Jesteś tutaj
Dom > Nowości > W zimne dni biegaj w długich getrach! Męska kolekcja ASICS.

W zimne dni biegaj w długich getrach! Męska kolekcja ASICS.

Późna jesień i zima wymuszają na biegaczach konieczność zaopatrzenia się w cieplejsze ubrania. W listopadzie powinno się już biegać w odzieży przystosowanej do „zimnych treningów”. W poniższym artykule polecamy kilka męskich modeli długich getrów różnych linii firmy ASICS.

Oczywiście, najważniejsze jest opatulenie czymś cieplejszym tułowia i kończyn górnych. Nie należy jednak lekceważyć znaczenia cieplejszego odzienia dla kończyn dolnych. Dlatego też długie getry są znakomitym rozwiązaniem dla joggerów trenujących w chłodne dni.

 

WINTER TIGH

Z linii LEVEL 1

Właściwości:

Ocieplana tkanina chroniąca przed skrajnymi warunkami pogodowymi z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów.

Cechy:

Tylna kieszeń na suwak ułatwiająca bezpieczne przechowywanie. Suwaki na dole nogawek dla komfortowego zakładania. Logo ASICS na nogawce.

Materiał:

84% Polyamide, 16% Elastane, 240 gr/sqm.

 

GORE TIGHT

Z linii LEVEL 1

Właściwości:

Tkanina GORE WINDSTOPPER połączona z ocieplana tkaniną termoregulacyjną chroni przed skrajnymi warunkami pogodowymi. Materiał z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Odblaski zapewniające 360 stopni widoczności.

Cechy:

Tylna kieszeń na suwak ułatwiająca bezpieczne przechowywanie. Suwaki na dole nogawek dla komfortowego zakładania. Logo ASICS na nogawce.

Materiał:

92% Polyester, 8% Elastane, 220 gr/sqm.

 

AKASHI TIGHT

Z linii LEVEL 1

Właściwości:

Tkanina z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Tkanina o wysokiej zawartości stretch’u dla wsparcia mięśni. Laserowa perforacja wentylacyjna. Odblaski dla widoczności i bezpieczeństwa.

Cechy:

Tylna kieszeń zapinana na suwak ułatwiająca bezpieczne przechowywanie. Wzór a’la tygrysie pasy. Logo ASICS na nogawce.

Materiał:

71% Polyamide, 29% Elastane, 180 gr/sqm.

 

TIGHT

Z linii LEVEL 2

Właściwości:

Ocieplana tkanina chroniąca przed skrajnymi warunkami pogodowymi z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Siatkowe wstawki wentylacyjne. Odblaski dla bezpieczeństwa i widoczności.

Cechy:

Tylna kieszeń na suwak ułatwiająca bezpieczne przechowywanie. Tylne suwaki na nogawkach dla komfortowego zakładania. Logo ASICS na nogawce. Kolorowe wstawki dla urozmaicenia estetycznego.

Materiał:

92% Polyester, 10% Elastane, 215 gr/sqm.

 

WINTER TIGHT

Z linii LEVEL 2

Właściwości:

Ocieplana tkanina chroniąca przed skrajnymi warunkami pogodowymi z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Odblaski dla bezpieczeństwa i widoczności.

Cechy:

Tylna kieszeń na suwak ułatwiająca bezpieczne przechowywanie. Suwaki na dole nogawek dla komfortowego zakładania. Logo ASICS na nogawce.

Materiał:

85% Polyester, 15% Elastane, 260 gr/sqm.

 

HERMES TIGHT

Z linii LEVEL 3

Właściwości:

Tkanina z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu I podnoszenia osiągów. Siatkowe panele wentylacyjne. Odblaski dla bezpieczeństwa i widoczności.

Cechy:

Tylna kieszeń na suwak ułatwiająca bezpieczne przechowywanie. Tylne suwaki na nogawkach dla komfortowego zakładania. Logo ASICS na nogawce.

Materiał:

92% Polyester, 8% Elasthan, 215 gr/sqm.

 

HERMES WOVEN PANT

Z linii LEVEL 3

Są to spodnie na sznurku.

Właściwości:

Lekki, tkany, wiatrochronny i wodoodporny materiał z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Siatkowe wstawki wentylacyjne. Odblaski dla bezpieczeństwa i widoczności.

Cechy:

Elastyczny sznurek ściągający w pasie dla dodatkowego komfortu. Tylna kieszeń na suwak ułatwiająca bezpieczne przechowywanie. Tylne suwaki na nogawkach dla komfortowego zakładania. Logo ASICS na nogawce.

Materiał:

100% Polyester, 62gr/sqm.

 

M’S TIL TIGHT

Z linii TOP IMPACT LINE

Właściwości:

Tkanina z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. CORE BALANCE- bardzo elastyczna wstawka wszyta w pasie i w dolnej części pleców poprawia posturę i ruch. HAMSTRING TECHNOLOGY – wbudowany pierścień wewnętrzny zmniejsza obciążenie ścięgien podkolanowych dla maksymalnej wydolności biegowej. Odblaskowe nadruki dla widoczności i bezpieczeństwa. Tylne suwaki na nogach ułatwiają zakładanie.

Cechy:

Nadruk inspirowany Igrzyskami Olimpijskimi na przodzie.

Materiał:

85% Polyester, 15% Spandex, 250 gr/sqcm.

 

 

M’S TRAIL TIGHT

Z linii TRAIL

Przeznaczone do biegania TRAILOWEGO

Właściwości:

Oddychająca, elastyczna tkanina z właściwościami doskonale wchłaniającymi wilgoć dla lepszego komfortu i podnoszenia osiągów. Siatkowe wstawki wentylacyjne za kolanem. Tylny panel wentylacyjny. Odblaski zapewniają 360 stopni widoczności dla bezpieczeństwa. Kieszeń kopertowa i dodatkowa kieszonka na suwak ułatwiają bezpieczne przechowywanie. Tylne suwaki na nogawkach ułatwiają zakładanie. Elastyczne panele wzmacniające poniżej kolan zwiększają bezpieczeństwo.

Cechy:

Odblaskowe logo ASICS na przodzie i logo ASICS TRAIL RUNNING z tyłu. 

Materiał:

90% Polyester, 10% Elasthane, 220 gr/sqm.

 

Jesienią i zima można normalnie kontynuować treningi biegowe w terenie. Ważne jest po prostu by odpowiednio się do joggingu ubierać. Długie getry lub spodnie zdecydowanie są tu konieczne. Dlatego tez warto zapoznać się z powyższą ofertą firmy ASICS. Największy wybór ubrań marki ASICS znajduje się na stronie: www.sportxtreme.pl. Bieżące artykuły z informacjami związanymi z nowościami wypuszczanymi na rynek przez ASICS i z poradami dotyczącymi biegania znaleźć można w naszym internetowym serwisie: www.bodyinfo.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry