Multisport Tychy Uczniowska 7 Uvex
2013-04-16 18:39
A  A  A

TARGI SPORTOWE - Kielce 2013. Rozmowa z Robertem Forysiem – Prezesem Zarządu firmy SPOKEY.

TARGI SPORTOWE - Kielce 2013. Rozmowa z Robertem Forysiem – Prezesem Zarządu firmy SPOKEY.

Firma SPOKEY to jedna z najbardziej znanych marek sportowych. Słynie z wysokiej jakości, przystępnych cen i bogatego asortymentu. Firma SPOKEY nie specjalizuje się w jednej konkretnej dyscyplinie. Spektrum zainteresowania i działalności firmy SPOKEY jest bardzo szeroki i wszechstronny. Pełną kolekcję SPOKEY’a podzielić można na 7 działów (siedem grup tematycznych).  Są to:

RAPID LINE – to linia zawierająca sprzęt do tenisa stołowego i badmintona.

AQUA LINE – to dział zajmujący się produkcją sprzętu pływackiego.

TEAM LINE – to linia zawierająca sprzęt do drużynowych dyscyplin sportu.

ADVENTURE LINE – To dział specjalizujący się w sprzęcie turystycznym. 

FIGHT LINE – To linia zawierająca wszelki sprzęt do sztuk walk, np.: boks, karate, kikboxing, MMA, judo.

FIT LINE – To linia zawierająca sprzęt do ćwiczeń w domu lub w klubach fitness.

FREE LINE – to kategoria skatingowa.

 

     

 

Na kieleckich ZIMOWYCH TARGACH SPORTOWYCH, które odbyły się w lutym tego roku redaktorzy naszego portalu: www.bodyinfo.pl mieli przyjemność porozmawiać z samym Prezesem Zarządu marki SPOKEY – Robertem Forysiem.

Nasz rozmówca sporo opowiedział nam o wieloletniej obecności SPOKEYa na letnich i zimowych targach w Kielcach, do których firma przywiązuje ogromną wagę. Udział w targach daje nieocenioną okazję do zaprezentowania najnowszej kolekcji klientom detalicznym i do porozmawiania z każdym zainteresowanym sympatykiem produktów SPOKEY. Pan Prezes pochwalił się tym, iż stoiska SPOKEY eksponowane na targach sportowych robią niesłychana furorę i parokrotnie były nagradzane jako najciekawsze i najmocniej przykuwające uwagę. Faktycznie, przyznajemy – jako obserwatorzy targów w Kielcach - że stoisko wystawione przez SPOKEY było niesłychanie barwne, ekskluzywne i interesujące. Zdecydowanie zrobiło najlepsze wrażenie na uczestnikach imprezy.

                         Targi SPORT-ZIMA w Kielcach - 23.02.2013r.

 

 

Robert Foryś podkreśla jednak, że celem wystawiania się na SPORTOWYCH TARGACH w Kielcach nie jest promowanie marki, a jedynie zaznaczenie swojej obecności i otwarcie się na kontakt z szeroką rzeszą klientów.

 

Prezes SPOKEYa bardzo szeroko i barwnie opowiedział nam o najnowszej kolekcji firmy SPOKEY, która przygotowała w sezonie 2013 całą masę niespodzianek dla miłośników sportu. Marka SPOKEY kładzie równomierny nacisk na rozwój i ulepszanie każdej z siedmiu linii. W tym roku przygotowała kilka nowych, ciekawych modeli rolek, które charakteryzują się barwnymi kolorami. Bardzo mocno poszerzany w tej kolekcji jest asortyment linii AQUA, w skład której wchodzi sprzęt pływacki,  przeznaczony zarówno dla profesjonalistów jak i dla amatorów pływania. Najmocniejsza strona SPOKEYa – sprzęt FITNESS -  w tym roku również staje na wysokości potrzeb i oczekiwań klientów i wypuszcza na rynek całą masę rozmaitych modeli rowerków, bieżni, trenażerów i atlasów. FIT LINE w tej kolekcji, wypuściła na rynek w sumie aż kilkanaście nowości. A więc ten dział również jest mocno rozwijany i modernizowany. Największą niespodzianką sezonu 2013 jest wprowadzenie BUTÓW DO BIEGANIA. Asortyment SPOKEYa został w tym roku wzbogacony o ten właśnie produkt, który na uczestnikach lutowych targów zrobił gigantyczne wrażenie i budził spore zainteresowanie. Obuwie joggingowe marki SPOKEY przykuło uwagę klientów dzięki wyrazistym kolorom poszczególnych modeli. Intensywne barwy zastosowane w materiale użytym przy produkcji butów to znak rozpoznawczy tej linii, ale atrakcyjność wizualna to nie jedyna jej zaleta. Buty sportowe SPOKEY posiadają mnóstwo profesjonalnych systemów wbudowanych w poszczególne modele.

 

   

       

  

 

Sporo uwagi Prezes Foryś poświęcił w swojej wypowiedzi projektowi zwanemu STREFĄ SPOKEY. „Strefa Spokey to najnowszy projekt rozpoczęty w maju 2010 roku. Ma on na celu budowanie sieci partnerów handlowych, która gwarantuje dostępność produktów marki Spokey w jak największej ilości punktów handlowych w kraju.-  wytłumaczył nasz rozmówca - Strefa Spokey to kompozycja wyjątkowych mebli zaprojektowanych specjalnie z myślą o sklepach sportowych, w których Klient przeniesie się w nowy wymiar świata sportu. Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania oraz szkolenia merchedisingowe podnoszą standard wyposażenia oraz obsługi w sieci partnerskiej Spokey.”

 

                                  

  

Czym się wyróżnia STREFA SPOKEY?

 

         

 

 

STYL I DESIGN

Cechą systemów wystawienniczych stosowanych w strefie Spokey jest oryginalna kolorystyka i niezwykła funkcjonalność, a co za tym idzie, możliwość aranżacji mebli w różnego rodzaju wnętrzach.

INNOWACYJNOŚĆ

Wszystkie ekspozytory zostały zaprojektowane tak, aby każdy produkt miał swoje miejsce, a Klient najkrótszą drogą mógł do niego dotrzeć.

PROFESJONALIZM

Wykwalifikowana kadra Spokey pomaga efektywnie wykorzystać powierzchnię sprzedażową i dopasować ją do indywidualnych potrzeb.

 

 

 

Prezes SPOKEY - Robert Foryś zapewnia, że firma stara się swoim asortymentem i swoimi specjalizacjami zaspokoić potrzeby jak najszerszego grona odbiorców. Każdy aktywny człowiek znależć powinien w marce SPOKEY coś co jest mu potrzebne i co zaspokoi jego oczekiwania. Siedem linii SPOKEY to siedem różnych dziedzin sportu, siedem odręnych działów. Nieważne jaką formę aktywności fizycznej uprawiasz... SPOKEY ma coś w sam raz dla Ciebie!

 

                                   

 

Zapytaliśmy Pana Prezesa o to, jaką firmę uważa za swojego najgroźniejszego konkurenta. Mimo, iż nasz rozmówca wymienił markę KETTLER w przypadku urządzeń treningowych, markę K2 w przypadku sprzętu rolkarskiego i markę SPEEDO w przypadku sprzętu pływackiego, to podkreślił fakt, że żadna inna firma nie ma tak bogatego asortymentu i nie zajmuje sie tak szeroką działalnością jak SPOKEY. Ponadto wyraził pewność, że większości klientów odpowiadają przystepne ceny oferowane przez markę SPOKEY we wszystkich siedmiu liniach.

 

Tak więc, zachęcamy wszystkich fanów sportu do zapoznania się z całą najświeższą kolekcją SPOKEY, gdyż bogata jest ona w całą masę ciekawych produktów i przede wszystkim jest niesłychanie w swej ofercie szeroka. Oto link do strony internetowej marki SPOKEY: http://www.spokey.pl/

 

Ogromny wybór produktów marki SPOKEY, dostępny w atrakcyjnych cenach, znajduje się na stronach: www.sportxtreme.pl oraz www.fitness-sklep.pl. Zapraszamy do tych sklepów internetowych!

 

                                                   

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat najnowszych kolekcji poszczególnych marek sportowych i jeśli chcesz zapoznać się z pozostałymi relacjami z targów KIELCE-SPORT-ZIMA 2013, czytaj regularnie portal: www.bodyinfo.pl. Za rok, w lutym 2014 znów będziemy na tej największej w Polsce imprezie branży sportowej i outdoorowej!

 

                                    

Targi Sportowe Kielce 2015 – Podsumowanie

W dniach 18-20 luty 2015 roku w Kielcach odbyły się coroczne Targi Sportowe i Outdoorowe. ...czytaj dalej »
Targi Sportowe Kielce 2015 – Podsumowanie
2015-03-01

TARGI SPORTOWE I OUTDOOROWE - Kielce 2015

18 lutego 2015 roku rozpoczynają się w Kielcach Międzynarodowe Targi Sportowe i Outdoorowe’2015. ...czytaj dalej »
TARGI SPORTOWE I OUTDOOROWE - Kielce 2015
2015-02-18

Rozmowa z kierownikiem handlowym firmy SUPERIOR14 - Polska. Targi Fitnessowe - Warszawa 2014

Poniżej przeczytać można rozmowę z Panem Danielem Strabel – kierownikiem handlowym firmy SUPERIOR14 – Polska, dystrybutora marki SUPERIOR. ...czytaj dalej »
Rozmowa z kierownikiem handlowym firmy SUPERIOR14 - Polska. Targi Fitnessowe - Warszawa 2014
2014-11-04
Powiązane artykuły
Rozmowa z przedstawicielami marki LIFE FITNESS. Targi Fitnessowe - WARSZAWA 2014

Rozmowa z przedstawicielami marki LIFE FITNESS. Targi Fitnessowe - WARSZAWA 2014

Poniżej publikujemy wywiad z przedstawicielami firmy TOP GYM, wyłącznego na Polskę dystrybutora marki LIFE FITNESS.
2014-10-13 10:06
Rozmowa z rzeczniczką prasową marki TECHNO GYM. Targi Fitnessowe - Warszawa 2014

Rozmowa z rzeczniczką prasową marki TECHNO GYM. Targi Fitnessowe - Warszawa 2014

Zapraszamy na wywiad z rzeczniczka prasową firmy ITP S.A, wyłącznego na Polskę dystrybutora marki techno gym.
2014-10-11 16:42
Rozmowa z kierownikiem handlowym firmy InSPORTline-Polska. Targi Fitnessowe - Warszawa 2014

Rozmowa z kierownikiem handlowym firmy InSPORTline-Polska. Targi Fitnessowe - Warszawa 2014

Poniższy tekst otwiera cykl wywiadów poświęconych najświeższym kolekcom sprzętu fitness największych na świecie marek sportowych.
2014-10-07 07:39
Targi Fitnessowe Warszawa 2014 - relacja

Targi Fitnessowe Warszawa 2014 - relacja

W dniach 3 – 4 października odbyły się Targi Fitness&Wellness w Centrum EXPO XXI w Warszawie.
2014-10-05 19:33
BODYINFO.PL partnerem medialnym TARGÓW FITNESSOWYCH w Warszawie!

BODYINFO.PL partnerem medialnym TARGÓW FITNESSOWYCH w Warszawie!

3 października 2014 roku rozpoczną się dwudniowe TARGI FIRNESS & WELLNESS w Warszawie.
2014-09-26 09:40
TARGI FITNESS & WELLNESS - Warszawa 2014

TARGI FITNESS & WELLNESS - Warszawa 2014

W dniach od 03 do 04 października 2014 roku odbywać się będą w Warszawie Międzynarodowe Targi Branży Fitness i Wellness.
2014-09-23 16:07
Targi Sportowe Kielce 2014 - marka BAUER

Targi Sportowe Kielce 2014 - marka BAUER

W poniższym tekście wracamy do tematu tegorocznych kieleckich Targów Sportowych i Outdoorowych, które odbyły się w lutym. Jedną z najważniej
2014-09-21 19:22
Targi Sportowe Kielce 2014 – marka TEMPISH

Targi Sportowe Kielce 2014 – marka TEMPISH

Na tegorocznych TARGACH SPORTOWYCH I OUTDOOROWYCH w Kielcach, jak co roku, wyraziste i pełne wspaniałej atmosfery było stoisko firmy Tempish
2014-07-30 20:04
Targi Sportowe Kielce 2014 – marka Wilson

Targi Sportowe Kielce 2014 – marka Wilson

Warto zacząć od tego, że marka WILSON obchodzi w tym roku swoje stulecie!
2014-04-23 07:25
Targi Sportowe Kielce 2014 – marka InSportLine

Targi Sportowe Kielce 2014 – marka InSportLine

Jedną z największych niespodzianek tegorocznych Targów Sportowych i Outdoorowych w Kielcach była marka Insportline!
2014-04-16 06:50
Rozmowa z kierownikiem działu sprzedaży butów marki SALOMON. Targi Sportowe - Kielce 2014

Rozmowa z kierownikiem działu sprzedaży butów marki SALOMON. Targi Sportowe - Kielce 2014

W poniższym tekście prezentujemy wywiad z Panem Sebastianem Grzywoczem - menagerem handlowym butów marki SALOMON. Zapraszamy do lektury!
2014-03-08 17:26
Rozmowa z dyrektorem handlowym dystrybutora marki FIVE SEASONS. Targi Sportowe -  Kielce 2014

Rozmowa z dyrektorem handlowym dystrybutora marki FIVE SEASONS. Targi Sportowe - Kielce 2014

Powyższym wywiadem otwieramy cykl rozmów przeprowadzonych z przedstawicielami rozmaitych marek sportowych. Wszystkie wywiady pochodzą z TARG
2014-03-08 15:05
Targi Sportowe Kielce 2014 – relacja

Targi Sportowe Kielce 2014 – relacja

W dniach 12-15 lutego 2014 roku odbyły się dwudzieste dziewiąte Targi Branży Sportowej i Outdoorowej w Kielcach. W ciągu czterech dni trwani
2014-02-25 21:52
BODYINFO.PL patronem medialnym Targów Sportowych w Kielcach!

BODYINFO.PL patronem medialnym Targów Sportowych w Kielcach!

Tegoroczne Targi Sportowe wspierana są przez liczne podmioty medialne, a wśród nich znajduje się nasz portal sportowo – rekreacyjny: www.bod
2014-02-07 14:54
TARGI SPORTOWE I OUTDOOROWE - Kielce 2014

TARGI SPORTOWE I OUTDOOROWE - Kielce 2014

W dniach 12-15 luty 2014 odbędą się XXIX Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT – ZIMA
2014-02-07 07:09
redmonster
Redakcja RedMonster
43-100 Tychy, Uczniowska 7
[email protected]
NIP: 6462632499