Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Trailowe buty dla kobiet z ASICSa.

Trailowe buty dla kobiet z ASICSa.

Firma ASICS w kolekcji jesień/zima 2012 przygotowała specjalną damską linię TRAIL, która prezentuje bogaty wybór butów przeznaczonych dla kobiet do biegów terenowych i przełajowych. Wszystkie linie znajdujące się w kolekcjach firmy ASICS przygotowywane są zarówno w wersji męskiej jak i damskiej. Linia TRAIL również zawiera modele stworzone specjalnie dla kobiet. W poniższym artykule polecamy dwa modele damskich butów trailowych: GEL-FUJI TRAINER TRAIL-TAMBORA 2. Są to znakomite produkty wykonane z materiałów najwyższej jakości i spełniające w stu procentach swoją rolę. Największy wybór produktów firmy ASICS i najatrakcyjniejsze ceny znaleźć można na stronie: www.sportxtreme.pl

Bieganie terenowe zasadniczo różni się od tradycyjnego biegania po płaskich powierzchniach asfaltowych. W TRAILU joggerka biega po bezdrożach, w lesie lub w górach. Atakuje liczne przeszkody, zakręty i podbiegi. Omija drzewa i krzaki, pokonuje powalone konary i przeskakuje kałuże. Do tego rodzaju biegania stworzono specjalne obuwie, które sprosta wymaganiom najcięższych tras.

 

GEL-FUJI TRAINER 

Właściwości:

 

REAFOOT GEL® CUSHIONING SYSTEM – Łagodzi wstrząsy podczas fazy uderzania i pozwala na płynne przejście do fazy środkowej.

TRUSSTIC SYSTEM® – Obniża wagę całej konstrukcji podeszwy jednocześnie wzmacniając integralną strukturę buta.

SpEVA® MIDSOLE MATERIAL – Zapewnia zwiększoną sprężystość oraz minimalizuje ryzyko pękania podeszwy.

TRAIL SPECIFIC OUTSOLE – System przeciwległych wypustek ułatwiających podbieganie i zbieganie z wyżej położonych terenów dzięki właściwościom doskonałej przyczepności.

Waga buta: 252 g.

Kolor: szaro – czarno – zielono – fioletowy.

 

TRAIL-TAMBORA 2

Właściwości:

 

TRAIL SPECIFIC OUTSOLE – System przeciwległych wypustek ułatwiających podbieganie i zbieganie z wyżej położonych terenów dzięki właściwościom doskonałej przyczepności.

AHAR® Wysoce odporna na uszkodzenia, trwała guma używana jako gruba warstwa w miejscu narażonym na szczególne uszkodzenia. Wydłuża żywotność podeszwy.

REMOVABLE  EVA® SOCKLINER– Wkładka, którą można usunąć w celu umieszczenia w bucie wkładki ortopedycznej.

SYNTHETIC LEATHER AND MESH UPPER – Zapewnia lekkość, wygodę i oddychalność, zwiększa wydajność i dopasowanie buta.

Waga buta: 272 g.

Kolor: szaro – fioletowo – czarne.

 

Polecane powyżej obuwie sprawi, że bieganie w terenie stanie się naprawdę przyjemne, ale przede wszystkim zupełnie bezpieczne. Warto zapoznać się z damską TRAIL – Women kolekcji jesień/zimą 2012 firmy ASICS. Linia ta zawiera wiele ciekawych modeli butów przeznaczonych do ostrego, terenowego biegania.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry