Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Targi Sportowe Kielce 2013 – relacja

Targi Sportowe Kielce 2013 – relacja

                   Targi SPORT-ZIMA w Kielcach - 23.02.2013r.

W dniach 20 – 23 lutego 2013 na KIELECKICH HALACH TARGOWYCH odbyły się coroczne, największe w Polsce – TARGI SPORTOWE. Wystawiło się na nich kilkadziesiąt rozmaitych firm związanych ze sportem, rekreacją i Outdoorem. Pierwsze dwa dni targów przeznaczone były dla hurtowników i firm, dwa kolejne dni natomiast, zarezerwowane zostały dla zwiedzających i dla detalistów.

                  Targi SPORT-ZIMA w Kielcach - 23.02.2013r.

 

Targi „KIELCE SPORT ZIMA” to największe i najważniejsze wydarzenie branży sportowej w Polsce. Na targach swoją ofertę na kolejny sezon narciarski, snowboardowy i łyżwiarski zaprezentowali najwięksi producenci sprzętu i akcesoriów. Obok marek – przedstawicielek sportów zimowych, na targach wystawiło się też wiele firm produkujących i dystrybuujących sprzęt do sportów letnich, całorocznych oraz sprzęt treningowy. Na ogromnym obszarze kieleckich Hal Targowych mieniło się barwnymi kolorami najmodniejszych kurtek, bluz, t-shirtów, czapek, kasków, gogli, okularów przeciwsłonecznych, butów do biegania, butów do rozmaitych dyscyplin sportu, a także sprzętu: pływackiego, trekkingowego, nordic walkingowego, tenisowego, squashowego, kajakarskiego i fitness. Marki skaterskie wystawiły już na targach w Kilecach swoje nadchodzące kolekcje rolek, a marki sprzętu treningowego przedstawiły swoje najnowsze urządzenia do ćwiczeń siłowych i cardio. Oto lista tylko niektórych z największych firma sportowych, jakie zaprezentowały swój tegoroczny asortyment na targach: SPOKEY, KETTLER, IN SPORT LINE, 4F, TEMPISH, BOUER, ROLLERBLADE, HEAD, WILSON, ATOMIC, SALOMIN, FISHER.

                   Targi SPORT-ZIMA w Kielcach - 23.02.2013r.

 

Redaktorzy naszego portalu: www.bodyinfo.pl mieli okazję brać udział w targach i zapoznawać się z najnowszymi kolekcjami sprzętu, obuwia i odzieży sportowej. Dzięki wiedzy i informacjom zdobytym na XXVII MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH BRANŻY SPORTOWEJ I OUTDOOROWEJ w Kielcach, możemy na bieżąco opowiadać Wam na łamach BODYINFO o nowościach sportowych wypuszczanych na rynek, o tym co modne, co funkcjonalne, co użyteczne, co solidne i co najlepsze. Ponadto udało nam się przeprowadzić rozmowy z kilkoma ważnymi przedstawicielami firm sportowych i uzyskać bezpośrednio od nich wiele niezwykle istotnych informacji. Od przyszłego tygodnia będziemy publikować na łamach naszego serwisu te wywiady. Mam nadzieję, że stanął się one dla Was źródłem wiedzy, inspiracji, motywacji i energii. W zeszłym tygodniu opublikowaliśmy na BODYINFO tekst: „Wszystko o nowej kolekcji sprzętu marki LIFE FITNESS. Rozmowa z dyrektorem sprzedaży firmy TOP-GIM”. Artykuł ten powstał na podstawie bardzo ciekawej rozmowy jaką przeprowadziliśmy z przedstawicielem firmy-dystrybutora sprzętu marki Life Fitness. Zachęcamy do lektury tego tekstu. Wojciech Teller – dyrektor sprzedaży tej firmy, opowiedział nam wiele bardzo interesujących rzeczy na temat najnowszej, przełomowej i w pewnym sensie rewolucyjnej kolekcji urządzeń treningowych  marki Life Fitness. Już wkrótce przeczytać będzie można na BODYINFO o najnowszej kolekcji innych marek. Zapraszamy.

                    Targi SPORT-ZIMA w Kielcach - 23.02.2013r.

 

Liczne, kolorowe stoiska to nie jedyna atrakcja Targów „KIELCE SPORT – ZIMA”. Zwiedzający przy okazji targów mieli zapewnione jeszcze wiele innych atrakcji. Organizatorzy przygotowali także min.: otwarty turniej w badmintona, zawody na ergometrach wioślarskich, prezentację kajaków w strefie basenowej, pokazy unihokeja, oraz spotkanie ze sztangistkami i pokazy podnoszenia ciężarów.

                  Targi SPORT-ZIMA w Kielcach - 23.02.2013r.

 

Absolutnie warto było zagościć w Kielcach na Zimowych Targach Branży Sportowej i Outdoorowej. Ilość wrażeń zapewnionych uczestnikom przez organizatorów i wystawiających się ewidentnie przekracza wyobrażenia przeciętnego miłośnika sportu i fana gadżetów sportowych. Mamy nadzieję, że nasza obecność na tej imprezie okaże się pożyteczna również dla Was. Zapraszamy do regularnej lektury naszych artykułów!

                    Targi SPORT-ZIMA w Kielcach - 23.02.2013r.

 

Serdeczne pozdrowienia

dla wszystkich czytelników

przesyła

Redaktor Naczelna

portalu: www.bodyinfo.pl 

Magdalena Kutynia

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry