Jesteś tutaj
Dom > Nowości > W co się ubrać na jogging? Asics radzi.

W co się ubrać na jogging? Asics radzi.

Wybierasz się na poranny lub wieczorny jogging? Nie wiesz co na siebie włożyć? Chcesz być na topie, dobrze się prezentować, świetnie wyglądać? Nic dziwnego, w końcu tylu innych joggerów i joggerek spotkasz po drodze. Chcesz czuć się w sportowej odzieży wygodnie, pewnie i komfortowo? Czemu nie? W końcu bieganie ma Ci sprawiać przyjemność. Pragniesz w swoim stroju joggingowym być maksymalnie szybki, ale jednocześnie chcesz uniknąć zbędnych kontuzji? To zrozumiałe, w końcu jesteś ambitnym, ale i odpowiedzialnym facetem.

Firma ASICS w najnowszej kolekcji spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. Męska linia Top Impact Line składa się z tekstyliów, które w stu procentach realizują Twoje potrzeby. W poniższym tekście polecamy dwa produkty ASICSa: M’s Til IM Top oraz M’s Til Sprinter.

 

M’s Til IM Top

To męski t-shirt przystosowany do profesjonalnego biegania. Występuje w kolorach kremowym z czarnymi wstawkami i czarnym.

Właściwości:

Tkanina z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Bardzo elastyczna wstawka w kształcie rombu wszyta z tyłu, utrzymująca łopatki we właściwej pozycji, otwiera klatkę piersiową i prostuje kręgosłup dla zwiększonego zasięgu ruchu ramion, łatwiejszego rozmachu i zwiększenia pojemności płuc, a więc łatwiejszego oddychania. T-shirt posiada siatkowe wstawki wentylacyjne, a

także odblaskowe nadruki dla widoczności i bezpieczeństwa.

Cechy:

Nadruk inspirowany Igrzyskami Olimpijskimi na przodzie.

Materiał:

Tight fit, Raglan short sleeve, ½ zip top.

Materiał 2:

90% Polyester, 10% Spandex, 145 gr/sqcm.

 

M’s Til Sprinter

To krótkie, męskie getry (do kolan). Występują w czarnym kolorze.

Właściwości:

Tkanina z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Spodenki posiadają Core Balance – bardzo elastyczna wstawka wszyta w pasie i w dolnej części pleców poprawia postawę i ruch, oraz Hamstring Technology – wbudowany pierścień wewnętrzny, który zmniejsza obciążenie ścięgien podkolanowych dla maksymalnej wydolności biegowej. Ponad to, również i tutaj znajdują się odblaskowe nadruki dla widoczności i bezpieczeństwa.

Cechy:

Nadruk inspirowany Igrzyskami Olimpijskimi na przodzie.

Materiał:

Tight fit, Sprinter lenght tight

Materiał 2:

85 % Polyester, 15% Spandex, 250 gr/sqcm.

 

Zarówno t-shirty, jak i getry firmy ASICS dostępne są na stronie: www.sportxtreme.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry