołajkowej Imprezy Kulturystyczenej przygotowali również dla wszystkich uczestników imprezy niespodzianke – dwie losowo wybrane osoby skorzystały bezpłatnie z profesjonalnych konsultacji dietetycznych, których udzielił sam gość honorowy – Piotr Głuchowski. Kulturysta poświęcił dwóm swym fanom sporo czasu na porady z zakresu odżywiania i dietetyki i podzielił się z nimi swoim wieloletnim doświadczeniem z tej dziedziny. 

 

 

Wszystko to obserwował nasz portal: www.bodyinfo.pl. który niniejszym relacjonuje te zdarzenia. Ponad to nasz portal brał aktywny udział w promowaniu tej imprezy ponieważ staramy się możliwie najintensywniej propagować zdrowy tryb życia i wszelką aktywność fizyczną!

 

Jesli chcecie przeczytać więcej na temat zawodów siłowych, które były głównym punktem Imprezy Kulturystyczno – Fitnessowej, odsyłamy do relacji, ktorą napisał sam sędzia główny, Pan Grzegorz Leski:

http://www.bodyinfo.pl/relacja-z-imprezy-kulturystyczno-fitnessowej-2014-zdana-przez-sedziego-konkursu-silowego.a2237 

Na facebookowym FanPage’u portalu BODYINFO.PL zobaczyć możecie galerię zdjęć z tej imprezy.

 

Portal www.bodyinfo.pl jest wszędzie tam, gdzie coś się dzieje!

A wszystko to po to by służyć Wam – miłośnikom sportu i zdrowego trybu życia!

 

 

Najlepsze życzenia wszystkim czytalnikom 

portali: www.bodyinfo.pl i www.muscleinfo.pl

składa 

Redaktor Naczelna

Magdalena Kutynia

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry