Jesteś tutaj
Dom > Nowości > SPOKEY wypuszcza na rynek nowe orbitreki!

SPOKEY wypuszcza na rynek nowe orbitreki!

Orbitrek jest urządzeniem treningowym umożliwiającym zaangażowanie w ruch wszystkich partii ciała i górnych i dolnych. Fachowa nazwa tego urządzenia brzmi: trenażer eliptyczny.  Firma SPOKEY jest jedną z najlepszych na świecie firm zajmującą się produkcją trenażerów!

Trening wykonywany na tego rodzaju sprzęcie jest treningiem kardio. Dzięki niemu zmuszamy mięśnie do pracy, co wpływa na ich wzmacnianie. Polepsza się również nasza ogólna kondycja. Równocześnie stawy są znacznie mniej obciążane niż np. podczas zwykłego biegania. Orbitrek jest uniwersalnym urządzeniem przeznaczonym do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i poprawy wydolności organizmu.

ĆWICZONE MIĘŚNIE:

– Mięsnie dwugłowe i czworogłowe uda

– Mięśnie łydki

– Pośladki

– Mięśnie dwugłowe i trójgłowe ramienia

– Mięśnie naramienne

– Mięsnie klatki piersiowej

– Mięsnie grzbietu

 

Firma SPOKEY wypuszcza właśnie na rynek dwa nowe orbitreki, które z pewnością zrewolucjonizują świat sprzętu treningowego. Missouri i Alaska to najnowsze wynalazki tej renomowanej firmy, które lada chwila dostępne będą w sklepach sportowych i w prestiżowych klubach fitness.

Czym się charakteryzują te dwie SPOKEY’owskie nowości?

 

MISSOURI:

 

Posiada opór magnetyczny zewnętrzny oraz szesnastostopniową automatyczną regulację oporu. Waga koła zamachowego wynosi 7 kg. Sprzęt wyposażony jest w rolki transportowe, co czyni go praktycznym i nie sprawiającym problemów przy transporcie. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w Missouri jest pulsometr wbudowany w rączki. Ponadto w  zestawie znajduje się nowoczesny komputer, bogaty w takie funkcje jak: czas, dystans, prędkość, kalorie, puls, scan, Recovery, HRC, WATT, RPM. Użytkownik do dyspozycji będzie mieć 12 programów treningowych oraz programy HRC, WATT i program manualny. Maksymalna, dopuszczalna waga użytkownika jest bardzo duża bo wynosi aż 150 kg, co oznacza, że orbitrek Missouri może być używany praktycznie przez każdego.

Wymiary tego trenażera wynoszą: 168/63/156 cm, waga netto: 50,5 kg, a waga brutto: 55 kg.

 

ALASKA

 

Również posiada opór magnetyczny zewnętrzny oraz szesnastostopniową automatyczną regulację oporu. Waga koła zamachowego wynosi 7 kg. Także i tutaj ma się do dyspozycji rolki transportowe, co czyni trenażer praktycznym i nie sprawiającym problemów przy transporcie. W tym modelu pulsometr wbudowany jest w uchwyt kierownicy. Alaska wyposażona jest w komputer zawierający wiele ciekawych funkcji: czas, dystans, prędkość, kalorie, puls, scan, Recovery, HRC, WATT, RPM oraz Body Fat. Użytkownik będzie miał tu dostępnych 12 programów oraz HRC, WATT, a także tzw.: program użytkownika.

Podobnie jak w przypadku Missouri, maksymalna, dopuszczalna waga użytkownika jest bardzo duża bo wynosi aż 150 kg, co oznacza, że także orbitrek Alaska może być używany praktycznie przez każdego.

Wymiary trenażera wynoszą: 148/60/160 cm, waga netto: 45,5 kg, a waga brutto: 51 kg.

 

Oba trenażery eliptyczne wyróżniają się wysoką jakością – wykonane są z materiałów najwyższej jakości oraz wytrzymałych elementów konstrukcyjnych. Producent daje użytkownikowi aż pięcioletnią gwarancję na ramę urządzenia i dwuletnią gwarancję na części ulegające normalnemu zużyciu.

 

Największy wybór sprzętu sportowego znajduje się na stronie: www.sportxtreme.pl

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry