Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Targi Fitnessowe Warszawa 2014 – relacja

Targi Fitnessowe Warszawa 2014 – relacja

W dniach 3 – 4 października odbyły się Targi Fitness&Wellness w Centrum EXPO XXI w Warszawie. W ciągu dwóch dni targów producenci i dystrybutorzy sprzętu fitness i CrossFit, odżywek i suplementów diety, a także odzieży sportowej prezentowali swoją najnowszą kolekcję.

 

 

 

Targi odbyły się na ogromnej hali Centrum EXPO XXI. Spośród bardzo szerokiego grona wystawców wyróżnić można marki: LIFE FITNESS, OLIMP, TECHNO GYM, YORK FITNESS, INSPORTLINE, SUPERIOR, STAR TRAC. Były to targi międzynarodowe, w której udział wzięło wielu polskich i zagranicznych właścicieli siłowni, hoteli, klubów fitness, sklepów sportowych i fitnessowych oraz po prostu miłośników sportu i branży fitnessowo – wellnessowej. Ta targach zaprezentowano wiele wspaniałych kolekcji, tysiące produktów najlepszych na świecie marek sprzętu siłowego i fitnessowego oraz odzywek i suplementów diety.

 

 

 

Obok barwnych, ciekawych i bogatych wystaw sprzętu treningowego: bieżni, rowerków, orbitreków, wioślarzy, trenażerów, stepperów i sprzętu siłowego oraz obok kolorowych półek z puszkami i butelkami odżywek sportowych, organizatorzy targów zadbali o całą masę rozmaitych rozrywek dla uczestników tej imprezy. Jedną z najbardziej przykuwających wzrok rozrywek były zawody CrossFit. Uczestnicy tej zabawy mierzyli się w rozmaitych konkurencjach: machanie sztangą, podciąganie się na drążku, obracanie tirowej opony, pokonywanie toru przeszkód. Inną atrakcją targów FIWE były pokazy akrobatyki sportowej. Grupa wysportowanych mężczyzn zachwycała widownię swoja niezwykłą sprawnością fizyczną. Organizatorzy przygotowali też kilka dodatkowych niespodzianek, które odbyły się na scenie głównej – można było wziąć udział w treningu prowadzonym przez najwybitniejszych przedstawicieli sportów siłowo – sylwetkowych: Natalie Gackę i Akopa Szostaka oraz zobaczyć wspaniały pokaz Pole Dance Patrycji Cieslak. Na hali obecnych było wiele sportowych gwiazd, między innymi: Mariusz Pudzianowski (były strong man, a obecnie zawodnik MMA) i Michał Karmowski (Mistrz Polski i Wicemistrz Europy w kulturystyce). Na tym atrakcji nie koniec. Na scenie głównej odbył się też znakomity pokaz mody sportowej, oraz pokaz kulturystyczny Łukasza Kaźmierczaka. 

 

    AKOP SZOSTAK - Skakanka    GWIAZDY TARGÓW       Natalia Gacka

Powyżej na zdjęciach AKOP SZOSTAK i NATALIA GACKA. 

 

 

 

Nasz portal: www.bodyinfo.pl był obecny na  tegorocznych Międzynarodowych Targach FIWE i dołączył do grona partnerów medialnych tego przedsięwzięcia.

 

Byliśmy obecni wszędzie tam, gdzie coś się działo. Zrobiliśmy masę zdjęć. Część z nich można zobaczyć na naszym FanPage’u. Przeprowadziliśmy kilka cennych rozmów z przedstawicielami największych na świecie marek sprzętu sportowego i suplementów diety.

Już jutro wrzucimy na nasz portal pierwszy wywiad. W najbliższych tygodniach dużo będzie się działo na www.bodyinfo.pl: wiele informacji dotyczących targów, ciekawe wywiady, a także prezentacje kolekcji. Bądźcie z nami!

 

Pozdrawiam czytelników

Magdalena Kutynia

Redaktor Naczelna portalu:

www.bodyinfo.pl

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry