Jesteś tutaj
Dom > Fitness > TAD 600 – złoty antyoksydant

TAD 600 – złoty antyoksydant

Ostatnio dość często można uslyszeć o złotym środku antyoksydacyjny – TAD 600, zwanym TADem, TADzikiem czy po prostu glutationem. Czym jest TAD 600?

TAD 600, czyli glutation, jest aminokwasem o właściwościach antyoksydacyjnych. Glutation koncentruje się głównie w wątrobie, gdzie odgrywa funkcje głównego czynnika detoksykacyjnego. Jest on głównym, występującym naturalnie detoksykantem w komórkach, który neutralizuje wolne rodniki i pestycydy w wątrobie (według badań nawet do 60%!). TAD 600 zwiększa odporność organizmu, redukuje uczucie zmęczenia, ułatwia syntezę białek w organizmie, zwiększa poziom hormonu wzrostu, obniża poziom kortyzolu, sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej, obniża poziom kwasu mlekowego, przyspiesza gojenie się ran, oczyszcza receptory a co więcej stosowany jest również w leczeniu nowotworów.

Mimo iż środek znany jest od dawna, dopiero teraz zdobywa popularność i rzesze fanów wśród zwolenników wszystkich dyscyplin sportowych. Zainteresowanie nim występuje nie tylko na poziomie sportu zawodowego, ale co raz częściej słyszy się o nim w środowisku amatorskim. Działanie TADa i jego właściwości przeciwutleniające są nieporównywalne z żadnych innym środkiem dostępnym na rynku. Glutation oczyszcza wątrobę ze wszelkiego rodzaju metabolitów, pestycydów czy metali ciężkich, oczyszcza organizm z toksyn, poprawia stan cery, włosów, paznokci oraz umożliwia szybszą regenerację w krótszym czasie.

TAD 600 dostępny jest wyłącznie na receptę. Jego dawkowanie to minimum 600mg w skali tygodnia. Podawany może być zarówno dożylnie jak i domięśniowo, choć według obecnie panującej opinii osób, które miały do czynienia z tym środkiem, zdecydowanie lepiej przyswaja się forma wlewów dożylnych.

Trener personalny: Sebastian Strokosz

 

Do góry