Jesteś tutaj
Dom > Nowości > Wspieramyklub.pl – nowa inicjatywa na wsparcie młodych polskich sportowców!

Wspieramyklub.pl – nowa inicjatywa na wsparcie młodych polskich sportowców!

WspieramyKlub to pierwsza w Polsce platforma wspierająca finansowo i medialnie kluby sportowe! Odwiedź stronę: www.wspieramyklub.pl 

 

Poniższy tekst poświęcimy na przedstawienie bardzo ciekawej i godnej poparcia inicjatywy, która powstała około rok temu, a która poszczycić się może już znakomitymi rezultatami swojego działania.

 

 

 

Ilu mamy w Polsce młodych utalentowanych sportowców, którym brak finansowego wsparcia, dostępu do mediów, sponsorów, menadżerów, profesjonalnych klubów??? Ile młodych drużyn, organizacji sportowych i klubów posiada ogromny  potencjał, ale brak im funduszy na dalszy rozwój??? Ile talentu, energii, potencjału, uzdolnień i aspiracji marnuje się w Polsce każdego dnia, ze względu na fatalny system finansowania sportu na poziomie juniorskim, młodzieżowym i dziecięcym????

 

Aby wyjść naprzeciw temu trudnemu, ale pięknemu wyzwaniu, tej ciężkiej, ale wartej pozytywnych zmian  sytuacji, rok temu powstał serwis internetowy: WspieramyKlub – http://www.wspieramyklub.pl/. Zachęcamy do wejścia na stronę internetową tejże platformy i bliższego zapoznania się z jej działalnością.

 

 

 

 

Wspieramyklub.pl to pierwsza i jedyna w Polsce platforma, która powstała w celu wygenerowania wsparcia finansowego dla klubów i organizacji sportowych. Jej zadaniem jest wspieranie materialne utalentowanej sportowo młodzieży i pomoc w rozwoju młodych, dobrze zapowiadających się klubów sportowych. Podmioty, które zrzeszą się z serwisem, podpisując umowę, otrzymują udział w zyskach z funkcjonowania portalu. To jeden ze sposobów pozyskiwania funduszy dla organizacji sportowych.

Drugim, ale równie istotnym celem serwisu wspieramyklub.pl jest wsparcie medialne i promocja w świecie polskiego sportu utalentowanych sportowców wszystkich dyscyplin, niezależnie od wieku. Promocja i dostęp do mediów to często jedyna droga dla młodych sportowców by wybić się i zostać dostrzeżonym przez właściwych ludzi.

Wspieramyklub.pl dostarcza także wiele informacji kibicom zainteresowanym wydarzeniami sportowymi z lokalnego boiska, jak i ze światowych obiektów sportowych. Jest to znakomity serwis informacyjny, który w dziedzinie wiadomości sportowych równać się może z najlepszymi polskimi mediami.

 

 

Jaką misję powierzyła sobie ta niezwykła platforma internetowa?

Mamy niepowtarzalną szansę zmienić sposób postrzegania i finansowania polskich organizacji sportowych, poprawić ich kondycję i stać się motorem wielu pozytywnych zmian w sferze rodzimego sportu – wyjaśniają twórcy tej inicjatywy.

 

Czy pomysłodawcom i twórcom platformy WspieramyKlub.pl udało się jak dotąd wypełnić choćby cząstkę tej szlachetnej misji?

Otóż w niespełna rok intensywnej działalności, serwisowi: www.wspieramyklub.pl udało się realnie wesprzeć finansowo prawie trzydzieści sportowych klubów!!! Jest to bardzo duży sukces, jak na tak krótki wciąż czas funkcjonowania.

 

 

     

 

 

Nasz portal: www.bodyinfo.pl pragnie wesprzeć tę szlachetną, ważną i godną poparcia inicjatywę. Sportowy rozwój młodzieży to dla Polski wielka szansa stania się w przyszłości potęgą sportową. Zachęcamy wszystkich czytelników naszego portalu to przyłączenia sie w jakikolwiek sposób to tej pięknej inicjatywy. Informujemy jednocześnie wszystkich młodych sportowców, ich rodziców i trenerów, a także członków organizacji sportowych, że o pomoc finansową wystąpić może każdy! Wejdźcie na stronę: www.wspieramyklub.pl i dowiedzcie sie więcej na temat pozyskiwania środków pieniężnych na sportowy rozwój! Zacznij budować swoja karierę już dziś!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
Do góry