Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Wielki powrót marki InSPORTline do Polski!

Wielki powrót marki InSPORTline do Polski!

InSPORTline wraca do Polski!!!

                                               

Zaskoczeniem na tegorocznych kieleckich targach sportowych było stoisko firmy inSPORTline, która od dłuższego czasu jest mniej widoczna w Polsce. Po kilku latach przerwy, marka ta wraca do naszego kraju w „solidnych rękach”. Dystrybutorem marki inSPORTline w Polsce jest spółka: inSPORTline-Polska należąca do najbardziej doświadczonych dystrybutorów tej branży – Mateusza Lędzioszka i Marcina Bartolika. Dystrybutor udostępnia już swoją stronę firmową: www.insportline-polska.pl, gdzie przedstawia swoją ofertę.

Nowy asortyment tej marki wróży powrót do sklepów sportowych – zarówno stacjonarnych jak i internetowych – znaczącego wyboru sprzętu sportowego i fitness. InSPORTline jest liderem w swojej branży, a ponownie udostępniając swoją ofertę w Polsce wprawiają w zakłopotanie firmy konkurencyjne. Bardzo duży wybór sprzętu fitness w każdym przedziale cenowym, atrakcyjne ceny detaliczne, a przede wszystkim nieporównywalna jakość sprzętu InSPORTline, mogą znacząco podnieść popularność tej marki w naszym kraju. Siedziba firmy i magazyny o powierzchni prawie 5 000m2, znajdują się w Tychach.

Targi sportowe w Kielcach kreują nowe marki w Polsce, ale i przypominają o tych starszych… z wieloletnim doświadczeniem i znakomitą jakością.

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry