Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Targi Sportowe Kielce 2014 – marka TEMPISH

Targi Sportowe Kielce 2014 – marka TEMPISH

Na tegorocznych TARGACH SPORTOWYCH I OUTDOOROWYCH w Kielcach, jak co roku, wyraziste i pełne wspaniałej atmosfery było stoisko firmy Tempish Polska Sp.z.o.o.

Firma ta jest wyłącznym na całą Polskę dystrybutorem marek: TEMPISH, BAUER, FOX 40 i BOTAS. Największą furorę robiła jednak bogata i bardzo wyraźna wystawa kolekcji marki TEMPISH.

   

Znalezione obrazy dla zapytania tempish targi kielce  marka TEMPISH Znalezione obrazy dla zapytania tempish targi kielce

 

TEMPISH  jest jednym z największych na świecie producentów rolek oraz łyżew. Ponadto specjalizuje się też w produkcji deskorolek i sprzętu do unihokeja. Jest to czeska marka słynąca z bardzo dobrej jakości, ciekawego desingu i nieustannego stosowania innowacyjnych, profesjonalnych rozwiązań w sferze najnowszych technologii. Rolki i łyżwy TEMPISHA są często wybierane przez klientów nie tylko ze względu na solidne wykonanie i dobry wygląd wizualny poszczególnych modeli… Sprzęt marki TEMPISH słynie także z bardzo przystępnych cen!

 

 

Redaktor naczelna portalu www.bodyinfo.pl – Magdalena Kutynia, miała okazję porozmawiać na targach SPORT – KIELCE – ZIMA 2014 z kierownikiem handlowych firmy Tempish Polska – Panem Sylwestrem Chajewskim. Rozmówca w odpowiedzi na pytanie dotyczące najnowszej kolekcji TEMPISHA wyjaśnił: Jeśli chodzi o łyżwy, to TEMPISH robi bardzo solidny i wytrzymały sprzęt. Nie są to łyżwy tak lekkie i tak zaawansowane technologicznie jak zawodnicze łyżwy BAUERA, ale do jazdy rekreacyjnej świetnie się nadają. Dużą popularnością w tym sezonie cieszył się damski model hokejowy LADY VANCOUVER – ładny wizualnie i dobry jakościowo. Mężczyźni najchętniej wybierali model ULTIMATE.   TEMPISH bardzo mocno zasłynął także z produkcji znakomitych rolek. Do najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się modeli należą: NEXT, DELTA, AIRLINE, ELITE i GRANDIS. Są to modele, które mają swoją renomę. W tym sezonie zostaną powtórzone bo nie ma sensu rezygnować z modeli, które maja takie wzięcie. Nie oznacza to jednak, że w najnowszym modelu nie zaskoczymy klientów jakimiś nowościami. Najciekawszą niespodzianką sezonu będzie genialny pod względem parametrów model rolek rekreacyjnych GAMA (w wersji damskiej i męskiej). 

         

    

 

 

Faktycznie najnowsza rolkarska kolekcja TEMPISHA jest bardzo ciekawa i warta uwagi. Modele GAMA i GAMA LADY to najprawdziwsze przodowniki w dziedzinie rolek rekreacyjnych. Wielkie koła (84 mm), znakomite łożyska ABEC 9, aluminiowa płoza i świetna wizualność to tylko niektóre z zalet tego modelu. Interesującą niespodzianką tego sezonu są także dwa niezwykłe modele rolek zaadresowanych do maniaków bardzo szybkiej jazdy. ZONER to model na olbrzymich kółkach – 90 mm, a VICTORY to model na kółkach wręcz gigantycznych – 100 mm. Do obu modeli zastosowano łożyska znacznie wyższej klasy niż tradycyjne ABEC –  zapożyczono do nich opatentowane przez markę K2 łożyska ILQ 7!!! Na tym nie koniec niespodzianek przygotowanych dla rolkarzy przez markę TEMPISH! Wielbiciele jazdy slalomowej zachwycić się powinni fenomenalnym modelem slalomowo – freestyle’owym – TRINITY. To co wyróżnia TRINITY spośród innych urbanowych rolek to ciekawe ułożenie kół – koła zewnętrze mają po 76 mm, a koła środkowe po 80 mm. Ułożenie te gwarantuje znacznie większą zwrotność i skrętność rolek przy wszelkiego rodzaju slalomach. But, mimo iz jak przystało na urbany – zabudowany, jest też swietnie wentylowany. Ponadto model ten jest poprostu bardzo ładny wizualnie.

  GAMA LADY

VICTORY

 ZONER

TRINITY

 

 

 

Firma TEMPISH POLSKA Sp.Z.O.O – dystrybutow marek TEMPISH i BAUER wystawia się na sportowych targach w Kielcach od samego początku istnienia tej imprezy. Każdorazowo przygotowuje efektowne i pełne wdzięku stoisko, na którym nie brak zwiedzających. Sylwester Chajewski tak komentuje obocność marki TEMPISH na targach KIELCE – SPORT – ZIMA 2014: Targi oceniam bardzo pozytywnie. Uważam, że to bardzo dobrze, że takie targi są organizowane i uważam, że każda poważna i licząca się firma powinna się na takich targach pokazywać. Ma to duże znaczenie wizerunkowe w takim sensie, że obecność tu oznacza podkreślenie swojej silnej pozycji na rynku. Każdą szanującą się firmę powinno być stać na wystawienie się na takich dużych targach i pokazanie, że przynależy się do grona najlepszych. A w ramach aspektu handlowego odbywają się tu spotkania bardziej kurtuazyjne, ale warto spotkać się raz w roku ze swoimi kontrahentami, klientami i fanami marki. 

 

Na słowa uznania zasługuje zimowa kolekcja marki TEMPISH. Nowe odsłony znanych łyżew hokejowych: VANCOUVER, VANCOUVER LADY, PHOENIX i ULTIMATE to bardzo dobre jakościowo i piękne wizualnie modele. W kolekcji 2014/15 ukaże sie też zupełna nowość hokejowa – BOSTON w wersji kolorystycznej czarnej bądź srebrnej do wyboru. Ponadto TEMPISH oferuje całą mase regulowanych łyżew dla dzieci i młodzieży i niezwykle solidne łyżworolki z wymienna płozą. Do najciekawszych modeli łyżew i rolek dziecięcych należą: F21, F12 ICE, F21 DUO oraz F21 DUO LADY. Ponadto warto polecić model VERSO wystepujący w kilku wersjach kolorystycznych oraz EXPANZE chłopięcy oraz dziewczęcy. Nie sposób nie zwrócic też uwagi na łyżwy figurowe. Tu warto wymienic szczególnie dwa fajne modele: DREAM PINK oraz GIULIA. 

 

Marka TEMPISH jest naprawdę godną uwagi marką, która dysponuje szerokim asortymentem ciekawego sprzętu rolkarskiego, łyżwiarskiego oraz hokejowego i unihokejowego. Wystawiając się na targach sportowych w Kielcach marka rok rocznie udowadnia swoją wysoką pozycje na rynku sprzętu sportowego. 

Wszystkie opisane powyżej modele rolek oraz łyżew dostepne sa w sklepie SportXtreme – www.sportxtreme.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry