Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Targi Sportowe Kielce 2014 – marka BAUER

Targi Sportowe Kielce 2014 – marka BAUER

W poniższym tekście wracamy do tematu tegorocznych kieleckich Targów Sportowych i Outdoorowych, które odbyły się w lutym. Jedną z najważniejszych marek, które zaprezentowały się na tej gigantycznej imprezie była marka BAUER.

Nie musimy chyba przypominać naszym czytelnikom, że portal www.bodyinfo.pl był patronem medialnym Targów 2014 w Kielcach. Redaktor naczelna naszego portalu miała zaszczyt i przyjemność rozmawiać z przedstawicielami najważniejszych na świecie firm sportowych. Jednym z jej rozmówców był Sylwester Chajewski – kierownik handlowy firmy będącej wyłącznym na Polskę dystrybutorem marki BAUER. W poniższym tekście przybliżymy naszym czytelnikom ten wywiad. 

 

 

 

 

BAUER jest renomowanym producentem najlepszych na świecie łyżew hokejowych, w których gra większość drużyn hokejowych w Europie. Nazwa „Bauer” brzmi w świecie hokeja mniej więcej tak, jak nazwa „Ferrari” w świecie motoryzacyjnym. W Polece, wyłącznym dystrybutorem tej marki jest firma Tempish.Sp.z.o.o.

 

 

Z Sylwestrem Chajewskim rozmawiała redaktor naczelna portalu www.bodyinfo.pl – Magdalena Kutynia

 

 

1.Dystrybutorem jakich marek jest firma Tempish Polska Sp.z.o.o.?

Największymi spośród tych marek jest oczywiście TEMPISH oraz BAUER, ale jesteśmy również dystrybutorem FOX 40 czy BOTAS.

 

2.Czym zajmują się dwie z największych marek jakie Państwa firma dystrybuuje?

TEMPISH i BAUER to producenci głównie rolek i łyżew.

 

3.Czym się charakteryzuje najnowsza kolekcja BAUERA?

BAUER swoja nową kolekcję zimową wprowadza zawsze we wrześniu. Tak więc we wrześniu 2013 roku weszła najświeższa kolekcja łyżew BAUERA. We wrześniu roku 2014 wejdzie kolejna kolekcja łyżew BAUERA. Założenie nasze  jest takie, że jeśli coś jest dobre, to nie trzeba tego poprawiać. Jeśli coś dobrze się sprzedaje, nie powinno się zanadto tego zmieniać. Toteż nowa kolekcja BAUERA nie przyniosła rewolucji. Poszczególne modele zostały tylko nieco zmienione wizualnie, chodzi tu głównie o szatę graficzną. Delikatnie różnią się od odpowiednika z zeszłej kolekcji. Ale innych większych zmian nie ma i nie będzie.

 

4.Co czyni łyżwy BAUERA tak wyjątkowymi?

Łyżwy marki BAUER dzielą się na trzy linie: NEXUS, VAPOR i SUPRIME. W każdej z tych linii mieści się kilkanaście modeli w przedziale cenowym od 250 zł do 2600 zł. Poszczególne modele różnią się technologiami, systemami wbudowanymi w łyżwę, a także wagą. To co wyróżnia wszystkie łyżwy BAUERA to sposób wykonania i jakość. But zewnętrzny wykonany jest z gęstego nylonu bazującego na panelach o bardzo wysokiej wytrzymałości. Staw skokowy wypełniony jest pianką typu ANAFORM. But wewnętrzny to okładzina z wbudowana stabilizacją. Ostrze –Tuuk – wykonane jest wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wszystkie te technologie składają się na bardzo lekką, niesamowicie wygodną, a przy tym wytrzymałą łyżwę, która przy okazji jest skrętna i zwrotna.

 

5.Który raz z rzędu wystawiacie się Państwo na Targach Sportowych w Kielcach?

 Jesteśmy tu co roku. To jest chyba nasz dziesiąty raz.

 

6.Jak Pan ocenia tegoroczne Targi Branży Sportowej i Outdoorowej w Kielcach?

Targi oceniam bardzo pozytywnie. Uważam, że to bardzo dobrze, że takie targi są organizowane i uważam, że każda poważna i licząca się firma powinna się na takich targach pokazywać. Ma to duże znaczenie wizerunkowe w takim sensie, że obecność tu oznacza podkreślenie swojej silnej pozycji na rynku. Każdą szanującą się firmę powinno być stać na wystawienie się na takich dużych targach i pokazanie, że przynależy się do grona najlepszych. A w ramach aspektu handlowego odbywają się tu spotkania bardziej kurtuazyjne, ale warto spotkać się raz w roku ze swoimi kontrahentami, klientami, fanami marki itd.

 

7. Jaką markę ocenia Pan jako najpoważniejszą konkurencję dla Państwa marek?

Nie ma takiej marki, która stanowiłaby bezpośrednią konkurencję. Owszem, istnieje na rynku wiele innych firm łyżwiarsko – rolkarskich, ale one nie zagrażają pozycji naszych marek. Jeśli chodzi o łyżwy BAUERA, te są bezkonkurencyjne. Sprzęt TEMPISHA natomiast wstrzelił się idealnie w taką półkę cenową, że trudno doszukać się firmy, która by jej zagrażała. Natomiast sam fakt, że jakaś konkurencja na rynku istnieje jest bardzo dla nas budujący. Konkurencja jest potrzebna. To dzięki niej się rozwijamy.

 

 

 

Oto wykaz najpopularniejszych modeli łyżew hokejowych marki BAUER:

 

 

 NEXUS 200

 

 

 

VAPOR X:01

 

 

 SUPREME ONE.4

 

 SUPREME MASTER

 

 

Wszystkie wymienione powyżej modele łyżew marki BAUER dostępne są w sportowym sklepie internetowym – SportXtreme. Odwiedź stronę: www.sportxtreme.pl.

 

Można je również znaleźć w internetowym sklepie łyżwiarskim: www.łyżwysklep.pl. Zapraszamy na te strony internetowe!

 

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry